soči

10.feb 2014
Šovakar Soču olimpiskajā trasē dosies 60 šobrīd labākie pasaules biatlonisti, lai iedzīšanā sacenstos par šo spēļu otro medaļu komplektu šajā sporta veidā. Ar 17. numuru 47 sekundes aiz pole position nodrošinājušā norvēģa Ūles Einara Bjerndālena cīņā metīsies Andrejs Rastorgujevs. Viņa treneris Intars Berkulis pārliecināts, ka trijnieks nav nesasniedzams.
10.feb 2014
Aldara Olimpiskā hokeja aptaujā noskaidrots, ka aptuveni puse (53%) no aptaujātajiem sporta līdzjutējiem Latvijas hokeja izlasei Olimpiādē prognozē 5. līdz 8.vietu. 33% aptaujāto ir nedaudz pesimistiskāki un uzskata, ka Latvijas valstsvienība ierindosies 9. līdz 12. vietā, bet tikai retais - 1% - uzdrošinās prognozēt, ka Latvija turnīrā uzvarēs.
10.feb 2014
Treniņu "Sanki" kamaniņu, bobsleja un skeletona trasē šorīt aizvadīja skeletonistes, viņu vidū arī Latvijas pārstāve Lelde Priedulēna, kura 20 dalībnieču konkurencē katrā no abiem braucieniem uzrādīja 18.labāko laiku.
10.feb 2014
Latvijas šortrekists Roberto Puķītis iekļuvis 1500 metru distances pusfinālā. Lai gan Latvijas sportists savā priekšskrējienā palika pēdējais, tas nenotika bez sāncenšu palīdzības, un sacensību tiesneši latvietim piešķīra vietu nākamajā kārtā.
10.feb 2014
Atšķirībā no vakardienas, šodien rīta treniņā Latvijas hokeja izlase izmantoja sev atvēlēto laiku – uz ledus bija visi, kas jau ieradušies Sočos (amerikāņi pievienosies rīt).
10.feb 2014
Krievijas prezidents Vladimirs Putins savulaik nosauca PSRS sabrukumu par XX gadsimta lielāko ģeopolitisko katastrofu, un Krievijas līdera kūrēto Soču olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija diezgan precīzi ataino viņa uzskatus – tā stadionā Fišt notikušo šovu vērtē Rietumu mediji.
10.feb 2014
Dalību Soču olimpiskajās spēlēs šodien uzsāks Latvijas kamaniņu sportistes Ulla Zirne un Elīza Tīruma, tāpat savus pirmos startus ātrslidošanā un šorttrekā aizvadīs attiecīgi Haralds Silovs un Roberto Puķītis.
9.feb 2014
Latvijas labākais kamaniņu braucējs svētdien pēc noslēdzošā starta Soču olimpiskajās spēlēs, kurās izcīnīja desmito vietu, svētdien žurnālistiem atklāja, ka šī viņam ir pēdējā sezona profesionālajā sportā.
9.feb 2014
Soču olimpiskajās spēles kamaniņu sportā vīriešiem četru braucienu kopvērtējumā uzvaru izcīnījis Fēlikss Lohs (Vācija). Sudraba medaļu izcīnīja Alberts Demčenko (Krievija), kurš uzvarētājam zaudēja 0.476 sekundes. Bronzas medaļu izcīnīja Armīns Cīgelers (Itālija). Mārtiņš Rubenis izcīnīja 10. vietu, Inārs Kivlenieks – 16., Kristaps Mauriņš – 21.
9.feb 2014
Šodien Soču olimpiskajās spēlēs sadalīts otrs (no 11) medaļu komplekts biatlonā. 7.5 kilometru sprintā sievietēm par čempioni kļuva Anasatasija Kuzmina, kura šajā pašā disciplīnā triumfēja arī pirms četriem gadiem Vankūverā. Mūsu pārstāve Žanna Juškāne nespēja sekmīgi sašaut (4/10) un palika 79. vietā.
9.feb 2014
Šodien Soču olimpiskajās spēlēs risinājās 3 000 metru ātrslidošana sievietēm. Par olimpisko čempioni kļuva Nīderlandes ātrslidotāja Irēna Vīsta.
9.feb 2014
Soču olimpisko spēļu otrajā dienā pirmo reizi uz starta izgāja distanču slēpotāji vīriešu konkurencē. Vīri sacentās 30 kilometru skiatlonā (15km klasika + 15km brīvais stils), un dramatiskā cīņā zelta medaļu izcīnīja Šveices slēpotājs Dario Kolonja, kurš ir pasaules čempions šajā disciplīnā.
9.feb 2014
Noslēgušās Soču olimpisko spēļu snovborda sacensības sievietēm sloupstaila disciplīnā. Sportistes startēja iespaidīgi, par pirmo olimpisko čempioni šajā disciplīnā kļūstot ASV snovbordistei Džeimijai Andersonei.
9.feb 2014
Sadalīts pirmais medaļu komplekts kalnu slēpošanā vīriešiem, kuri izgāja uz starta nobrauciena disciplīnā. Uzvaru sīvā cīņā guva austrietis Matiass Maijers, kurš pieveica itāli Kristofu Innerhoferu. Vienīgais Latvijas pārstāvis Roberts Rode spēja iegūt 47. vietu 49 kalnu slēpotāju konkurencē.
9.feb 2014
Soču Ziemas olimpisko spēļu otrajā dienā šodien uz starta iziet seši Latvijas sportisti. Vispirms plkst.9 pēc Latvijas laika kalnu slēpotājs Renārs Rode startēs nobrauciena disciplīnā, kur viņam piešķirts 38.starta numurs 50 sportistu konkurencē.
9.feb 2014
Latviešu kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis atrodas 11.vietā pēc Soču olimpisko spēļu sestdien veiktajiem pirmajiem diviem braucieniem.
8.feb 2014
Jau Soču olimpisko spēļu pirmajā dienā sākušās biatlona sacensības un šodien vīrieši sacentās 10 kilometru sprintā. Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs, šaušanā kļūdoties vienu reizi (9/10), izcīnīja augsto 17. vietu, savukārt zeltu ieguva 40 gadus vecā biatlona leģenda Ūle Einārs Bjerndālens.
8.feb 2014
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Edgars Masaļskis (33) atzīst, ka pirms Soču olimpiādes mūsu valstsvienībai ir priekšrocība, jo ir iespēja gatavoties visiem kopā, izveidojies labs kolektīvs.
8.feb 2014
Latvijas karognesējam Soču olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā Sandim Ozoliņam ir neizsakāms prieks par pieredzēto, bet vienā brīdī viņš vēlējies atkāpties un pievienoties pārējiem delegācijas locekļiem, lai karogu visi nestu kopīgi.
8.feb 2014
Krievijas mediji sestdien slavē piektdien notikušo Soču Ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju, uzsverot, ka lielvalsts tādējādi atguvusi vismaz daļu no pārlieku ilgi zaudētā valsts lepnuma.