Šie vienkāršie noteikumi palīdzēs padarīt nākamo gadu laimīgu un veiksmīgu. 2025. gadā ķīniešu Jaunais gads sāksies 29. janvārī, un tā simbols būs Zaļā koka čūska. Tiek uzskatīts, ka tas rada pārmaiņas un liek daudziem cilvēkiem iziet no savas komforta zonas un izmantot gudrību.
Šīs izmaiņas ir nepieciešamas, lai uzlabotu dzīvi, tāpēc nākamgad būs ļoti jāpacenšas. Laiks līdz Vecgada vakaram paies ātri, tāpēc iepriekš jādomā par sagatavošanos, lai piesaistītu panākumus, labklājību, mīlestību un finansiālo stabilitāti. Bet pats svarīgākais ir tas, kā tieši tu sagaidām jaunā gada simbolu.
Zaļā čūska necieš vientulību. Drīzāk, gluži pretēji, viņa dod priekšroku trokšņainai kompānijai, tāpēc Jauno gadu labāk sagaidīt kopā ar draugiem.
Izvairieties no lielām ballītēm ar svešiniekiem - svarīgi, lai ar jums būtu tuvi cilvēki. Izvēlieties svinību vietu pēc saviem ieskatiem: vai tas būtu restorāns, tematiska ballīte vai omulīgs vakars mājās.
Pievērsiet uzmanību telpas dekorēšanai: izvairieties no spilgtām krāsām, pievienojiet zaļus un dzeltenus toņus, izmantojiet dabiskus materiālus. Lai piesaistītu veiksmi no gada simbola, var izvietot jūras oļus. Dekorā jāiekļauj arī dzīva eglīte vai vismaz daži egļu zari, jo čūska novērtē zaļumu.
Jaungada galds ir pelnījis īpašu uzmanību. Sāksim ar dekoru: priekšroka jādod dabīgiem materiāliem, jo ar Zaļo čūsku neiederēsies sintētika.
Centieties izveidot elegantu un nepiespiestu stilu, pievienojot tādus izteiksmīgus elementus kā salvešu gredzeni, savdabīgi svečturi un šķīvji. Galda galveno paleti var dekorēt gaišos toņos, ar akcentiem zaļā un zelta krāsā.
Uz galda jābūt putna gaļai - vai tas būtu tītars, vista vai pīle. Gada simbolu iepriecinās arī svaigu dārzeņu, garšaugu un augļu pārpilnība. Tradicionālo marinēto gurķu vietā labāk izvēlēties svaigu ananāsu. Ēdienu pasniegšanā svarīgs arī radošums: parasto uzkodu vietā pagatavo gardas kanapē, bet stipro dzērienu vietā jābūt pavisam vieglos kokteiļos.