Ekspetes 5 ieteikumi Jāņu svinēšanai šaurā lokā

© Lauris Vīksne/F64

Vasaras saulgrieži jeb Līgo svētki šogad būs krietni atšķirīgāki. Izpaliks jau ierastā un tradicionālā Līgo svinēšana Krastmalā, kas tik ļoti piesaista gan vietējos iedzīvotājus, gan tūristus. Vīruss vēl nav uzvarēts, tāpēc, lai neatgrieztos situācijā, ko piedzīvojām marta sākumā, tūrisma eksperte, Biznesa augstskolas Turība absolvente Jolanta Lele aicina šogad svinēt mierīgi un dalās ar pieciem ieteikumiem svinēšanai šaurā lokā.

pexels.com

1. Līgot pie jūras

Šis ir īstais brīdis, kad kopā ar ģimeni var nesteidzīgi izbaudīt mūsu pašu Jūrmalu. Uzcelt telti, izstaigāt pludmales vēsās smiltis agrā Līgo rītā, nopeldēties dzestrajā Baltijas jūrā. Ja runājam par augstākām komforta prasībām, tad arī viesnīcās Jūrmalā šobrīd ir pieejamas brīvas vietas par draudzīgām izmaksām. Viesnīcas seko līdzi un ievēro visus šobrīd aktuālos drošības pasākumus. Piemēram, kempings „Jūras priede” piedāvā atpūtu ģimenes namiņos ar plašu teritoriālo izkārtojumu, lai visi līgotāji justos ērti un droši.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Atpūtai un izklaidei

Ir sācies laiks, kad teju ikviens, kam ir tāda iespēja, sēj, stāda, ravē, laista utt. Tā ir iespēja ne tikai parūpēties par skaistu teritoriju pie mājas, bet arī vēlāk nodrošināt sev un ģimenei veselīgus un gardus pašu audzētus augļus, ogas un dārzeņus.