formula

9.okt 2011
Par divkārtēju F1 čempionu šorīt kļuva "Red Bull" pilots Sebastians Fetels, kurš Japānas Lielās balvas izcīņā finišēja trešais, taču ar to pilnība pietika, lai četrus posmus pirms sezonas beigām nodrošinātu titulu. Visā sacīkstē uzvaru izcīnīja Džensons Batons no "McLaren", savukārt otrais finišēja Fernando Alonso ("Ferrari").
25.sep 2011
F1 Singapūras Grand-Prix izcīņā šodien jau devīto uzvaru šosezon izcīnīja kopvērtējuma līderis Sebastians Fetels. "Red Bull" pilotam līdz čempiona titula nodrošināšanai pietrūka viena punkta. Otrais finišēja Džensons Batons, bet zemākais goda pjedestāla pakāpiens otram "Red Bull" pārstāvim Markam Vēberam.
28.aug 2011
Šodien F1 Beļģijas Grand-Prix sacensībās Spā trasē uzvaru izcīnīja "Red Bull" pilots Sebastians Fetels, aiz sevis atstājot komandas biedru Marku Vēberu.
31.jūl 2011
Šodien F1 Ungārijas "Grand-Prix" sacensībās uzvaru izcīnīja "McLaren" pilots Džensons Batons, kuram šīs bija 200. sacīkstes karjerā.
20.jūl 2011
30. jūlijā Ukrainas galvaspilsētā Kijevā norisināsies Formula 1 Pasaules čempionāta posms ātrumlaivām, kurā strartēs Latvijas pilots - Valts Sīlis F1 atbalsta klasē - Formula 4S. Iespēja piedalīties saņemta, pateicoties Norvēģijas un Latvijas ūdens motosporta federāciju sadarbībai un atbalstam.
9.jūl 2011
Šodien F1 Lielbritānijas Grand-Prix kvalifkācijā Silverstonas trasē triumfēja "Red Bull" pilots Marks Vēbers, aiz sevis atstājot komandas biedru Sebastianu Fetelu un "Ferarri" pārstāvjus Fernando Alonso un Felipi Masu. "McLaren" pilots Džensons Batons un Pols di Resta no "Force India" noslēdza labāko sešinieku.
8.mai 2011
Stambulā notiekošajās F1 Turcijas Grand Prix sacīkstēs trešo reizi četru posmu laikā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa pasaules čempions Sebastians Fetels no ”Red Bull”. Astoņu sekunžu attālumā otrais finišēja uzvarētāja komandas biedrs Marks Vēbers, bet labāko trijnieku noslēdza "Ferrari" pilots Fernando Alonso.