Dž. Spot: Ralfs Eilands

Mūziķis Ralfs Eilands par muzikālo karjeru kopš 6 gadu vecuma, futbolu un morālo kompasu, par nevainības zaudēšanu un cīņu par savām patiesībām, par agresiju pasaulē un “gaidām jaunus piedāvājumus”, par albumu, kura nav, sievietēm, un “Tev priekšā vēl ir 30”, par “nevajag sacepties” un “sapnīši, kas jau realizēti”.

Raidījums ir paredzēts pilngadīgām personām.

Raidījumā var būt iekļauta produktu izvietošana, iespējams tiek lietoti necenzēti vārdi, alkohols un smēķēts. Atgādinām: alkohola, tabakas un nikotīna izstrādājumu lietošanai ir negatīva ietekme uz veselību, šo produktu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Raidījuma veidotāji lūdz ņemt vērā, ka pausts tiek tikai un vienīgi viņu personīgais viedoklis, kas izriet no publiskā telpā pieejamās informācijas. Atvainojamies, ja raidījuma laikā esam kādu aizskāruši ar pateikto.

Dž.Spot patur visas tiesības uz raidījumā publicēto materiālu. Jebkura informācijas nodošana trešajām personām, kopēšana, pārpublicēšana un/vai citēšana elektroniskajos vai drukātajos medijos, jebkurā veidā un apjomā, ir pieļaujama tikai pēc saskaņošanas ar Dž.Spot raidījuma
vadītājiem un raidījuma viesi. Pēc saskaņošanas, citēšanas un vizuālās informācijas tālāk izmantošanas gadījumos, atsauce uz Dž.Spot raidījumu un publicitātes pirmavotu www.nra.lv ir obligāta.

Dzīvesstils

Maizes izstrādājumi ir visizplatītākais produkts lielākajai daļai mūsu planētas iedzīvotāju. Tos var izmantot dažādās situācijās, sākot no rīta maltītes līdz piknikam vai saldajam ēdienam. Bet ko darīt, ja maize dažas dienas pēc iegādes paliek veca un sapelējusi.