\\Autori

LifeHacks.lv

24.jan
Silta zupa ir lielisks un gards veids kā sasildīties ziemas spelgonī. Turklāt šī recepte noteikti ies pie sirds gaļas neēdājiem.
 
23.jan
Jaunais gads bieži sākas ar apņemšanos ēst veselīgāk vai vismaz - ēst brokastis biežāk. Diemžēl tumšie ziemas rīti biežāk rada izaicinājumus nekā palīdz šo mērķu sasniegšanā. Taču nevajag mest plinti krūmos, jo risinājums ir, proti, pagatavot brokastis iepriekšējā vakarā, lai rīts būtu nesteidzīgāks un patīkamāks!
 
22.jan
Šī sīrupa recepte jau izsenis izmantota dažādu veselības problēmu ārstēšanai. Tas satur tikai trīs sastāvdaļas, kurām piemīt unikālas ārstnieciskās īpašības.
 
21.jan
Silta zupa, kas ne tikai sasildīs, bet arī lieliski garšos.
 
20.jan
Jo zemāks ir termometra stabiņš un garāka nedēļas nogale, jo vairāk problēmu transportlīdzekļu īpašniekiem. Sals ietekmē ne tikai braukšanas, bet arī transportlīdzekļa motora un elektronikas kvalitāti.
 
20.jan
Ir daudz sarežģītu ieteikumu, kā investēt naudu un vairāk nopelnīt. Taču lielākoties tie ir efektīvi tikai tiem cilvēkiem, kuriem ir uzņēmējdarbības talants. Taču tas nenozīmē, ka citiem nav cerību dzīvot pārticīgāk - jāapgūst tikai daži triki. Portāls "Bright Side" apkopojis vienkāršus likumus, kas palīdzēs uzlabot dzīves kvalitāti.
 
19.jan
Tie, kuriem ir viedtālruņi ar skārienjūtīgiem ekrāniem, zina, ka ziemas laikā ārā lietot telefonu var būt apgrūtinoši. Īpaši mēdz traucēt cimdi, bet bez tiem salst rokas. Lai gan veikalos nu jau var nopirkt cimdus, kas domāti arī telefona lietošanai ārā, mūsdienu tehnoloģiju izmantošanai ziemā iespējams pielāgot arī jau mājās esošos cimdus. Lūk, divi veidi, kā to izdarīt ar dūraiņiem un pirkstaiņiem.
 
18.jan
Izmēģini pavisam vienkāršas Āzijas receptes un nonāc pavisam citā garšu pasaulē! Tas būs gards garšu ceļojums ar Āzijai raksturīgiem ēdieniem!
 
16.jan
Jaunā gada iesākums daudziem ir laiks, kurā tiek izvēlētas jaunas apņemšanās. Bieži vien to sarakstā ir arī sportošana, bet, ja iepriekš nav pastāvīgi sportots vai ir ieturēta ilgāka pauze, piemēram, valstī spēkā esošo ierobežojumu dēļ, regulāru fizisko aktivitāšu atsākšana var šķist biedējoša. Jebkurš treniņš liek justies labāk – gan fiziski, gan emocionāli, taču, kas jāņem vērā, atsākot fiziskās aktivitātes, lai nenodarītu organismam pāri un nezaudētu vēlmi to darīt arī turpmāk, skaidro farmaceite, “Gada farmaceite 2020” Mārīte Šukele.
 
15.jan
Džemperis ir ziemas galvenais apģērbs, jo ne tikai silda, bet arī lieliski izskatās un ir pieejami daudzveidīgi modeļi gan krāsu, gan stila ziņā. Bet, ja nu nekādi nevari atrast sev piemērotāko džemperi, varbūt var pamēģināt tādu uz "ātru roku" radīt no šalles?
 
15.jan
Pandēmija viennozīmīgi ir ieviesusi korekcijas mūsu dzīvē, izmainot ikdienas paradumus. Farmaceite aicina uz lietām skatīties pozitīvi, jo tas, cik mierīga būs tava diena, lielā mērā ir atkarīga no paša cilvēka – kā uztvert notikumus un kā uz tiem reaģēt. Šajā laikā mums ir iespēja ne tikai pierast pie jaunās dienas kārtības, bet arī ieviest jaunus paradumus, uzlabojot gan garīgo, gan fizisko veselību. Kā izmantot ārkārtējo situāciju valstī, lai īstenotu tradicionālās Jaunā gada apņemšanās, farmaceite Zane Melberga.
 
