\\Autori

DDDana Dravniece

2.nov 2016
Par Krievijas zelta balsi dēvētais Nikolajs Baskovs nesen ar vērienīgu šova programmu viesojās Rīgā.
 
1.nov 2016
Bijusī Dailes teātra aktrise, māksliniece un kino jomas pārstāve Elīna Dzelme (30) un uzņēmuma «Olainfarm» valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins (51) pēc tikko nosvinētajām greznajām kāzām devušies baudīt mākslu uz Francijas Rivjēru. Par to liecina jaunās sievas «Instagram» profilā ievietotā informācija.
 
28.okt 2016
21. oktobra pievakarē farmācijas kompānijas «Olainfarm» prezidents Valērijs Maligins (51) un aktrise, māksliniece un režisore Elīna Dzelme (30) aicināja viesus – tuvākos radus, draugus un paziņas – uz savu laulību ceremoniju. Kāzu svinības norisinājās Jaunmoku pilī.
 
26.okt 2016
Decembrī Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos drosmīga latviešu komēdija «Svingeri», kuru uzņēmis pazīstamais producents Andrejs Ēķis un dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce, bet mīlētāju lomās iejutušies gan Latvijā pazīstami un iemīļoti aktieri, gan jaunie talanti.
 
22.okt 2016
Vilnis Štrams, pērnajā pavasarī pēc četriem cietumā pavadītiem gadiem brīvībā iznākdams, atzina, ka palicis bez sievas un iekrājumiem, nu ir atguvies un nesen kopā ar jauno mīlestību – zvērinātu advokāti Vitu Liberti – pavadījis romantiskas brīvdienas Marokā.
 
21.okt 2016
Pirms pāris nedēļām sabiedrība šausminājās par kādu neparastu mīlas stāstu. Proti, skaistumkaraliene, gleznotāja un triju bērnu māmiņa Liene Skulme visās detaļās publiski atklāja trīs gadus ilgušās attiecības ar precēto aktieri Andri Buli.
 
20.okt 2016
Lai pārsātinātajā teātru piedāvājumā piesaistītu skatītāju uzmanību, visi līdzekļi ir labi. Laikam tā uzskata skandalozi slavenais režisors Regnārs Vaivars (42). Aicinot uz izrādi «Divas māsas un draudzene» Ģertrūdes ielas teātrī, viņš savā «facebook.com» profilā šokē, atklājot, ka viņa sievai aktrisei Madarai Botmanei (28) bijis spontānais aborts.
 
13.okt 2016
Jau ceturto nedēļu kanāla «Rīga TV24» ēterā var sekot līdzi īstiem modes svētkiem raidījumā «Rīgas stila pavēlnieks». Katru piektdienu raidījumā var ne vien uzzināt noderīgas idejas, kā saposties pēc jaunākajām tendencēm, bet arī apskatīt Latvijā populārus mūziķus, stilistus, modes māksliniekus un citas ievērojamas personības.
 
7.okt 2016
Dziedātājs Lauris Reiniks (37), kurš šobrīd TV3 ekrānos redzams kā slavenību pārvērtību šova «Izklausies redzēts» trešās sezonas vadītājs, pēc astroloģes domām, ir radoša personība ar veselīgām ambīcijām, kam vienlīdz svarīgs gan ģimeniskuma, gan emocionālās neatkarības moments. Taču joprojām nav informācijas, ka sieviešu mīlētais dziedātājs būtu apprecējies un nodibinājis ģimeni.
 
6.okt 2016
Nesen Maija Rozīte-Krištopane ar visu kuplo ģimeni – vīru Kasparu Krištopanu un abiem bērniem – ātrā solī steidzās uz Vecrīgu, kur Doma laukumā norisinājās Miķeļdienas gadatirgus.
 
30.sep 2016
Pēc publikācijas, kurā rakstījām par latviešu tautā mīlētās dziedātājas Maijas Lūsēnas nedienām ar viņas mitekli, kas ierīkots Rīgā, Nītaures ielas 4 bēniņos, redakcijā vērsās Maijas Lūsēnas kaimiņi, kas līdzi bija atnesuši gadu gaitā izveidotas dokumentu mapes, kurās ir gan tiesu spriedumi, gan Rīgas domes ierakstīta vēstule ar detalizētu situācijas izklāstu, kā arī dziedātājas parādsaistību izdrukas.
 
