Piektdiena, 1.decembris

redeem Arnolds, Emanuels

arrow_downwardBīstamais vīruss

Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 353 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
15.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 563 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi divu cilvēku dzīvību, otrdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
14.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 39 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
13.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 321 cilvēkam, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, piektdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
10.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 373 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, ceturtdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
9.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 367 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
8.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 571 cilvēkam, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, otrdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
7.feb Ziņu aģentūra LETA
Janvāra sākumā Latvijā pamata vakcinācijas pret Covid-19 aptveres rādītājs bija 69,2% no kopējā iedzīvotāju skaita, kas ir ļoti tuvu vēlamajam sabiedrības vakcinācijas pārklājuma rādītājam - 70% - un vidējam Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomikas zonas  (EEZ) rādītājam - 73%, liecina Nacionāla veselības dienesta (NVD) dati uz 2023.gada 5.janvāri.
7.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 27 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
6.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 296 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, piektdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
3.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 345 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi divu cilvēku dzīvību, ceturtdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
2.feb Ziņu aģentūra LETA
Ņemot vērā Nacionālā veselības dienesta (NVD) veiktās izmaiņas Covid-19 infekcijas laboratoriskās izmeklēšanas organizēšanas algoritmā, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Covid-19 analīžu ņemšanas punkti Ventspilī no šodienas tiek slēgti, informē SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.
1.feb Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 351 cilvēkam, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi trīs cilvēku dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
1.feb Ziņu aģentūra LETA
ASV 11.maijā oficiāli izbeigs ārkārtas situācijas, kas 2020.gada janvārī tika izsludinātas Covid-19 dēļ, pirmdien paziņoja Baltā nama administrācija.
31.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 25 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
30.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 278 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi divu cilvēku dzīvību, ceturtdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
26.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 321 cilvēkam, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
25.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 500 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi trīs cilvēku dzīvību, otrdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 23 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
23.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 284 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, ceturtdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
19.jan Ziņu aģentūra LETA