Ātri un vienkārši! Neparastais svētku vainags

© Ekrānuzņēmums no Youtube

Jāņu vainaga pīšana var būt piņķerīgs process, kas ne visiem var padoties. Tāpēc iesakām, ja vēlaties skaistu Jāņu vainagu, bet nemākat to uzpīt, vai nav pieejami pļavu ziedi, vai vienkārši vēlaties izveidot vainagu, kas kalpos arī citiem vasaras svētkiem, tad šī ideja ir tieši priekš jums!

Vajadzēs:

  • stiepli;
  • šķēres;
  • floristikas stiepli;
  • mākslīgos ziedus;
  • lentīti;
  • līmes pistoli + līmi.

Process:

1. Ņemiet parasto stiepli. Izveidojiet no stieples matu stīpiņas formu. Ja jums ir plānāka izmēra stieple, tad to vairākkārt izlociet matu stīpiņas formā, lai tā stingri varētu turēties uz galvas.

Ekrānuzņēmums no Youtube

2. Lai stiepļu gali nespiestos galva un nebūtu jūtams diskomfrots, uz stieples galiem uzklājiet līmi. Aptiniet apkārt lentīti, tā pasargās jūsu galvu.

Ekrānuzņēmums no Youtube

3. Kad stīpiņa izveidota, sākas radošais process.

4. Ņemiet mākslīgos ziedus, daļu no tiem izjauciet, lai katra ziedlapiņa būtu atsevišķi.

Ekrānuzņēmums no Youtube

5. Tad ņemiet floristikas stiepli. Izduriet vai izveriet stiepli cauri vairāku ziedlapiņu vidum. Pēc tam vienu stieples galu aptiniet cieši apkārt iepriekš izveidotajai matu stīpiņai.

Ekrānuzņēmums no Youtube

6. Ja floristikas stieples gals vēl ir pietiekami garš, varat pievienot klāt vēl ziedlapiņas. Jas tas ir īss, aptiniet matu stīpiņai apkārt arī otru stieples galu.

Ekrānuzņēmums no Youtube

7. Atkārtojiet iepriekšējo soli tik ilgi, līdz visa matu stīpiņa ir noklāta ar ziedlapiņām.

Ekrānuzņēmums no Youtube

8. Ja vēlaties krāšņāku vainagu, atkārtojiet iepriekšējos soļus. Izjauciet mākslīgos ziedus, uzveriet tos uz floristikas stieples un aptiniet stiepli apkārt vainagam. Atkārtojiet šo soli tik ilgi, līdz iegūstat vēlamā izskata vainagu.

Ekrānuzņēmums no Youtube

P.S. Lai vieglāk saprastu, kāds vainags gala rezultātā var sanākt, pirms tam uz galda izveidojiet kompozīciju. Nofotogrāfējiet kompozīciju, lai pēc tam varētu vadīties pēc fotogrāfijas un iegūtu vēlamo izskatu.

Ekrānuzņēmums no Youtube

9. Kad esat ieguvusi vēlamo vainaga izskatu, lai stieples "nedurtos" galvā, uz matu stīpiņas visā tās garumā uzklājiet līmi. Pielīmējiet stīpiņai klāt lentīti. Ja mājās nav lentītes, tad varat uz matu stīpiņas uzklāt karsto līmi un pagaidīt līdz tā nožūst.

Ekrānuzņēmums no Youtube

Ekrānuzņēmums no Youtube

Avots

Pats savām rokām

Laikam ejot, skaisti baltās flīžu šuves virtuvē vai vannasistabā var kļūt pelēkas. Tas var šķist visai kaitinoši. Tāpēc, lai padarītu flīžu šuves atkla sniegbaltas, tīriet tās ar cepamo sodu, etiķi un vēl divām citām sastāvdaļām.

Svarīgākais