Svētdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardDana Dravniece / Autori

Neilgi pirms Ziemassvētkiem Gunta Virkava (65) nonāca dažādu pretrunīgu viedokļu krustugunīs.
13.jan 2017 Dana Dravniece
Ar dzirkstošiem smiekliem, jautrību, dziesmām un dejām TV3 pavadīja Vecgada vakaru un sagaidīja atnākam jauno, 2017., gadu.
10.jan 2017 Dana Dravniece, Agnese Paškeviča, Ingrīda Punka
Jau pērnā gada nogalē sociālajos tīklos tika sacelta pamatīga vētra, jo klajā nāca fakts, ka «Radio SWH» ēterā pēc 20 darba gadiem Andris Freidenfelds jeb Fredis vairs nevadīs rīta programmu. Ļaudis metās aizstāvēt Fredi un pat veltīja niknus komentārus radio vadībai. Taču ne viss ir tik bēdīgi, kā sākotnēji izklausījās. Fredis pārņēmis radio ētera dienas programmas vadības grožus un pie klausītājiem devies jaunā ampluā.
9.jan 2017 Dana Dravniece
Sabiedrībā populāras dāmas, apmeklējot saviesīgus pasākumus, koncertus vai izstāžu atklāšanas, izvēlējušās siltus kažokādu izstrādājumus – vestes, apmetņus, puskažokus un garus kažokus. Kažokādas tāpat kā dizaineru somiņas un tērpi atspoguļo ikviena statusu sabiedrībā. Lai arī šajā sezonā kažokādu modē jauni krāsu printi, joprojām ir topā vecā, labā klasika.
5.jan 2017 Dana Dravniece
Sporta zālē «CrossFit Factory Rīga» norisinājās Ivo Erdmaņa organizētās sacensības «New Years Rowing 2016».
3.jan 2017 Dana Dravniece
Saeimas deputāts Valdis Kalnozols rūpējas par savu veselību un fizisko formu.
2.jan 2017 Dana Dravniece
Pagājušo nedēļ galvenā mediju skandāla tēma ir Latvijas Tenisa savienības prezidenta un «Dinamo Rīga» padomes priekšsēdētāja Jura Savicka intervijā paustais viedoklis Krievijas ziņu portālam «Life.ru». Savickis teicis, ka viņam nepatīk, ja politiku jauc kopā ar sportu.
23.dec 2016 Dana Dravniece
Šā gada rudenī sabiedrību pāršalca privāta vēsts, ka šķirta bijušās aktrises Milenas Gulbes (49) un uzņēmēja Gintara Kavača (53) 19 gadus ilgā laulība. »Vakara Ziņas« aizvadītās nedēļas nogalē uzņēmēju sastapa «Casino Europa Club» desmit gadu jubilejas ballītē, kur šķirtais vīrs fotografēja daiļavas un ļāvās arī flirtam.
22.dec 2016 Dana Dravniece
Beidzamajā laikā skaļākie skandāli un notikumi saistīti ar pašmāju šovbiznesa industriju. Šoreiz pēc pilnas programmas ar pikantām ainām izcēlušies mūziķi. Šarmantā un allaž mainīgā Linda Leen radījusi videoklipu ar lesbiešu mizanscēnu, savukārt miljonāra Valērija Maligina topošais znots Mārcis Judzis grupas «RYGA» jaunajā videoklipā nodarbojas ar seksu, tādējādi atainojot 2016. gada aktuālākās un skaļākās problēmas.
16.dec 2016 Dana Dravniece
Izcilais operdziedātājs Andrea Bočelli 2017. gada 7. novembrī sniegs koncertu «Arēnā Rīga». Līdz šim viņš Latvijā uzstājies divas reizes. Biļetes uz koncertu būs pieejamas «Biļešu servisa» kasēs jau no šā gada 22. novembra.
4.dec 2016 Dana Dravniece
Andrejs Elksniņš vairs neslēpj savas attiecības ar pievilcīgo bruneti Jekaterinu. Ejot uz Latvijas neatkarības pasludināšanas 98. gadadienas koncertu, Jekaterina turējās pie Andreja elkoņa, un jau vēlāk deputāts savus amata brāļus iepazīstināja ar savu skaisto pavadoni.
29.nov 2016 Dana Dravniece
Pavisam bēdīgā situācijā nonācis bijušais mūziķis, komponists un džeza kluba īpašnieks Arnis Mednis (55). Viņa parādsaistības jau tik ļoti pieaugušas, ka piespiedu pārdošanā tiesu izpildītājs pirmajā publiskajā izsolē piedāvā kādreiz slavenajam latviešu mūziķim piederošo nekustamo īpašumu, kas atrodas Rīgas centra rajona daļā, Grīziņkalnā, Alauksta ielā.
