Abgunstes muižā un Bīriņu pilī martā notiks Katrīnas Gupalo akustiskie koncerti

© Agneta Jonele

Šopavasar 9. martā Abgunstes muižā un 16. martā Bīriņu pilī Katrīna Gupalo aicina savus klausītājus izbaudīt mūziku tieši tādā skanējumā, kādā tā ir radusies - akustiski, vienīgi balss un klavieru skaņās, informē mūziķes menedžments.

Būdama vienlaikus profesionāla pianiste un dziedātāja, viņa rada krāsainas, spilgtas un emocionālas skaņu gleznas. Koncertos skanēs romantiskās kompozīcijas “Klusums atbrīvo”, “Tornado”, “Zefīrs”, sievišķīgās melodijas “Svārki”, “Man ar Tevi” un “Johnny Depp”, enerģijas caurstrāvotās dziesmas “Dur Prom”, “Kamēr pret sauli kāpu”, un, protams, rotaļīgie opusi “The Cat’s Song”, “Korgiji” un “Masas”. Programmu papildinās klausītāju iemīļotās Imanta Kalniņa un Raimonda Paula dziesmas, kā arī vairākas romantiskas kompozīcijas ukraiņu, franču un itāļu valodā.

Pēc lielā, skaistā un aizraujošā konkursa “Supernova” piedzīvojuma, kurā dziedāju, dejoju un sveicināju skatītājus no TV ekrāniem, priecājos atgriezties koncertzālēs un satikt savus mīļos klausītājus pavisam tuvu, gandrīz kā aicinot pie sevis ciemos. Ļoti gaidu abus pavasara koncertus krāšņajās muižās un pilīs, jo esmu pārliecināta, ka tie būs pasakainas enerģijas un mīlestības pilni vakari!

Nupat Katrīnas radītā dziesma “The Cat’s Song” pārsteidza tūkstošiem klausītāju visā pasaulē, saņemot augstu mūzikas kritiķu un klausītāju novērtējumu, kā arī 3. vietu Latvijas Eirovīzijas konkursā “Supernova”. Īsi pirms tam notika pirmā Katrīnas Gupalo un Edgara Vilcāna Eiropas koncertturneja, kuras ietvaros viņi uzstājās Prāgā, Budapeštā, Vīnē, Romā un Viļnā. Savukārt 2023. gads iesākās ar augstākā Latvijas valsts apbalvojuma - Triju zvaigžu ordeņa saņemšanu un dalību Muzikālās bankas lielkoncertā Daugavpils Olimiskajā centrā. Katrīna ir iekļauta žurnāla «Pastaiga 2022» un «Pastaiga 2023» gada sasniegumu topā «Izcilākās Latvijas sievietes». Viņas radītā Ukrainas atbalsta dziesma “Resistance”, kas pulcēja vairāk kā 40 mūziķus, bija nominēta Latvijas Televīzijas un Radio gadabalvai “Kilograms Kultūras”, bet dziesma “Dur Prom” kļuva par radiohitu un 13 nedēļas bija Latvijas spēlētāko dziesmu TOP 10, skanot deviņās Latvijas radiostacijās.

Dzīvesstils

Smadzenes ir organisma asinskārākais orgāns, kas patērē aptuveni 25 % no kopējās asins plūsmas (jeb enerģijas), lai gan tās veido tikai 2 % no ķermeņa masas. Ņemot vērā, ka mūsu smadzenes ir attīstījušās, lai atrastu pārtiku, nav pārsteigums, ka smadzeņu asins plūsma visvairāk palielinās tad, kad izsalkušajām smadzenēm tiek rādīti vēlamu ēdienu attēli.

Svarīgākais