Piektdiena, 1.marts

redeem Ilgvars, Ivars

arrow_downwardBiznesa ziņu portāls BNN.LV / Autori

Sievietes, kuras vada automašīnas, pakļauj briesmām savas olnīcas un tām var dzimt bērni ar veselības traucējumiem, šādi Saūda Arābijā aizliegumu sievietēm sēsties pie auto stūres aizstāvējis kāds konservatīvs musulmaņu garīdznieks.
5.okt 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Laika posmā no 1870. līdz 1980.gadam Eiropas vīriešu vidējais augums pieaudzis par 11 centimetriem. Kā vēsta 2.septembrī publicēts pētījums, tam par iemeslu bijusi labāka veselība.
8.sep 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Tikai retais mazgā rokas pareizi, bet 15% vīriešu to nedara vispār, atklāts kādā pētījumā.
18.jun 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
ASV vīrietim, kurš nolika pie malas iesākto "bigmaku", lai atpestītu trīs sievietes, kuras desmit gadus turētas ieslodzījumā, Klīvlendā vairs nekad nebūs jāmaksā par hamburgeriem.
31.mai 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Facebook pēdējo mēnešu laikā zaudējis vairākus miljonus lietotāju, jo arvien vairāk cilvēku steidz izmēģināt alternatīvus sociālos tīklus, liecina neatkarīgs tirgus pētījums.
30.apr 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Bumbas, kas pirmdien sprāga Bostonas maratona laikā, iespējams, bijušas ievietotas spiediena katlos, ziņo izmeklētāji.
17.apr 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Ādama Džonsona romāns par Ziemeļkoreju "The Orphan Master’s Son ieguvis Pulicera balvu. Četras balvas par izcilu darbu žurnālistikā saņēmis laikraksts The New York Times.
16.apr 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Pagājuši tieši 80 gadi, kopš mūsdienās pirmo reizi novērots Lohnesa ezera briesmonis. Tagad kāds zinātnieks nolēmis ķerties pie jauna pētījuma, lai atklātu patiesību, kas slēpjas aiz dīvainā fenomena.
15.apr 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Ziemeļkoreja izplatījusi brīdinājumu, kurā teikts, ka visiem Dienvidkorejā esošajiem ārzemniekiem jāpamet valsts, lai izvairītos no briesmām kara gadījumā.
9.apr 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
ASV prezidents Baraks Obama pirmdien, uzstājoties ar runu Hartfordas pilsētā, cīnījies ar asarām un aicinājis Kongresa deputātus balsot par jauno ieroču kontroles likumu.
9.apr 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Svētku brīvdienas ir viens no aktīvākajiem zagļu uzdarbošanās laikiem, tāpēc drošības eksperti aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem gan publicējot informāciju sociālajos tīklos, gan pametot mājokli.
29.mar 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Kipras banku atvēršanās sašūpojusi valūtas un akciju tirgu, kas tā jau pakļauts lielai neskaidrībai Itālijas politiskā strupceļa dēļ.
28.mar 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Krievija, kas uzņēmusies 2014.gada ziemas Olimpisko spēļu rīkošanu, satraucas, vai laikapstākļi Sočos spēs nodrošināt nepieciešamo sniega daudzumu. Tāpēc, gatavojoties svarīgajam notikumam, vēsumā noglabāti jau 3,7 miljoni tonnu sniega.
27.mar 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Bērniem jāļauj garlaikoties, lai viņi varētu attīstīt savas radošās spējas, uzskata izglītības eksperte Terēza Beltone.
26.mar 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Skotijas Brīvā baznīca valdībai iesniegusi likumprojektu, kas paredz piešķirt laulāšanas tiesības džedajiem jeb tiem, kuri burtiskā nozīmē padarījuši Zvaigžņu karus par reliģiju.
21.mar 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Latvijas iedzīvotāji ir vieni no nedraudzīgākajiem pret ārvalstu tūristiem, liecina Pasaules Ekonomikas foruma (WEF) veidotais pasaules tūrisma konkurētspējas reitings.
15.mar 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Kamēr kompānijas Samsung Electronics jaunākais viedtālrunis Galaxy S4 ar veselu klāstu vēl nebijušu funkciju nonācis visu uzmanības centrā, Samsung investori piektdien, 15.martā, izpārdevuši sev piederošās akcijas.
15.mar 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Marsu pētošā Zinātniskā laboratorija jeb robots Curiosity nosūtījis informāciju, kas ļauj secināt, ka uz planētas reiz bijuši dzīvības pastāvēšanai labvēlīgi apstākļi, paziņojuši NASA zinātnieki.
13.mar 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Populārais sociālais tīkls Facebook ceturtdien, 7.martā, rīko preses konferenci, kurā paziņos par vairākām svarīgām izmaiņām.Tehnoloģiju pasaules vērotāji lēš, ka Facebook plāno piedāvāt iespēju šķirot ziņojumu plūsmu pēc satura.
7.mar 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Pēc tam, kad medijos parādījušās ziņas, par septiņus gadus vecas meitenes seksuālu izmantošanu skolā, sabiedrības sašutums izvērsies vardarbīgos protestos Indijas galvaspilsētā Ņūdeli.
3.mar 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Austrālijā šogad reģistrēta karstākā vasara novērojumu veikšanas vēsturē, paziņojis valsts Meteoroloģijas dienests.Eksperti norāda, ka rekordu sasniegt ļāvušas rekordaugstās temperatūras, kas reģistrētas šī gada janvārī.
1.mar 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV
Astronomiem izdevies noskaidrot, no kurienes nācis meteorīts, kas šomēnes, eksplodējot virs Krievijas, radīja ievainojumus vismaz 1 000 cilvēkiem.
27.feb 2013 Biznesa ziņu portāls BNN.LV