Otrdiena, 31.janvāris

redeem Tekla, Violeta

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardDzīvesstils

*
20.jan Juliya Verbickaya
Lielākajā daļā veikalos jau ir sākušās vai drīz sāksies atlaides. Apskatīsim, ko tiešām ir vērts iegādāties uz atlaidēm?
19.jan Juliya Verbickaya
Holivudā nesen rīkoja šogad pirmo nozīmīgo ceremoniju - Zelta globusa balvu pasniegšanu. Un mums ir ko apspriest.
18.jan Juliya Verbickaya
*
14.jan Juliya Verbickaya
*
7.jan Juliya Verbickaya
Ir sācies pārmaiņu process, kas pasaulē iezīmē jaunus pavērsienus un tendences. Kosmosā mierīgi nav nekad, bet tuvākie gadi solās būs saspringti, līdzīgi kā iepriekš.
1.jan Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Piemeklēt tērpu Jaungadam nav nemaz tik viegls uzdevums. Piedāvājums veikalos ir liels, bet ko tieši izvēlēties – skaidrs nav! Nu tad sāksim!
26.dec 2022 Juliya Verbickaya
*
23.dec 2022 Juliya Verbickaya
Par spīti daudziem dažādiem viedokļiem - mode Latvijā ir un vēl kāda! Piedāvāju jums iepazīties ar 3. daļu mūsu slejai par latviešu dizaineriem:
21.dec 2022 Juliya Verbickaya
Katru gadu mēs prātojam, ko gan uzdāvināt saviem radiem un draugiem. Es nolēmu jums nedaudz palīdzēt šajā jautājumā un sastādīju skaistu un noderīgu dāvanu sarakstu:
19.dec 2022 Juliya Verbickaya
*
17.dec 2022 Juliya Verbickaya
Ziemā mēs daudz laika pavadām mājās.  Aukstumā īpaši gribas paslēpties siltā segā, ar gardu tēju un skatīties filmas.  Tāpēc šodien iepazīsim tās filmas, kuru neatņemam sastāvdaļa ir mode un skaisti tērpi, jo šīs filmas ir saņēmušas augstāko apbalvojumu Oskaru par kostīmu dizainu:
15.dec 2022 Juliya Verbickaya
Turpinām kopā iepazīt Latvijas modes pasauli un izcilākos tās pārstāvjus!
13.dec 2022 Juliya Verbickaya
*
11.dec 2022 Juliya Verbickaya
Ierosinu ieviest jaunu, pastāvīgu rubriku modes un stila sadaļā- modes vārdnīcu, kurā iepazīsim un apgūsim jaunus vārdus un to nozīmi modes industrijā.
9.dec 2022 Juliya Verbickaya
Ja pareizi piemeklēt sev ziemas jaku, tad tā būs gan siltumam, gan skaistumam. Bet kā? Siltās virsdrēbes valkājam vismaz 7 mēnešus gadā, tāpēc katram būtu jāatrod laiks, lai atrastu sev piemērotāko variantu.
7.dec 2022 Juliya Verbickaya
Savā rakstā vēlos pastāstīt par modi Latvijā. Galu galā, pie mums ir tik daudz talantīgu dizaineru. Bet kā saprast, kurš zīmols ir piemērotāks tieši Tev? Esmu sagatavojusi nelielu špikeri, kas palīdzēs.
6.dec 2022 Juliya Verbickaya
Iepazīstināsim jūs ar svarīgiem un ne tik svarīgiem notikumiem un faktiem, kas pagājušās nedēļas laikā ir bijuši aktuāli modes un dzīvesstila pasaulē. Aiziet!
4.dec 2022 Juliya Verbickaya
«Ja pēc sadarbības ar stilistu cilvēks pamana pārmaiņas savā izskatā un viņam patīk tas, ko viņš redz spogulī, pozitīvi mainās visa viņa dzīve,» saka pazīstamā stiliste Juliya Verbickaya. Viņas profesionālajos un praktiski noderīgajos padomos sociālajā vietnē «Instagram» ieklausās 13,7 tūkstoši sekotāju, un turpmāk šāda iespēja būs arī portāla «nra.lv» lasītājiem.
4.dec 2022 Santa Raita
Daudzi cilvēki naivi domā, ka modei ar viņiem nav nekāda sakara. Ka mode – tas nav nopietni. Tā ir sevis lutināšana, tas nav domāts man, un gudri cilvēki par modi neinteresējas.
1.dec 2022 Jūlija Verbicka
Automašīnu krāsas bieži atspoguļo īpašnieka personību. Konservatīvie pircēji biežāk izvēlas vienkrāsainus transportlīdzekļus, savukārt ekstravertāki autovadītāji dod priekšroku spilgtām krāsām. Kopumā, lai gan automašīnu ražotāji piedāvā krāsas, kas atbilst jebkurai personībai, lielākā daļa autovadītāju dod priekšroku laika pārbaudi izturējušiem toņiem.
18.sep 2022 Portāls nra.lv
photo_camera
Žuračka – tā mīļi savu drifta auto “BMW E36 Coupe” dēvē viena no retajām Latvijas autosportistēm simpātiskā Ketija Birzule, kura piesaista acu skatienus ne tikai sacīkšu trasē. Jau šajā nedēļas nogalē – no 29. aprīļa līdz 1. maijam – Ketiju un citus drifterus varēsi satikt izstādē “Auto 2022” Ķīpsalā.
28.apr 2022 Portāls nra.lv