25.nov 2016 Dana Dravniece
Viens no Latvijas lielākajiem pelnītājiem – «ABLV Bank» akcionārs Oļegs Fiļs – šoruden mijis gredzenus ar savu izredzēto, bijušo žurnālisti, tagad vīnzinību studenti Santu Zāmueli. Tiesa gan, apmeklējot saviesīgus pasākumus, jaunā vīra zeltnesī nemirdz laulības riņķis.
23.nov 2016 Dana Dravniece
Šajā drēgnajā laikā maigumu alkst arī vīrieša raupjā dvēsele. Un kā gan labāk to manifestēt, ja ne ietērpjoties par tik sievišķīgu uzskatītajā rozā tonī? Daudzi noteikti sāks spurgt vai protestēt, bet divas latviešu zvaigznes – basketbola leģenda Valdis Valters un aktieris Intars Rešetins – viens pa jokam, otrs apzināti demonstrēja, ka rozā viņiem piestāv ne mazāk kā Krievijas popmūzikas karalim Filipam Kirkorovam, kurš pirms vairākiem gadiem rozā kostīmiņā defilēja pa Jūrmalu.
22.nov 2016 Dana Dravniece, Zane Briede
«Mis Latvija 2016» Linda Kinca jau cītīgi gatavojas pasaulē populārajam skaistumkonkursam «Miss World 2016», kas šogad notiks Vašingtonā. Jau 26. novembrī «Mis Latvija 2016» lidos uz Vašingtonu, bet konkursa fināls būs 18. decembrī.
21.nov 2016 Dana Dravniece
Pavisam nesen Saeimas deputāts Imants Parādnieks (48) kļuva par sestā bērna tēvu. Taču drīz vien pēc skaistā dzīves notikuma kādā vēlā vakara stundā politiķis vienatnē bija devies baudīt mākslu un konjaku, jauno sievieti un mazuli atstājot mājās.
18.nov 2016 Dana Dravniece
Kopš leģendārais latviešu hokejists Sandis Ozoliņš (44) pieņēmis jaunu izaicinājumu, kļūstot par hokeja komandas Rīgas «Dinamo» galvenā trenera Normunda Sējēja palīgu, viņš vairs nav nekāds mietpilsonis, kā sevi bija nodēvējis pirms pāris mēnešiem. Nu viņš ir atkal apritē un pievērsis sev uzmanību.
16.nov 2016 Dana Dravniece
Starptautiskajā lidostā «Rīga» pāris stundās var sastapt vairākus Latvijā populārus ļaudis.
15.nov 2016 Dana Dravniece
Kopdzīvi pēc sānsoļa un tikai pusgadu ilgas šķiršanās atjaunojusi ārlietu ministra padomniece modes dāma Sandra Sondore-Kukule (45) un viņas vīrs uzņēmējs Guntars Kukuls (45).
12.nov 2016 Dana Dravniece
No eksotiska ceļojuma nesen atgriezusies žurnāliste Inga Spriņģe, par to palieloties sociālajos tīklos un nekavējoties izsaucot pavilkšanu uz zoba. Žurnālistika, kā zināms, netiek uzskatīta par pašu ienesīgāko profesiju, turklāt Spriņģe īsi pirms došanās eksotiskajā ceļojumā publicēja pētījumu, šausminoties par zemajām algām, ko cilvēki saņem Latvijā.
11.nov 2016 Dana Dravniece
Rīgas modes nedēļā ar īpaši neadekvātu uzvedību izcēlās mūziķis Gacho jeb īstajā vārdā Gatis Irbe (33). Te viņš demonstrēja nepiedienīgus žestus ar rokām, te, ejot līdzās savai draudzenei latviešu supermodelei Gintai Lapiņai, nezināja, kā vien paslēpties. Šāda uzvedība parasti piemīt pasaulslavenām zvaigznēm, iespējams, arī pašmāju mūziķis no viņām iedvesmojas, ne tikai radot savas muzikālās kompozīcijas, bet arī publisko tēlu.
9.nov 2016 Dana Dravniece
Tuvi draugi, kas ir arī plašākai sabiedrībai zināmi kā raidījumu un pasākumu vadītāji, Renārs Zeltiņš un Mārtiņš Kapzems nesen baudīja atpūtu kopā ar savām mīļotajām draudzenēm, kas izvērtās par mīlētāju pāru dubultrandiņu.
8.nov 2016 Dana Dravniece