Kā izveidot veselīgas pāra attiecības

© Foto: depositphotos.com

Attiecību veidošana nav viegls uzdevums, pie tā jāstrādā abām pusēm. Lai izveidotu spēcīgu un ilgstošu pāri, ir jāpieliek pūles, jāmācās kompromisu māksla un jāizvairās no brīžiem, kas grauj savienību.

Ir dažas toksiskas lietas, no kurām attiecībās vajadzētu atbrīvoties.

1.Neapvainojiet savu partneri

Foto: pixabay.com

Diemžēl nesaskaņu laikā nereti zaudējam kontroli pār sevi un kaislību karstumā savam partnerim varam pateikt nepatīkamus vārdus, par ko vēlāk būs liels kauns.

Tomēr daži nolaižas līdz atklātiem apvainojumiem, cenšoties apspiest savu partneri un likt viņam justies vainīgam. Tikmēr veselīgas attiecības ietver izturēšanos vienam pret otru ar cieņu, tāpēc tajās nevajadzētu būt pazemojumiem.

2.Nemelojiet

Foto: pixabay.com

Meli sagrauj attiecības, liekot laika gaitā zaudēt uzticību mīļotajam. Viena lieta, kad runājam par mazu maldināšanu, kā saka, partnera labā (atzīsim, ka visu nestāstām), un cita lieta, kad notiek ļoti svarīgu lietu slēpšana, kas var nopietni ietekmēt attiecību nākotni. Pirms izlemt maldināt, jāpadomā par šādas uzvedības riskiem ilgtermiņā, ja nu pēkšņi meli “atklājas”.

3.Neizrādiet vienaldzību

Foto: pixabay.com

Labās attiecībās nevar būt vienaldzība, jo divi mīloši cilvēki vienkārši nav spējīgi izrādīt vienaldzību viens pret otru. Ja patiešām neinteresē, ko partneris dara, ar ko elpo un par ko priecājas vai bēdājas, tad viss ir slikti. Simpātijas un uzmanības trūkums liecina par normālu attiecību neesamību.

4.Kontrole

Foto: pixabay.com

Laimīgā pārī nevienam nevajadzētu kontrolēt otru: izlemt, ar ko draudzēties, kādas drēbes vilkt, pastāvīgi uzraudzīt otra e-pastu, zvanus utt.. Šādā gadījumā, vai nu pilnībā neuzticaties savam partnerim vai arī pēc būtības esat mājas tirāns. Abos gadījumos veselīgas attiecības nav jūsu sapnis.

5.Bez problēmām un emocijām

Foto: pixabay.com

Ja uzticamies mīļotajam, tad runājam ar savām jūtām, emocijām un kopīgi risinām problēmas, kas rodas, nenoklusējot svarīgas lietas. Tieši mājās lielākā daļa no mums beidzot novelk sociālās maskas un savu tuvinieku priekšā parādās kā īsti: neaizsargāti, kuriem vajadzīgs atbalsts. Ja pāris ir pieradis klusēt un paturēt visu pie sevis, kādu dienu šāda uzvedība tikai saasinās attiecības.

6.Izmanto autoritāti

Foto: pixabay.com

Manipulēšana ar autoritāti ļauj mums kontrolēt savu partneri (“es zinu labāk, kā to izdarīt”, “tu uzvedies kā bērns”). Citiem vārdiem sakot, ar šo uzvedību mēs, šķiet, nododam partnerim, ka "tu esi pilnībā atkarīgs no manis."

Aiz šā zemteksta vienmēr slēpjas bailes kļūt nevajadzīgam. Veselīgās attiecībās katrs pārī sniedz savu ieguldījumu savienības attīstībā un stiprināšanā un ir atbildīgs par to, kas viņam padodas vislabāk.

7.Pastāvīgi konkurējiet ar savu partneri

Foto: pixabay.com

Spēcīgā un noturīgā pārī pastāvīga sāncensība ir nepieņemama, tāpēc cīņassparu vislabāk atstāt birojā. Ja pāris pastāvīgi sacenšas savā starpā, cīnoties par tiesībām tikt sauktam par labāko, virziet savu enerģiju pareizajā virzienā: apgūstiet jaunas zināšanas, atrodiet kopīgu hobiju, attīstieties intelektuāli.

8.Skaudība

Foto: pixabay.com

Vienlīdzīgās un veselīgās attiecībās katrs partneris lepojas ar otra sasniegumiem, iedvesmojot mīļoto un iedrošinot uz jauniem sasniegumiem. Ja iesaistās skaudība, tad šī ir viena no acīmredzamām pazīmēm par lielām attiecību problēmām. Spēja patiesi priecāties par partnera sasniegumiem runā par harmonisku savienību.

Nevienas attiecības nav bez kašķīšiem, sūdzībām un konfliktiem, jo ​​neviens nav ideāls. Pierast vienam pie otra kā pārim ir ikdiena. Galvenais, lai attiecībās nebūtu vietas citām, daudz bīstamākām lietām, kas varētu savienību sagraut.

Dzīvesstils

Ķīniešu horoskops liecina, ka 2024. gada jūlijs ir Metāla kazas mēnesis. Veselība, karjera, nauda un ceļojumu prognozes visām 12 zodiaka zīmēm, radošajai Kazai ienākot vasarā.