Sestdiena, 4.maijs

redeem Vijolīte, Viola, Vizbulīte

arrow_downwardVankūvera 2010

No Pekinas olimpiskajām spēlēm atgriežas Latvijas olimpieši -slēpotāji: KITIJA AUZIŅA, ESTERE VOLFA, SAMANTA KRAMPE, MIKS EDGARS ZVEJNIEKS, DAINIS VUŠKĀNS.
18.feb 2022
Pekinas olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīra finālā Somijai pretī stāsies Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) hokejisti, kas pusfināla spēlē pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Zviedriju.
18.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs piektdien Pekinas olimpisko spēļu 500 metru distancē savā priekšsacīkšu slidojumā ieņēma trešo vietu, bet spēja kvalificēties sacensību ceturtdaļfinālam.
11.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pekinas olimpiskajās spēlēs īpaša vērība tiek pievērsta dezinfekcijai.
8.feb 2022 tautaruna.lv
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma Pekinas olimpiskajās spēlēs izcīnījusi astoto vietu, Kendija Aparjode ierindojas 11.pozīcijā un Elīna Ieva Vītola ir 18.vietā, savukārt Natālija Gaizenbergere no Vācijas kļuva par trīskārtēju olimpisko čempioni.
8.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma pēc Pekinas olimpisko spēļu trešā brauciena atkāpusies uz septīto vietu, savukārt Kendija Aparjode ierindojas 11.pozīcijā un Elīna Ieva Vītola ir 14.vietā.
Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods četru braucienu summā ieņem ceturto vietu Pekinas olimpiskajās spēlēs un zelta medaļu izcīna vācietis Johannes Ludvigs.
6.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
 Pekinas olimpisko spēļu sacensībās tramplīnlēkšanā no mazā tramplīna svētdien triumfēja Rjoju Kobajasi no Japānas.
Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods ieņem ceturto vietu pirms izšķirošā brauciena Pekinas olimpiskajās spēlēs, bet Gints Bērziņš atrodas sestajā pozīcijā, Artūrs Dārznieks ierindojas 18.vietā.
Zviedrijas ātrslidotājs Nilss van der Pūls svētdien izcīnīja uzvaru Pekinā olimpisko spēļu 5000 metru distancē.
Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdienas pēcpusdienā Pekinā aizvada treniņu bez uzbrucējiem Rodrigo Ābola un Andra Džeriņa, novēroja aģentūra LETA.
Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) distanču slēpotājs Aleksandrs Boļšunovs svētdien Pekinā tika kronēts par olimpisko čempionu 30 kilometru skiatlonā, bet Latvijas distanču slēpotājs Raimo Vīgants ieņēma 51.vietu.
Šodien, 6. februārī olimpiskajās spēlēs par medaļām cīnīsies distanču slēpotājs Raimo Vīgants un kamaniņu braucēji Kristers Aparjods, Gints Bērziņš, Artūrs Dārznieks. Turam īkšķus!
6.feb 2022 Portāls nra.lv
Pie pirmās zelta medaļas Pekinas olimpiskajās spēlēs sestdien tika mājinieki ķīnieši, kuru jauktās stafetes komanda triumfēja šorttreka sacensībās.
5.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Par Pekinas olimpisko spēļu čempionu frīstaila slēpošanas mogula disciplīnā negaidīti kļuva zviedrs Valters Valbergs, kurš finālsacensībās pārspēja galveno favorītu Mikaēlu Kingsberiju no Kanādas.
Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods ieņem piekto vietu pēc Pekinas olimpisko spēļu pirmā brauciena, sestajā vietā atrodas Gints Bērziņš, bet Artūrs Dārznieks atrodas 22.pozīcijā.
Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs sestdien Pekinas olimpisko spēļu 1000 metru distancē savā priekšsacīkšu slidojumā ieņēma trešo vietu un nekvalificējās sacensību ceturtdaļfinālam.
Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods ieņem ceturto vietu pēc Pekinas olimpisko spēļu pirmā brauciena, septītajā vietā atrodas Gints Bērziņš, bet Artūrs Dārznieks ierindojas 17.pozīcijā.
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma sestdien trešajā un ceturtajā treniņbraucienā A grupā ieņēma attiecīgi otro un trešo vietu.
Nīderlandes ātrslidotāja Irēne Šhautena sestdien izcīnīja zelta godalgu Pekinas olimpisko spēļu 3000 metru distancē dāmām, labojot 20 gadus vecu olimpisko rekordu.