Bīstamais vīruss

22.nov
Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 615 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par viena ar šo vīrusu inficēta pacienta nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
21.nov
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 25 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojis Statistikas departaments.
 
21.nov
Pēdējo četru dienu laikā Latvijā kopumā reģistrēti 816 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
19.nov
“Vai tiešām nākamā pandēmija var izlauzties no kūstošajiem ledājiem, vai tas ir reāli?” ar šādu jautājumu pēc kādas publikācijas izlasīšanas Latvijas interneta ziņu portālā vēršas Māra. Situāciju pētīja raidījums "Bez Tabu".
 
16.nov
Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 505 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par viena ar šo vīrusu inficēta pacienta nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
15.nov
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 469 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, otrdien paziņojis Statistikas departaments.
 
15.nov
Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 554 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par četru ar šo vīrusu inficēto pacientu nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
14.nov
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 14 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojis Statistikas departaments.
 
14.nov
Pēdējās trīs diennaktīs Latvijā kopumā reģistrēti 730 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par divu ar šo vīrusu inficēto pacientu nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
13.nov
Veselības ministrija (VM) neizslēdz jauna Covid-19 vīrusa paveida izplatību, kas var radīt nopietnu sabiedrības apdraudējumu gaidāmajā rudens/ziemas sezonā, paredz ministrijas izstrādātais un valdībā iesniegtais informatīvais ziņojums par epidemioloģiskās drošības draudiem saistībā ar Covid-19 infekciju.
 
11.nov
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 255 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, piektdien paziņojis Statistikas departaments.
 
11.nov
Ķīna piektdien atvieglojusi daļu no stingrajiem ierobežojumiem, kas noteikti cīņā pret Covid-19, saīsinot karantīnas periodu iebraucējiem no desmit līdz astoņām dienām un atsakoties no prakses pēkšņi atcelt avioreisus, ja noteiktam pasažieru skaitam konstatēts Covid-19.
 
11.nov
Covid-19 pandēmija mainīja daudzu nozaru uzņemto līdzšinējo kursu. Kamēr daļai nozaru tā bija cīņa par izdzīvošanu, netrūka arī tādu, kuriem tas bija jaunu iespēju laiks. Lursoft pēta, kā pēdējo gadu laikā mainījusies nozaru rentabilitāte, skaidrojot, kurām nozarēm Covid-19 pandēmijas laiks nesis izaugsmi.
 
11.nov
Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 388 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par trīs ar šo vīrusu inficēto pacientu nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati
 
10.nov
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 268 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi divu cilvēku dzīvību, ceturtdien paziņojis Statistikas departaments.
 
10.nov
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoto ar Covid-19 inficēto pacientu skaits ir palielinājies no 235 līdz 240, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
 
10.nov
Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 449 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par trīs ar šo vīrusu inficēto pacientu nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
9.nov
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 328 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi neviena cilvēka dzīvību, trešdien paziņojis Statistikas departaments.
 
9.nov
Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā reģistrēti 507 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par trīs ar šo vīrusu inficēto pacientu nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
 
8.nov
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 529 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, otrdien paziņojis Statistikas departaments.