29.sep 2016
Grupas «Dzelzs vilks» bundzinieks Mārcis Judzis beidzot sagaidījis no saulainās Grieķijas salas Santorīni savu mīļoto sievieti – miljonāra Valērija Maligina meitu Irinu Maliginu.
 
26.sep 2016
Dziedātāja Jenny May jeb īstajā vārdā Maija Stuģe atklāj desmit lietas, kas visprecīzāk raksturo viņas personību. Šis rudens dziedātājai ir īpaši nozīmīgs, jo jau 1. oktobrī ar koncertu Liepājas Latviešu biedrības namā Jenny May uzsāks savu Latvijas akustisko koncertsēriju ar nosaukumu «Sajūtu mistērija». Pēc Liepājas koncerti norisināsies vēl 18 Latvijas skaistākajās vietās.
 
23.sep 2016
Redz, kā dzīvē notiek! Einars Repše (54) bijis gan Latvijas bankas prezidents, Latvijas Ministru prezidents, aizsardzības ministrs, finanšu ministrs un Saeimas deputāts, bet nu sociālajos tīklos viņš uzstājīgi piedāvā savus darba pakalpojumus.
 
22.sep 2016
LNT skatītājus rudens sezonā priecēs jauns šovs «Mūsu labākās dziesmas», kuru vadīs atraktīvais šovmenis Māris Grigalis. Pirmajā šova raidījumā godā tika celta grupa «Bet bet», kas šogad atzīmē 25 gadu jubileju. Šovā «Bet bet» mīlētākās dziesmas jaunās skaņās izpildīja pazīstami jaunie latviešu dziedātāji un mūziķi. Izpildījumu vērtēs un raidījuma uzvarētāju noteiks paši grupas pārstāvji.
 
20.sep 2016
Dziedātāja un uzņēmēja Elizabete Zagorska jau pāris nedēļas sociālajos tīklos ir nomainījusi savu slaveno tēva uzvārdu. Tagad viņa dēvējama par Elizabeti Veikšu, un tas ir dziedātājas vīra televīzijas operatora Rolanda Veikša uzvārds.
 
16.sep 2016
Kopš 2004. gada tautā mīlētās dziedātājas Maijas Lūsēnas dzīve ir pārvērsta par elli, jo cita pēc citas seko tiesas sēdes, kurās vēlas panākt mākslinieces izlikšanu no Rīgas centra dzīvokļa – viņas pašas rokām iekārtota, izremontēta jumtastāva dzīvoklīša un mākslinieku darbnīcas.
 
15.sep 2016
TV3 lielā svētdienas šova «Izklausies redzēts» jaunā, trešā sezona sāksies jau pavisam drīz.
 
14.sep 2016
Nesen Rīgas krematorijā no izcilā latviešu aktiera Jāņa Reiņa, kas mūžībā aizgāja 55 gadu vecumā, kuplā pulkā bij ieradušies atvadīties aktieri no dažādiem Latvijas teātriem.
 
13.sep 2016
Dziedātāja Laura Raila (29) šā mēneša sākumā apprecējusies ar savu izredzēto uzņēmēju Ņikitu Lakstīgalu (28). Laulību ceremonija norisinājās Jelgavas pareizticīgo baznīcā.
 
6.sep 2016
Pusgadu pēc šī notikuma Tieslietu ministrijas kuluāros nerimst runas, ka gluži kā tajā tautasdziesmā, kur pūcīte nomina zvirbulim kāju, līdzīgs liktenis piemeklējis Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietnieci tiesu jautājumos Irēnu Kucinu. Darba ballē, griežoties dejā ar tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču, Kucina paslīdēja un krītot lauza ceļgalu, kā rezultātā piedzīvoja smagu operāciju. Irēna neslēpj sarūgtinājuma asaras, jo vairākus mēnešus bijusi darba nespējīga un dziedējusi traumēto kāju.
 
31.aug 2016
No 17. septembra katru sestdienas vakaru televīzijas kanāls «Rīga TV24» piedāvās saviem skatītājiem vēl nebijušu realitātes šovu par laikmetīgo mākslu – «Uzlecošā zvaigzne mākslā».