Veselība

15.dec
Ikviens zina, ka augsts holesterīna līmenis asinīs ir diezgan kaitīgi, jo ja tiek pārsniegta tā pieļaujamā koncentrācija, tas ievērojami palielina sirdslēkmes un insultu risku. Tomēr ne visi zina, ka var pārbaudīt sevi pats. Lai to izdarītu, vienkārši paskatieties uz savām rokām.
9.dec
Paaugstināts stresa un trauksmes līmenis izraisa miega traucējumus tūkstošiem cilvēku. Pat ja viņi ir ļoti noguruši, viņi nespēj aizmigt, kas noved pie vēl plašāka miega trūkuma izraisītu problēmu loka.
24.nov
Būt aktīvam ir viena no labākajām lietām, ko varat darīt savas veselības labā. Un nekad nav par vēlu sākt. Aktīvam darbam vai aktīvai darbībai, ja vēl neesat sācis būt aktīvs, tad ziniet, ka ir noteiktas priekšrocības, kas var:
23.nov
Āboli (Malus domestica) ir visvairāk patērētie augļi daudzās pasaules valstīs. Tiem ir dažādas krāsas un garšas, un tos parasti ēd neapstrādātus kā uzkodu vai gatavo ceptiem izstrādājumiem. Ābolus izmanto arī sidru, sulu, ievārījumu un vīna ražošanai, raksta Health.
16.nov
Ingvers jau tūkstošiem gadu tiek izmantots dažādu slimību, tostarp sāpju, sliktas dūšas, saaukstēšanās, ārstēšanai, kā arī vēdera uzpūšanās un nervu sistēmas traucējumu mazināšanai, raksta health.com.
15.nov
Laba veselība ir cieši saistīta ar jauneklīgumu. Jo labāka būs pašsajūta, jo labāk izskatīsieties. Savukārt laba veselība ir cieši saistīta ne tikai ar fiziskām aktivitātēm, bet arī uzturu. Eksperti izceļ četras lietas, kuras ieviest savā ikdienas ēdienkartē, lai varētu ilgāk saglabāt labu veselību un jauneklīgumu!
11.nov
Optimālas smadzeņu veselības uzturēšana ir vissvarīgākā, jo tās ir atbildīgas par katru domu, emociju un darbību. Tējai var būt nozīmīga ietekme uz smadzeņu veselību, raksta Eatingwell.
11.nov
Kļuvis zināms, kuru vitamīnu var uzskatīt par svarīgāko cilvēkiem, kuri vēlas nodzīvot ilgu mūžu. ASV un ES zinātnieki dalījās ar attiecīgo informāciju pēc liela mēroga pētījuma veikšanas, kā rezultātā izrādījās, ka D vitamīns pretendē uz šo statusu.
10.nov
Puse aptaujāto, kas ikdienā lieto alkoholu, paziņoja, ka etiķetes ar lielu kaloriju daudzumu uz dzērieniem var likt viņiem pārtraukt dzeršanu.
10.nov
Problēmas ar locītavām diemžēl ir diezgan izplatīta problēma, un no tās cieš ne tikai vecāka gadagājuma cilvēki, bet arī pusmūža cilvēki, dažreiz pat jaunieši. Locītavu sāpēm var būt daudz iemeslu, taču viens ir skaidrs – to stāvokli ietekmē cilvēka uzturs, vēsta Prozoro.
10.nov
Vēzis ir viena no bīstamākajām slimībām, taču mūsdienu medicīna ar katru gadu virzās tālāk šīs kaites un tās ārstēšanas izpētē. Mūsdienās daudzi onkoloģijas veidi tiek veiksmīgi ārstēti, svarīgākais šajā procesā ir slimības diagnozes noteikšanas laiks - jo ātrāk tiek uzsākta ārstēšana, jo lielāka iespēja nonākt remisijā.
3.nov
16.–18. gadsimtā plaši izplatītais skorbuts jeb cinga mūsdienu diētu un dzīves dārdzības dēļ atkal kļūst aktuāls, ziņo "Sky News".
2.nov
Astroloģijas pasaulē ir vairākas horoskopa zīmes, kuras daba ir apveltījusi ar lielisku veselību un izturību. Bet pat viņiem nevajadzētu aizmirst par sava organisma uzturēšanu vislabākajā formā, ziņo META.
1.nov
Zivis ir ļoti svarīga cilvēka uztura sastāvdaļa, un tām vajadzētu būt uz galda vismaz reizi nedēļā.
30.okt
Atmiņas pasliktināšanās problēma ar vecumu satrauc daudzus cilvēkus. Zinātnieki saka, ka mūsu atmiņas stāvokli var ietekmēt ne tikai ģenētiskie faktori un dzīvesveids, bet arī atsevišķi pārtikas produkti.
28.okt
Mēs visi zinām, ka medus ir ļoti veselīgs produkts un daudzi cilvēki to lieto regulāri, katru dienu ēdot burtiski ar karotēm.
25.okt
Cukurotu vai ar cukuru saldinātu dzērienu un īpaši apstrādātu pārtikas produktu lietošana uzturā var palielināt sirds slimību risku.
21.okt
Sojas siers tofu, ko tradicionāli gatavo no sojas pupiņām un šķidruma, kas paliek pēc sāls izņemšanas no jūras ūdens (nigari), satur visas neaizvietojamās aminoskābes, kas atrodamas gaļā, mājputnu gaļā, olās, zivīs un piena produktos, bet bez holesterīna, jo tas ir uz augu bāzes.
21.okt
Mūsdienās siera sortiments veikalos ir pārsteidzoši plašs.
7.okt
Kļuvis zināms, kāds dzēriens var novērst novecošanās problēmas un stimulēt smadzeņu darbību. To atklāja Ņūkāslas universitātes zinātnieki pēc pētījuma veikšanas, kurā piedalījās cilvēki, kas vecāki par 85 gadiem.