Arvien augošā inflācija, ražošanas kritums un spiediens no valsts oligarhiem nostādījusi Krievijas prezidentu Putinu grūtas izvēles priekšā, raksta “dialog.ua”.
Panika Krievijā rubļa krituma dēļ izplatījusies arī pārtikas tirgū - lielveikali ir spiesti steidzami pārskatīt savas cenas, jo pieprasījums pēc dolāra un eiro turpina augt, bet pēc jaunām ASV sankcijām krasi samazinājušies piegādes apjomi, ziņo “unian.net” un “dialog.ua”.
Krievijas prezidents Vladimirs Putins sūdzas par katastrofālu ābolu trūkumu un vaino savus padotos, ka viņi nespēja atrisināt problēmu, ziņo “dialog.ua”.
Krievijas militārais korespondents raksta, ka Krievijas ekonomika sākusi strauji sabrukt, tāpēc Kremlis arvien biežāk sāk runāt par pamieru karā pret Ukrainu, ziņo “dialog.ua”.
Sākoties pilna mēroga iebrukumam Ukrainā, ikdienas preču un pakalpojumu cenas Krievijā ir gandrīz dubultojušās. Pēc “The Insider” aprēķiniem, cenu pieauguma līderi ir ne tikai automašīnas, ceļojumi un ārvalstu preces, kas atkarīgas no rubļa kursa, bet arī manikīrs, apbedīšanas pakalpojumi un, piemēram, jēra gaļa, kas šķietami nav piesaistīta valūtas kursam.
Putins sola, ka Krievijas budžets būs 13 reizes lielāks nekā 2023. gadā, kas, ņemot vērā Krievijas ekonomikas stāvokli, ir pilnīgi neiespējami, raksta "dialog.ua".
2024. gadā Krievijas prezidents Vladimirs Putins saskarsies ar vēl kādu bīstamu sāncensi - un tas būs viņa paša uzsāktais karš. Karš burtiski apēd gan Kremļa naudas, gan cilvēku rezerves, raksta The Washington Post.
Krievijas lauksaimniecības ministrs Dmitrijs Patruševs brīdinājis Krievijas piena ražotājus, ka strauji augošo cenu dēļ valstī tuvojas piena krīze, raksta dialog.ua.
Krievijā lielākās putnu fermas īpašnieka Genādija Širjajeva automašīnai veikts uzbrukums neilgi pēc tam, kad animonopola dienests uzsāka lietu par olu ražotāju slepenu vienošanos, vēsta dialog.ua.
Krievijā tiešraidē tika pārraidīti SMS ekrānuzņēmumi ar iedzīvotāju uzdotiem neērtiem jautājumiem - kadri jau izplatījušies sociālajos tīklos, raksta dialog.ua.