Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_downwardJāņu padomi

Izrādās, ka kvasu itin viegli ir iespējams pagatavot arī mājas apstākļos. Seko soli pa solim receptei un pagatavo šo gardo dzērienu!
26.jun 2021 LifeHacks.lv
Kad svētki būs godam aizvadīti, bet viss ķimeņu siers vēl nebūs apēsts, to varēs izmantot gardu salātu pagatavošanā un, tas neaizies postā. "Rimi Gardēži" piedāvā recepti otrās dienas ķimeņu salātiem. Lai labi garšo!
25.jun 2021 LifeHacks.lv
Drīz ikkatrā mājā ģimenes un radu lokā tiks svinēti vasaras saulgriežu svētki. Kā zināms, Līgo svētku un Jāņu neatņemama tradīcija ir vainagu pīšana kā vīriem, tā sievām. Lai tavs Jāņu ozollapu vainags sanāktu tāds, kā iecerēts, seko līdzi soli pa solim video pamācībai!
22.jun 2021 LifeHacks.lv
Sāc laicīgi domāt par Līgo dienas vainagu. Izveido skaistu, vienkāršu vainagu no izturīgiem materiāliem, kas kalpos ne tikai svētku dienai, vakaram, bet arī citiem vasaras svētkiem!
21.jun 2021 LifeHacks.lv
Gurķis ir nepārspējama uzkoda - vai tas būtu uz sviestmaizes, salātos ar dillēm vai ar kopā ķiploku mērcīti kā uzkoda nelielās svinībās vai atpūšoties pie TV. Šoreiz izmēģinām recepti, kas sola sālītus gurķīšus jau pēc divām stundām!
21.jun 2021 Lelde Veinberga
Vasaras saulgriežu laiks ir ne vien apvīts ar tradīcijām un neparastiem nostāstiem, bet ir arī daudzu ārstniecības augu ziedēšanas un ievākšanas laiks. Tādēļ došanos pēc pļavas ziediem svētku vainagam un Jāņu zāļu pušķiem varētu apvienot arī ar ārstniecības augu iepazīšanu un vākšanu. Par šobrīd aktuālajiem ārstniecības augiem, to vākšanu un piesardzību lietošanā stāsta  farmaceite Ilze Priedniece.
20.jun 2021 LifeHacks.lv
Tas ir mīts, ka Jāņu siera siešanai neder veikala piens.
20.jun 2021 Ilze Šteinfelde
Skaists ziedu vainags ir burvīga rota. Kāpēc maksāt bargu naudu, tādu iegādājoties veikalā, ja vari to uzpīt pati savām rokām? Turklāt šādā veidā process būs viegls un neradīs sarežģījumus.
18.jun 2021 LifeHacks.lv
Pagatavo gardu Jāņu sieru. Vīnkalnu saimniece Zanda Žentiņa dalās ar pavisam vienkāršu Jāņu siera pagatavošanas recepti. Lai pagatavotu sieru, būs nepieciešamas vien 30 minūtes.
16.jun 2021 LifeHacks.lv
Ātri un vienkārši pagatvojams deserts, pēc kura baudīšanas nebūs jāmocās sirdsapziņas pārmetumos par daudzajām uzņemtajām kalorijām.
11.jun 2021 Ilze Šteinfelde
Lai veselīgi un garšīgi atveldzētos, kokteiļi ir lieliska alternatīva, ar kuru aizvietot ar cukuru un konservantiem bagātās sulas, jo satur vērtīgas minerālvielas un vitamīnus.
6.jun 2021 Agnese ĢĒRMANE
Iestājoties vasarai arvien vairāk laika pavadam pie dabas - pļavās, mežos, dārzā. Tomēr patīkamo atpūtu var sabojāt pavisam mazs posmkājis - ērce. Svarīgi ir laicīgi pamanīt to, kad ērce ir piesūkusies un to rūpīgi noņemt. Tomēr nereti gadās, kad pēc ērces izņemšanas, pāris dienu laikā, veselības stāvoklis pasliktinās. Tāpēc rūpīgi izlasi, kādi simptomi var parādītes pēc ērces izņemšanas un kā izvairīties no šiem posmkājiem!
