© Ekrānuzņēmums

Kristīne Balode raidījumā "Dž.Spot" stāsta par dzīves pragmatisko pusi un “ērto cilvēku blakus”, par “seksu var iemācīties” un divu cilvēku vienošanos būt attiecībās, par populistiskajām diskusijām un VISC materiālu "Seksuālā izglītība: jautājumi un atbildes", par līdzcilvēka komfortu un pratībām, kuras var konvertēt, par poligāmiju un “aiztaupīt sev un partnerim ciešanas”.  

Raidījums ēterā pirmdien, 30. oktobrī, plkst 14:00.

Raidījums ir paredzēts pilngadīgām personām.

Raidījumā var būt iekļauta produktu izvietošana, iespējams tiek lietoti necenzēti vārdi, alkohols un smēķēts. Atgādinām: alkohola, tabakas un nikotīna izstrādājumu lietošanai ir negatīva ietekme uz veselību, šo produktu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Raidījuma veidotāji lūdz ņemt vērā, ka pausts tiek tikai un vienīgi viņu personīgais viedoklis, kas izriet no publiskā telpā pieejamās informācijas. Atvainojamies, ja raidījuma laikā esam kādu aizskāruši ar pateikto.

Dž.Spot patur visas tiesības uz raidījumā publicēto materiālu. Jebkura informācijas nodošana trešajām personām, kopēšana, pārpublicēšana un/vai citēšana elektroniskajos vai drukātajos medijos, jebkurā veidā un apjomā, ir pieļaujama tikai pēc saskaņošanas ar Dž.Spot raidījuma
vadītājiem un raidījuma viesi. Pēc saskaņošanas, citēšanas un vizuālās informācijas tālāk izmantošanas gadījumos, atsauce uz Dž.Spot raidījumu un publicitātes pirmavotu www.nra.lv ir obligāta.

Uzdod sev interesējošo jautājumu NRA Dzīvesstila ekspertiem, sūtot to uz e-pastu: dzivesstils@nra.lv