Svētdiena, 14.aprīlis

redeem Gudrīte, Strauja

arrow_downwardJāņu padomi

Lai kā mēs censtos, katram dzīvē var gadīties, ka otrais rīts pēc labas ballītes ir grūts, jo esam pārspīlējuši ar patērētā alkohola daudzumu. Lai mazinātu paģiru sekas un sevi palutinātu ar kādu spirdzinošu dzērienu, pavāre un uztura speciāliste Jevgēnija Jansone piedāvā izmēģināt divus kokteiļus, kas palīdzēs atgūt možumu, ja iepriekš iedzerts pārāk daudz! Protams, šīs receptes var noderēt arī citreiz, un lai nobaudītu šos dzērienus, nav obligāti jāgaida rīts pēc “vētrainas” ballītes!
31.dec 2023 LifeHacks.lv
Izveido skaistas laternas, kuras būs gan praktiskas, gan gaumīgi iederēsies lapenēs un uz balkona!
30.jūl 2023 LifeHacks.lv
Odi bieži vien ir nelūgts viesis dažādas dārza ballītēs, piknikos un pat svētkos. Tāpēc parūpējies par to, lai odi tev netraucētu atpūsties un izveido no dabiskiem produktiem efektīvu pret odu sveci!
27.jūl 2023 LifeHacks.lv
Atcerēties dažus būtiskus pamata ieteikumus – no tiem galvenais – pamēģināt, iesaka eksperts Juris Grīnbergs.
26.jun 2022 LifeHacks.lv
Svinot Jāņus lielākā vai mazākā pulkā, bieži vien katrs uz svinībām ierodas ar savu siera rituli. Tāpēc nav brīnums, ka siers pēc svētkiem paliek pāri. Izmēģiniet šo recepti un pagatavojiet gardu siera uzkodu!
25.jun 2022 LifeHacks.lv
Izmēģini kādu no šiem līdzekļiem, kas palīdzēs uzlabot veselību un mazinās paģiras. Veselības portāls "Health" apkopojis dažādu uztura un veselīga dzīvesveida ekspertu ierosinājumus, kas palīdzēs "savākties" pēc svētkiem.
25.jun 2022 LifeHacks.lv
Jāņos alus ir viens no svarīgākajiem elementiem, kaut lietojams ar mēru. Taču var gadīties, ka svētku dunā pa rokai nav pudeļu attaisāmā. Nebēdā, daudzi citi sadzīves priekšmeti var noderēt šim uzdevumam.
24.jun 2022 LifeHacks.lv
“Šajā laikā, ejot pļavā, svarīgi izturēties ar cieņu pret katru zālīti un katru stiebriņu, jo plūcēju ir daudz. Tikpat svarīgi ir arī atcerēties par indīgajiem un īpaši aizsargājamajiem augiem, kurus noteikti nedrīkst izmantot ne vainagu darināšanā, ne uzturā. Tāpēc, ja ir šaubas par kādu no pļavā atrodamajiem augiem, labāk to atstāt pļavā,” stāsta farmaceite Laila Zālīte.
23.jun 2022 LifeHacks.lv
Padomi, kādas jāņuzāles šogad lasīt, lai mājoklī visu gadu valdītu miers, pārticība un harmonija.
22.jun 2022 LifeHacks.lv
"Healthline" atklāj, kādi pasaules sieru veidi ir veselīgākie.
22.jun 2022 LifeHacks.lv
Jāņu vainaga pīšana var būt piņķerīgs process, kas ne visiem var padoties. Tāpēc iesakām, ja vēlaties skaistu Jāņu vainagu, bet nemākat to uzpīt, vai nav pieejami pļavu ziedi, vai vienkārši vēlaties izveidot vainagu, kas kalpos arī citiem vasaras svētkiem, tad šī ideja ir tieši priekš jums!
21.jun 2022 LifeHacks.lv
Straujiem soļiem tuvojas svētki, kuru laikā galdā tiks celti dažādi labumi. Pārsteidziet svētku viesus un izveidojiet skaistu uzkodu plati!
20.jun 2022 LifeHacks.lv
Tradicionālās zviedru virtuves gaļas bumbiņas ir daudzpusīgs un gards ēdiens, ko daudzi jau sen pazīst ārpus Zviedrijas robežām. Šefpavārs Māris Jansons ir radījis mājās viegli pagatavojamu recepti, izmantojot tradicionālās zviedru gaļas bumbiņas.
19.jun 2022 LifeHacks.lv
Arī Jāņu siers šogad ir palicis dārgāks. Par nelielu ritulīti šī tradicionālā Jāņu ēdiena jau ir jāmaksā 10 eiro. Jāņu sieru iespējams pagatavot arī pašiem, turklāt izmantojot veikalā nopērkamos produktus. Man neliels siera ritulītis izmaksāja aptuveni 3 eiro.
18.jun 2022 Ilze Šteinfelde
Kraukšķīgi cepumi no visvienkāršākajām sastāvdaļām.
17.jun 2022 LifeHacks.lv, Dzivei.lv
Šī recepte paredz gurķu pārliešanu ar karstu ūdeni, tāpēc tie būs gatavi ātrāk, tāpēc šis variants piemērots nepacietīgajiem.
13.jun 2022 LifeHacks.lv, Dzivei.lv
Lai pagatavotu šo gardo un reizē diētisko uzkodu, mīkla speciāli nav jāgatavo, tāpēc jau pēc pusstundas lieliska maltīte būs galdā.
26.mai 2022 LifeHacks.lv, Dzivei.lv
Dārza apgaismojums piešķir pagalmam īpašu bruvību un arī šim dārza aspektam var pieiet radoši.
22.mai 2022 LifeHacks.lv
Vēlieties savu svinību galdu padarīt īpašāku, piešķirt tam "odziņu"? Izveidojiet šo vienkāršo, bet ļoti glīto svečturi! Tā izveide prasīs vien pāris sekundes! Un Jāņos priežu zariņu vietā var izmantot, piemēram, ozollapas.
3.mai 2022 LifeHacks.lv
Šim desertam nepieciešamas vien četras sastāvdaļa.
1.mai 2022 LifeHacks.lv