Krišs Kāpostiņš / Autori

16.jun
Pirmās vijoles partijas skolas orķestrī mēdz novest līdz pankroka dziesmām par skolas mokām. Savukārt pareizie vārdi var iedvesmot iekāpt radio draudzīgā formātā un īstenot lērumu vēl trakāku ideju. Grupa “Sub Scriptum” aktīvi uzsāk vasaras koncertu sezonu un TV raidījumā “NRA.lv sarunas” izstāsta savu ceļu uz panākumiem, kā atskaites punktu ņemot tikko izdoto mini albumu, kas pirmo reizi Latvijā ierakstīts tirdzniecības centrā.
25.mai
Agnese Rakovska ir apņēmusies mainīt sistēmu un, viesojoties raidījumā "Nra.lv sarunas", atklāj kādu svarīgu jomu, kurā "mēs esam apsteiguši igauņus”. Turklāt ideja ir saistīta tieši ar digitālajām tehnoloģijām, kurās mūsu ziemeļu kaimiņi regulāri ir izvirzījušies priekšgalā.
18.mai
Šī gada sākumā apņēmušies būt koši un ražīgi, indie grupa „Sub Scriptum” tikko ir laidusi klajā savu jaunāko minialbumu (EP), kas pirmoreiz Latvijā ierakstīts pop-up studijā tirdzniecības centrā. Līdz ar albuma iznākšanu grupa aizvadījusi koncertus Liepājā un Rīgā, un viesojās uz interviju mūsu TV studijā.
11.mai
Jauniešu ielu sporta un kultūras kustība “Ghetto Games” tūliņ atklās savu 16. sezonu: 13. maijā Grīziņkalna sporta kompleksā grandiozo vasaras pasākumu sērija tiks iesākta ar “Ghetto Basket” turnīru, savukārt 15. maijā startēs “Ghetto Football” pirmais šīs sezonas pasākums. Par kustības vasaras plāniem un darbu ar jauno paaudzi “Nra sarunas” plašāk stāsta “Ghetto Games” līderi Raimonds Elbakjans un Antons Semeņaks.
1.mai
Šogad aprīļa izskaņā kinoteātrī “Forum Cinemas” ar vērienu tika aizvadīta pirmizrāde Latvijas hiphopa kustības aizsācēja Ozola koncertfilmai “No rajona līdz arēnai”. Šajās dienās Ozols ar filmu viesojas reģionālajās pirmizrādēs Valmierā un Ventspilī, bet īsi pirms nozīmīgā notikuma reperis viesojās mūsu TV studijā, piedaloties “Nra.lv sarunās”. Personiskā sarunā ar žurnālistu Krišu Kāpostiņu Ozols stāsta par koncertfilmas tapšanu un tās nozīmīgākajām detaļām. Sarunas gaitā tiek analizēta hiphopa mūzikas attīstība Latvijā un Ozols pauž nostāju par notiekošo paša rajonā.
23.apr
23. aprīlī ekskluzīvi uz Baltijā lielākā ekrāna, kinoteātrī “Forum Cinemas” Rīgā, plkst. 19:00 notiks Latvijas hiphopa pamatlicēja Ozola koncertfilmas “No Rajona līdz Arēnai” pirmizrāde. Dienu pirms zīmīgā notikuma mūziķa karjerā, Ozols viesojās mūsu TV studijā uz personisku sarunu ar Krišu Kāpostiņu.
30.mar
Gana drīz – 9. maijā – uz Eirovīzijas lielās skatuves Latviju 68. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā pārstāvēs mūziķis Dons, izpildot dziesmu “Hollow”. Pēc uzvaras “Muzikālajā bankā” ar dziesmas latvisko versiju “Lauzto šķēpu karaļvalsts” Dons sacīja, ka viņa mērķis ir “lauzt septiņus gadus ilgušo Latvijas Eirovīzijas lāstu un tikt finālā”. Kā notiek gatavošanās konkursam un kā viņš vērtē savas izredzes sīvajā konkurencē – par to sīkāk raidījumā “Nra.lv sarunas” mūziķi iztaujā žurnālists Krists Kāpostiņš.