Trešdiena, 8.februāris

redeem Aldona, Česlavs

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardBīstamais vīruss

Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās esošo Covid-19 pacientu skaits nedaudz samazinājies - no 326 līdz 317 pacientiem, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
10.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 29 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojusi Valsts datu aģentūra.
9.jan Ziņu aģentūra LETA
Šogad, visticamāk, gaidāms arī trešais Covid-19 vilbis, kas varētu būt lielāks par pirmajiem diviem, ja Latvijā parādīsies tas vīrusa variants, kas dominē ASV un Lielbritānijā. To Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas infektologs Uga Dumpis.
9.jan Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Ķīna svētdien atcēla karantīnas prasības cilvēkiem, kas iebrauc valstī, tādējādi izbeidzot nepilnus trīs gadus ilgušos drošības pasākumus, kas tika ieviesti, lai cīnītos pret koronavīrusa Covid-19 izplatību.
8.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 326 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, piektdien paziņojusi Valsts datu aģentūra. 
6.jan Ziņu aģentūra LETA
Valsts apmaksāta testēšana uz Covid-19 būtu jāpaplašina, intervijā TV raidījumā "900 sekundes" atzina Rīgas Stradiņa universitātes - RSU Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadītājs, profesors Ģirts Briģis.
6.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 465 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi trīs cilvēku dzīvību, ceturtdien paziņojusi Valsts datu aģentūra (iepriekš - Statistikas departaments).
5.jan Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās esošo Covid-19 pacientu skaits samazinājies no 363 līdz 358 pacientiem, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
5.jan Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienība (ES) trešdien ieteica dalībvalstīm pieprasīt Covid-19 testus ceļotājiem, kas ierodas no Ķīnas, tomēr blokam neizdevās vienoties par šādu testu obligātu noteikšanu.
5.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 486 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, trešdien paziņojusi Valsts datu aģentūra (iepriekš - Statistikas departaments). 
4.jan Ziņu aģentūra LETA
Veicot valsts apmaksātu Covid-19 testēšanu tikai slimnīcu pacientiem, šobrīd slikti pārzinām saslimstības patiesos apmērus, Covid-19 situāciju Latvijā vērtē Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadītājs, profesors Ģirts Briģis.
4.jan Ziņu aģentūra LETA
Pekina otrdien nosodījusi ārvalstu prasības pēc Covid-19 testiem ieceļotājiem no Ķīnas, brīdinot par iespējamie pretpasākumiem.
3.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 757 cilvēkiem, un vīrusa izraisītā slimība Covid-19 prasījusi viena cilvēka dzīvību, otrdien paziņojis Statistikas departaments.
3.jan Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās esošo Covid-19 pacientu skaits samazinājies nebūtiski - no 381 līdz 380 pacientiem, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.
3.jan Ziņu aģentūra LETA
Mainoties Covid-19 testēšanas algoritmam, turpmāk informāciju par epidemioloģisko situāciju Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) apkopos reizi nedēļā, liecina iestādes paziņojums.
3.jan Ziņu aģentūra LETA
Lietuvā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 40 cilvēkiem, bet vīrusa izraisītā slimība Covid-19 nav prasījusi neviena cilvēka dzīvību, pirmdien paziņojis Statistikas departaments.
2.jan Ziņu aģentūra LETA
Austrālija un Kanāda pievienojušās augošam valstu sarakstam, kas pieprasa negatīvus Covid-19 testus ceļotājiem no Ķīnas pēc tam, kad Pekina atcēla ārzemju ceļošanas ierobežojumus par spīti infekcijas gadījumu skaita kāpumam.
2.jan Ziņu aģentūra LETA
Pēdējo trīs dienu laikā Latvijā veikti 1542 Covid-19 izmeklējumi un reģistrēti 263 jauni inficēšanās gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
2.jan Ziņu aģentūra LETA
Francija un Lielbritānija piektdien pievienojās augošam valstu sarakstam, kas pieprasa negatīvus Covid-19 testus ceļotājiem no Ķīnas pēc tam, kad Pekina atcēla ārzemju ceļošanas ierobežojumus par spīti infekcijas gadījumu skaita kāpumam.
31.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Aizvadītās nedēļas laikā ar Covid-19 inficēto iedzīvotāju skaits samazinājies 37 Latvijas pašvaldībās, liecina aģentūras LETA aprēķini pēc Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) datiem.
27.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA