Uzskats, ka internets un citas sakaru tehnoloģijas atsvešina no sabiedrības, varētu nebūt patiess. ASV veiktas aptaujas dati parāda gluži pretēju situāciju: jaunās tehnoloģijas veicina aktīvāk iesaistīties sabiedriskajā dzīvē.
Interneta regulators Piešķirto vārdu un numuru interneta korporācija (ICANN) ir apstiprinājis plānu, kas paredz turpmāk ļaut reģistrēt arī tādas interneta adreses, kurās ir nevis latīņu, bet citu alfabētu burti.
Vērojot milžu cīņas ap naudu, kas grozās e-Latvijā jeb jautājumā par to, kuru globālo lielkompāniju meitas uzņēmumiem Latvijā būs pelnīt, kuriem ne, neviļus jāsecina – ja arī Tautas partijas valdīšanas laikposmos ne katra valdošās varas darbība citvalstu kompāniju iekšālaidējas un ārāsviedējas lomā ir bijusi glīta, tad tomēr pašreizējā vara pārspēj visus priekšgājējus – Jaunā laika metodes ir daudz brutālākas.
Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) sadarbībā ar bloga b20.lv autoru Jāni Ziediņu ceturtdien 22.oktobrī plkst.17.30 K. Barona ielā 14 aicina uz diskusiju jeb TweetUp par mikroblogošanu un jo īpaši par sociālās saziņas tīklu Twitter, kas pēdējā gada laikā Latvijā kļūst arvien populārāks un respektēts ne vien mediju, bet arī biznesa, kultūras un nevalstisko organizāciju vidū.
Šajā gadā internets bijis pieejams 58% mājsaimniecību, kas ir par pieciem procentpunktiem vairāk nekā pagājušajā gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) veiktā apsekojuma dati.
Arvien vairāk pircēji, kas vēlas iegādāties kādu preci internetā, tiek piemānīti ar uzķeršanos uz reāli vairs neesošiem veikaliem, vai arī tur var atrast lieliskus piedāvājumus, kuri Latvijā vairs nav pieejami.