Latvijas Nacionālais teātris aicina uz Teātra dienas koncertu "Nemaz nesmejies!"

© Publicitātes foto

No 21. marta Latvijas Nacionālā teātra Lielajā zālē sāksies Teātra dienas koncerts “Nemaz nesmejies!” Paula Timrota režijā, informē Latvijas Nacionālā teātra Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Lolita Grāvīte.

Politika iedvesmo pilsoņus lieliem darbiem, bet reizēm arī jokiem un parodijām. Tāda ir politiķu darba blakne. Teātra diena ir brīdis, kad pasmaidīt par saviem tautas kalpiem un pašiem par sevi. Koncerta pirmajā daļā iemetīsim skatu tuvākā un tālākā pagātnē, koncerta otrajā daļā - pievērsīsimies šodienai un varbūt pat trāpīsim nākotnē!

Režisors Pauls Timrots:

Šajos laikos ir ļoti moderni un progresīvi, ja kāds aizskar tavas jūtas! Tikko tu atrodi, par ko vari būt aizskarts, uzreiz vari mesties čīkstēt un “kancelēt” to, kurš aizskāris. Tā ir ļoti jauka nodarbošanās un ar to var iegūt lērumu uzmanības. Tiesa gan, ne uz ilgu laiku, jo vienmēr atrodas kāds cits, kura jūtas ir vairāk aizskartas, un tad visi pievēršas tam.

Ja nu ir radusies vajadzība pēc jūtu aizskaršanas, tad teātris patiesībā ir īstā vieta, jo teātra galvenā misija visos laikos bijusi - aizskart skatītāja jūtas! Te nu mēs esam. Ja nevēlaties būt aizskarti, teātrī varat nemaz nenākt, jo te diezgan droši tieši tas arī notiks. Tikai nesakiet pēcāk, ka mēs jūs nebrīdinājām!”

Radošā komanda: režisors Pauls Timrots, scenogrāfe un kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa, komponists Aleksandrs Tomass Matjussons, horeogrāfe Inga Krasovska, video mākslinieks Toms Zeļģis, gaismu māksliniece Krista Erdmane.

Koncertā piedalās: Ieva Aniņa, Marija Bērziņa, Dace Bonāte, Indra Burkovska, Maija Doveika, Dita Lūriņa, Liene Sebre, Kaspars Aniņš, Mārtiņš Brūveris, Gundars Grasbergs, Ģirts Jakovļevs, Ivars Kļavinskis, Normunds Laizāns, Juris Lisners, Mārcis Maņjakovs, Voldemārs Šoriņš.

Mūziķi: Zane Heimrāte, Normans Bārbals, Gundars Grasbergs, Aleksandrs Tomass Matjussons, Normunds Zālamans.

Dzīvesstils

Smadzenes ir organisma asinskārākais orgāns, kas patērē aptuveni 25 % no kopējās asins plūsmas (jeb enerģijas), lai gan tās veido tikai 2 % no ķermeņa masas. Ņemot vērā, ka mūsu smadzenes ir attīstījušās, lai atrastu pārtiku, nav pārsteigums, ka smadzeņu asins plūsma visvairāk palielinās tad, kad izsalkušajām smadzenēm tiek rādīti vēlamu ēdienu attēli.

Svarīgākais