formula

25.jūl
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti ir paši uzkonstruējuši un savām rokām uzbūvējuši auto – studentu formulu, ar kuru no 27. jūlija līdz 3. augustam piedalīsies starptautiskajās sacensībās Ungārijā, bet vēlāk augustā – arī Polijā. Šāds studentu būvēts auto Latvijā ir pirmais, un RTU studentu komanda ir pirmā, kas piedalās Mehānikas inženieru organizācijas rīkotajās sacensībās «Formula Student 2024».
1.dec 2020
F1 sacīkšu braucējs Lūiss Hamiltons inficējies ar Covid-19, ziņo mediji.
28.mai 2020
Atcelts šī gada Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta Nīderlandes posms, informē rīkotāji.
12.mai 2020
Vācu pilots Sebastjans Fetels pēc 2020.gada sezonas beigām pametīs Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta komandu "Ferrari", informē vienība.
29.mar 2020
Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezona varētu beigties nākamā gada janvārī, kanālam "Sky Sport Italia" atklāja "Ferrari" vienības vadītājs Matija Binoto.
1.okt 2017
Otro uzvaru savā F1 karjerā Malaizijas posmā izcīnījis "Red Bull" pilots Makss Verstapens, kurš Sepangas trasē apdzina sezonas līderi Lūisu Hamiltonu, aizvadīja stabilu braucienu un triumfēja. Tikmēr Sebastians Fetels, startējot pēdējais, aizcīnījās līdz ceturtajai vietai, sacensību noslēgumā nespējot apdzīt Danielu Rikjardo, bet jau pēc finiša piedzīvojot sadursmi ar Lensu Strolu.
3.sep 2017
Aizvadot perfektas sacīkstes no starta līdz finišam, par Itālijas Grand Prix uzvarētāju kļuvis Lūiss Hamiltons, turklāt šis panākums "Mercedes" pilotam ļāvis pakāpties uz pirmo pozīciju F1 pasaules čempionāta kopvērtējumā.
29.jūl 2017
Ar "Ferrari" komandas dubultuzvaru noslēgušies F1 pasaules čempionāta 11. posma kvalifikācijas braucieni Ungārijā, kur "Mercedes" pilotiem mazliet pietrūka ātruma, Valteri Botasam un Lūisam Hamiltonam Hungaroringā tiekot pie otrās starta rindas. Starp Fetelu un Hamiltonu pirms gaidāmās cīņas tikai viens punkts.
2.okt 2016
Ar negaidītu "Red Bull" komandas dubultuzvaru Malaizijā noslēdzies F1 pasaules čempionāta 16. posms, par uzvarētāju kļūstot Danielam Rikjardo, bet otro vietu izcīnot Maksam Verstapenam.
18.jūl 2015
Naktī uz sestdienu slimnīcā Nicā, Francijā 25 gadu vecumā miris Formula 1 pilots Žils Bjanki, kurš deviņus mēnešus pēc piedzīvotās avārijas pavadīja komā, tā arī nenākot pie samaņas.
10.jun 2012
1997.gada F1 pasaules čempions, kanādietis Žaks Vilinēvs izteicis savas domas par septiņkārtējā pasaules čempiona, vācieša Mihaela Šūmahera ("Mercedes") veikumu šajā sezonā.
13.mai 2012
Barselonas sacīkšu tiesneši kvalifikācijas uzvarētājam Lūisam Hamiltonam piesprieduši sodu par neaizbraukšanu līdz boksiem pēc lidojošā apļa beigām, kā rezultātā britam sacīkstes šodien būs jāsāk no pēdējās starta vietas.
11.mai 2012
Šodien ar pirmajiem diviem brīvajiem treniņbraucieniem F1 komandas uzsāka gatavošanos Barselonas lielajai balvai, kas norisināsies svētdien. Pirmajos treniņus labāko apļa laiku skatītājiem par prieku uzrādīja mājinieks Fernando Alonso, bet otrajos ātrākais izrādījās "McLaren" pilots Džensons Batons.
22.apr 2012
F1 Bahreinas Grand-Prix izcīņā triumfēja pasaules čempions Sebastians Fetels no "Red Bull", kurš vakar uzvarēja arī kvalifikācijā. Ļoti veiksmīgs posms "Lotus" komandai, jo Kimi Reikenens, ilgu laiku diezgan cieši sekojot Fetelam, finišēja otrais, bet uz zemākā goda pjedestāla pakāpiena kāpa Romēns Grožāns. Līdz ar uzvaru Fetels arī kļuvis par kopvērtējuma līderi.
18.mar 2012
Šodien ar sacīkstēm Melburnā tika uzsākta 2012. gada F1 sezona.
4.dec 2011
Vakar Čempionu sacīkstēs piekto uzvaru pēc kārtas Nāciju kausā nodrošināja Vācijas izlase, kuras sastāvā brauca Mihaels Šūmahers un Sebastjans Fetels.
27.nov 2011
Šovakar tika aizvadīts F1 sezonas pēdējais posms. Brazīlijas Grand-Prix uzvaru izcīnīja Marks Vēbers no "Red Bull", savukārt viņa komandas biedrs un čempions Sebastians Fetels palika otrais.
13.nov 2011
Šodien F1 Abu Dabi Grand-Prix uzvaru izcīnīja "McLaren" pilots Luiss Hamiltons, kuram tā bija trešā šosezon. Otrais finišēja Fernando Alonso ("Ferrari"), savukārt trijnieku noslēdza Hamiltona komandas biedrs Džensons Batons.
9.okt 2011
Par divkārtēju F1 čempionu šorīt kļuva "Red Bull" pilots Sebastians Fetels, kurš Japānas Lielās balvas izcīņā finišēja trešais, taču ar to pilnība pietika, lai četrus posmus pirms sezonas beigām nodrošinātu titulu. Visā sacīkstē uzvaru izcīnīja Džensons Batons no "McLaren", savukārt otrais finišēja Fernando Alonso ("Ferrari").
25.sep 2011
F1 Singapūras Grand-Prix izcīņā šodien jau devīto uzvaru šosezon izcīnīja kopvērtējuma līderis Sebastians Fetels. "Red Bull" pilotam līdz čempiona titula nodrošināšanai pietrūka viena punkta. Otrais finišēja Džensons Batons, bet zemākais goda pjedestāla pakāpiens otram "Red Bull" pārstāvim Markam Vēberam.