14.jan
Īpaši mājās sēdēšanas laikā bērniem interesanti būs darboties ar plastilīnu un radīt savus mazos mākslas darbus. Taču pēc plastilīna nebūt nav uzreiz jāskrien uz veikalu. To var radīt paša spēkiem mājas apstākļos un tam vajadzīgas sastāvdaļas, ko atradīsi savā virtuvē.
 
12.jan
Kas vēl labāk ziemā palīdzēs sasildīties un sajust īsteni ziemīgu noskaņojumu, kā silts šokolādes dzēriens ar piparmētru svaiguma akcentu? Izbaudi!
 
12.jan
Mēs visi zinām, ka tādi ieradumi, kā smēķēšana un alkohola lietošana var būt cēloņi onkoloģiskām problēmā. Daudzi pētījumi liecina, ka pastāv vairāki ieradumi un darbības, kuras lielākajai daļai cilvēku šķiet nekaitīgas, taču patiesībā arī tās var veicināt vēža rašanos.
 
10.jan
Vēsā temperatūra, vējš un iekštelpu sausais gaiss ir izaicinājums ādai, jo šo faktoru ietekmē tā zaudē mitrumu un zūd tās aizsargspējas. Tas, savukārt, var izraisīt nepatīkamas izjūtas – apsārtumu, jutīgumu un kairinājumu. Kas jāņem vērā, rūpējoties par sejas ādu gada aukstajā periodā, un kādus kopšanas līdzekļus labāk izvēlēties, skaidro kosmētiķe Ieva Strautkalne.
 
10.jan
Pat daudzus gadus pēc nāves princese Diāna joprojām tiek pieminēta un dievināta sava brīvā gara un personības dēļ. Tas bija manāms arī Diānas unikālajā stilā. Portāls "Bright Side" apkopojis Diānas stila trikus, kas būs noderīgi arī mūsdienu modes dāmām.
 
9.jan
Par pēdu veselību biežāk tiek runāts siltajā laikā, kad pēdas biežāk ir redzamas citu skatienam. Tomēr tieši ziemas laiks, ko mūsu pēdas daudz vairāk pavada slēgtos apavos, var ietekmēt pēdu un to ādas veselību un labsajūtu. Kā kopt pēdu ādu ziemā? Kā pareizi veikt pēdu vanniņas un kā parūpēties par nogurušu pēdu labsajūtu? Iesaka skaistuma konsultante Natālija Gavriļčenko un farmaceite Zanda Ozoliņa.
 
8.jan
To, ka no burkas iznāk lielisks svečturis zina ikviens, kuram nācies saskarties ar jebkāda veida dekorēšanu. Burkas var krāsot, tās var aplīmēt vai nopūst ar krāsu, taču ir vēl kāds veids, kā tās no virtuves priekšmeta pārvērst burvīgā dekorā.
 
7.jan
Protams, piena produktiem piemīt daudz labvēlīgu īpašību, jo sevišķi jaunā vecumā, taču, mums paliekot vecākiem, tie var sākt kaitēt. Uzzini, kuros gadījumos no piena produktiem vajadzētu atteikties.
 
6.jan
Caurumu papēdī vienmēr var aizlāpīt, bet ja tomēr tas nešķiet risinājums, pirms atvadies no zeķēm pavisam, varbūt ir vērts pamēģināt tās pārvērst cimdos bez pirkstiem.
 
4.jan
Sega ir laba lieta. Sega ar piedurknēm ir vēl labāka. Kāpēc? Jo tad nesalst rokas, piemēram, lasot grāmatu. Taču pirms steidz internetā meklēt šādu "brīnumu", pamēģini to radīt paša spēkiem.
 
3.jan
Ja būtu jāveido ārstniecības augu tops, Latvijā pirmo vietu ar visai lielu varbūtību varētu ieņemt kumelīte jeb Matricaria recutita. Kāpēc tā, stāsta farmaceite Ērika Pētersone.