3.jun 2021 LifeHacks.lv
Vasaras saulgrieži jeb Līgo svētki šogad būs krietni atšķirīgāki. Izpaliks jau ierastā un tradicionālā Līgo svinēšana Krastmalā, kas tik ļoti piesaista gan vietējos iedzīvotājus, gan tūristus. Vīruss vēl nav uzvarēts, tāpēc, lai neatgrieztos situācijā, ko piedzīvojām marta sākumā, tūrisma eksperte, Biznesa augstskolas Turība absolvente Jolanta Lele aicina šogad svinēt mierīgi un dalās ar pieciem ieteikumiem svinēšanai šaurā lokā.
23.jun 2020 LifeHacks.lv
Kas gan būtu vasaras saulgrieži bez skaistajiem ziedu un zāļu vainagiem? Katrai Jāņu zālei ir sava nozīme, tāpēc ir rūpīgi jāizvēlas, kuru iepīt vainagā. Vislabākie būs tie vainagi, kas pīti no Līgo dienā plūktiem augiem. Lūk, populārākie no tiem.
23.jun 2020 Baiba Puriņa
Ar šo "majonēzi" mani cienāja Šauļu "Valerijonas" aptiekas vadītāja Almira Girdeniene - šarmanta dāma, kas savus gadus neslēpj.
22.jun 2020 Ilze Šteinfelde
Daudzi dosies svinēt vasaras saulgriežus un Jāņus pie dabas krūts. Vai tas būtu ģimenes saiets vecāku dārzā, vai romantiska divvientulība kādā meža norā, gan lielam, gan mazam piknikam ir pienācīgi jāsagatavojas. Pārdomāta cienasta un piknika piederumu izvēle ļaus justies omulīgi pat vismežonīgākajā nostūrī. Veiksmīga piknika ABC atklāj “Kesko Senukai Latvia” sporta, tūrisma un dārzniecības kategorijas vadītājs Ingus Laumanis.
22.jun 2020 LifeHacks.lv
Jāņu svinības nav iedomājamas bez siera, taču mūsdienīgi svinētāji līdzās zeltainajam ķimeņu siera ritulim galdā vēlas celt arī stilīgas uzkodas gan klasikas cienītājiem, gan netradicionālākiem līgotājiem, tāpēc nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI kopā ar uztura speciālisti Jevgēniju Jansoni piedāvā divas receptes marinētām siera uzkodām, kas gan klasisku sieru izlasi, gan tofu sieru padarīs par modernu gardumu gada īsākajai naktij!
20.jun 2020 LifeHacks.lv
Vasaras vidus, Jāņi, grila sezona – lai arī šogad svinēšana notiks ģimenes un tuvāko draugu lokā, izpaliekot lieliem ļaužu pūļiem, gluži bez svētkiem jau nu nepaliksim. Un kas gan būtu svētki bez kāda dzirkstošāka vai mazāk dzirkstoša dzēriena? „Mēness aptiekas” farmaceits Vadims Brižaņs kopā ar Veselības centru apvienības neiroloģi Daci Bērziņu apkopojuši iemeslus, kāpēc iedzert vai arī svētkos labāk tomēr atturēties.
20.jun 2020 LifeHacks.lv
Lai gan šogad Jāņu svētkus iesaka svinēt ģimenes lokā, grūti iedomājams, ka kāds 23. jūnijā jau pirms pusnakts dosies pie miega. Tā tomēr ne velti ir gada īsākā nakts un, lai būtu iespējams sagaidīt saullēktu enerģijas pilniem un pēc svētkiem nejust absolūtu spēku izsīkumu, lūk, 8 veidi, kā radīt enerģijas rezerves.
20.jun 2020 Baiba Puriņa
Līgo svētku laikā liela daļa Latvijas iedzīvotāju dodas ārpus mājām, lai izbrauktu pie dabas vai dotos ilgākā atvaļinājumā, tāpēc Drošības nozares kompāniju asociācijas eksperti ir apkopojuši padomus, kā brīvdabas aktivitāšu laikā pasargāt sevi, savu ģimeni un mājokli.
19.jun 2020 LifeHacks.lv