Salvijas parvērtības rada brīnumus. Ligitas jaunais starojums pavasarī

© Foto: Baiba Kalniņa, Kiti Deme Photo & Studio

Jau ilgāku laiku uzmanību piesaista ļoti skaistas un starojošas brīnumpārvērtības, ko veic Salvijas pārvērtības Liepājā.

Ar make-up un aksesuāru palīdzību atklāt sievietē skaisto, netveramo, trauslo un īpašo. Nelieli otas pieskārieni spēj darīt brīnumus.Un skaistas esam mēs visas, tikai jāprot to pareizi izcelt un parādīt, rakstīts Salvijas Pārvērtību interneta lappusītē.

Šoreiz pārvērtībās piedalījās Ligita (59 gadi). Pārvērtībās bija iekļauti friziera pakalpojumi - krāsošana, griešana, veidošana, friziere - Kristīne Plaude (Glamour skaistumkopšana). Make-up veido un apģērbu uz fotosesiju (3-4 varianti) piemeklē Salvija Oknere (Salvijas Pārvērtības). Fotosesijā bildes nodrošināja Baiba Kalniņa (Kiti Deme Photo & Studio).

Ar Salvijas pārvērtību laipnu atļauju iepazīstināsim Dzīvesstila lasītājus ar brīnišķīgajām pārvērtībām.

Ligita pirms pāvērtībām / Foto: Baiba Kalniņa, Kiti Deme Photo & Studio / Foto: Baiba Kalniņa, Kiti Deme Photo & Studio

Ligita pirms pāvērtībām.

Foto: Baiba Kalniņa, Kiti Deme Photo & Studio

Ligita pēc pārvērtībām.

Foto: Baiba Kalniņa, Kiti Deme Photo & Studio

Apģērbs no Inkastils. Apavi, soma no GABI apavu veikala. Auskari no Izzi Gizzi Clay. / Foto: Baiba Kalniņa, Kiti Deme Photo & Studio

Foto: Baiba Kalniņa, Kiti Deme Photo & Studio

Apģērbs no Inkastils. Apavi no GABI apavu veikali, TC Kurzeme,2.st. Auskari no Izzi Gizzi Clay. / Foto: Baiba Kalniņa, Kiti Deme Photo & Studio

Apģērbs no “INGMAR”, Zivju iela 4/6, Liepāja Auskari no “Vinko”. / Foto: Baiba Kalniņa, Kiti Deme Photo & Studio

Apģērbs no Inkastils Apavi no GABI apavu veikala Auskari no “Vinko” / Foto: Baiba Kalniņa, Kiti Deme Photo & Studio

Apģērbs no Inkastils. Auskari no “Vinko”. / Foto: Baiba Kalniņa, Kiti Deme Photo & Studio

Vairāk fotogrāfijas šeit:

Dzīvesstils

"Sabiedrības balsojumā noskaidroti labākie aizvadītā gada vegāniskie produkti. Par saviem iecienītākajiem jaunajiem augu produktiem patērētāji atzinuši marinētu tofu, augu “kaviāru”, karameļu un šokolādes proteīna dzērienu, ogu sojas jogurtu, pildītās “biezpiena” un tofu pakūkas, sīpolu čipsus un karameļu-brūkleņu saldējumu," ziņo Augi & Draugi projektu vadītāja Žanete Felsa.