Problēmas ar locītavām diemžēl ir diezgan izplatīta problēma, un no tās cieš ne tikai vecāka gadagājuma cilvēki, bet arī pusmūža cilvēki, dažreiz pat jaunieši. Locītavu sāpēm var būt daudz iemeslu, taču viens ir skaidrs – to stāvokli ietekmē cilvēka uzturs, vēsta Prozoro.
Vēzis ir viena no bīstamākajām slimībām, taču mūsdienu medicīna ar katru gadu virzās tālāk šīs kaites un tās ārstēšanas izpētē. Mūsdienās daudzi onkoloģijas veidi tiek veiksmīgi ārstēti, svarīgākais šajā procesā ir slimības diagnozes noteikšanas laiks - jo ātrāk tiek uzsākta ārstēšana, jo lielāka iespēja nonākt remisijā.
Astroloģijas pasaulē ir vairākas horoskopa zīmes, kuras daba ir apveltījusi ar lielisku veselību un izturību. Bet pat viņiem nevajadzētu aizmirst par sava organisma uzturēšanu vislabākajā formā, ziņo META.
Atmiņas pasliktināšanās problēma ar vecumu satrauc daudzus cilvēkus. Zinātnieki saka, ka mūsu atmiņas stāvokli var ietekmēt ne tikai ģenētiskie faktori un dzīvesveids, bet arī atsevišķi pārtikas produkti.
Sojas siers tofu, ko tradicionāli gatavo no sojas pupiņām un šķidruma, kas paliek pēc sāls izņemšanas no jūras ūdens (nigari), satur visas neaizvietojamās aminoskābes, kas atrodamas gaļā, mājputnu gaļā, olās, zivīs un piena produktos, bet bez holesterīna, jo tas ir uz augu bāzes.
Kļuvis zināms, kāds dzēriens var novērst novecošanās problēmas un stimulēt smadzeņu darbību. To atklāja Ņūkāslas universitātes zinātnieki pēc pētījuma veikšanas, kurā piedalījās cilvēki, kas vecāki par 85 gadiem.
Palūdziet 50 cilvēkiem definēt, kas ir “veselīgs dzīvesveids”, un, iespējams, saņemsit 50 dažādas atbildes. Tas ir tāpēc, ka nav viena veida, kā būt veselam. Veselīgs dzīvesveids vienkārši nozīmē darīt lietas, kas sagādā prieku un cilvēks jūtas labi.
Diez vai kāds cits ēdiens pēdējos gados ir izraisījis tādu ažiotāžu kā avokado. Ar savu krēmīgo konsistenci un nepārspējamo garšu tas ir kļuvis par iecienītu sastāvdaļu visdažādākajos ēdienos.
Zināms, ka nav drošas alkohola devas – tas kaitīgi iedarbojas uz visiem orgāniem un organisma sistēmām. Dr. Ričards Restaks, grāmatas "Kā novērst demenci: eksperta rokasgrāmata par ilgtermiņa smadzeņu veselību" autors, ir atklājis precīzu vecumu, kurā pilnībā jāpārtrauc alkohola lietošana, lai pasargātu sevi no demences.
Daudzi no mums nevar iedomāties dienu bez vakara tējas, daži cilvēki dzer šo aromātisko karsto dzērienu ne tikai aukstajā sezonā, bet arī vasaras karstumā. Tomēr vai esat kādreiz domājuši par to, kā tas ietekmē organismu?
Jau sen tiek uzskatīts, ka pirms gulētiešanas ir optimāli lietot zāles pret augstu asinsspiedienu, lai samazinātu rīta sirdslēkmes un insultu risku. Jauni dati tika prezentēti 2024. gada Eiropas Kardiologu biedrības kongresā.
Jebkura sieviete vēlas palikt jauna un skaista pēc iespējas ilgāk, bet, kā izrādās, lielākā daļa katru dienu veic darbības, kas noved pie pretēja rezultāta.