arrow_downwardFrench Open 2018

Šķiroties no pagājušajā gadā ar "French Open" titulu nopelnītajiem 2000 reitinga punktiem, septiņu pozīciju kritienu 11. jūnija WTA rangā piedzīvoja Latvijas tenisa līdere Aļona Ostapenko, kura šodien atrodas 12. vietā. Anastasija Sevastova paliek divdesmitniekā (#20), bet Ernests Gulbis ATP rangā pakāpies uz 145. vietu.
11.jun 2018 Portāls Sportacentrs.com
Rafaela Nadala dominance "Roland Garros" kortos turpinājās arī 2018. gadā, kad Spānijas tenisists 11. reizi kļuva par prestižā turnīra čempionu, finālā ar 6:4, 6:3, 6:2 pieveicot pirmoreiz "Grand Slam" finālā spēlējušo austrieti Dominiku Tīmu.
10.jun 2018 Portāls Sportacentrs.com
WTA ranga līdere Simona Halepa ar trešo mēģinājumu uzvarēja "French Open" finālā, kur bija iedzinējos ar setu un breiku mačā pret Slounu Stīvensu (WTA 10.), tomēr spējot lauzt cīņas gaitu – 3:6, 6:4, 6:1.
9.jun 2018 Portāls Sportacentrs.com
Simona Halepa pirmajā "French Open" pusfinālā ar 6:1, 6:4 pieveica Garbinji Mugurusu, ar šo panākumu nopelnot trešo finālu Parīzē un nosargājot WTA ranga pirmo vietu.
7.jun 2018 Portāls Sportacentrs.com
Rafaels Nadals šodien atsāktajā "French Open" ceturtdaļfināla mačā ar 4:6, 6:3, 6:2, 6:2 sakāva Argentīnas tenisistu Djēgo Švarcmanu, kuru vakar no sliedēm izsita lietus radīts pārtraukums. Švarcmans tā arī vairs nespēja saņemties pēc dabas iejaukšanās.
Pēc tam, kad Francijas atklātā tenisa čempionāta pusfinālā iekļuva Garbine Mugurusa, stundu vēlāk viņai pievienojās arī Simona Halepa, kura ceturtdaļfinālā trīs setos pārspēja Angeliku Kerberi.
6.jun 2018 Portāls nra.lv
2016. gada "French Open" čempione Garbinje Mugurusa ceturtdaļfinālā ar 6:2, 6:1 sagrāva divkārtējo čempioni Mariju Šarapovu, svinot pirmo uzvaru četrās cīņās pret titulēto krievieti.
6.jun 2018 Portāls Sportacentrs.com
Dominiks Tīms "French Open" pirmajā ceturtdaļfinālā ar 6:4, 6:2, 6:1 viegli pieveica nogurušo Aleksandru Zverevu, trešo reizi pēc kārtas iekļūstot prestižā turnīra pusfinālā. Savukārt otrajā ceturtdaļfinālā tika fiksēta milzu sensācija, kad ATP ranga 72. numurs Marko Čekinato ar 6:3, 7:6(4), 1:6, 7:6(11) sakāva 2016. gada čempionu Novaku Džokoviču.
5.jun 2018 Portāls Sportacentrs.com
Dominiks Tīms "French Open" pirmajā ceturtdaļfinālā ar 6:4, 6:2, 6:1 viegli pieveica nogurušo Aleksandru Zverevu, trešo reizi pēc kārtas iekļūstot prestižā turnīra pusfinālā. Tur viņa pretinieks piektdien būs Novaks Džokovičs vai Marko Čekinato.
Vakar 32. dzimšanas dienu nosvinējušais Rafaels Nadals šodien sevi iepriecināja ar iekļūšanu "French Open" ceturtdaļfinālā, to paveicot 12 reizi. Astotdaļfinālā gūtā 6:3, 6:2, 7:6(4) uzvara pār Vācijas tenisistu Maksimilianu Martereru Nadalam ir arī jubilejas 900. panākums ATP līmeņa mačos.
4.jun 2018 Portāls Sportacentrs.com
Ilgi gaidītā Serēnas Viljamsas un Marijas Šarapovas tikšanās "French Open" astotdaļfinālā šodien nenotiks, jo amerikāniete neilgi pirms cīņas sākuma paziņoja par izstāšanos no turnīra.
Darja Kasatkina šogad jau trešo reizi uzveica Karolīnu Vozņacki, Dānijas tenisisti divas dienas spēlētā mačā ar 7:6(5), 6:3 uzvarot "French Open" 4. kārtā un ar šo uzvaru nopelnot pirmo "Grand Slam" ceturtdaļfinālu.
Karjeras pirmo "Grand Slam" ceturtdaļfinālu Parīzē sasniedza ATP ranga trešais numurs Aleksandrs Zverevs, kurš trešajā mačā pēc kārtas uzvarēja piecu setu duelī, svētdien ar 4:6, 7:6(4), 2:6, 6:3, 6:3 uzveicot iespējas neizmantojušo Krievijas tenisistu Karenu Hačanovu (ATP 38.).
3.jun 2018 Portāls Sportacentrs.com
Kārtējo vieglo uzvaru "Roland Garros" kortos svinēja desmitkārtējais čempions Rafaels Nadals, kurš 3. kārtas mačā ar 6:3, 6:2, 6:2 sagrāva ATP līmenī vienmēr uzveikto Rišāru Gaskē.
2.jun 2018 Portāls Sportacentrs.com
Igaunijas spēcīgākā tenisiste Anete Kontaveita "French Open" turnīra 3. kārtā ar 7:6(6), 7:6(4) uzveica Petru Kvitovu, pārtraucot čehietes 13 uzvaru sēriju.
"Ja es tagad būtu Aļonas komandā, teiktu: "Netaisi traģēdiju! Tu esi "Grand Slam" čempione, bet šoreiz zaudēji pirmajā kārtā. Nav noticis nekas ārkārtējs," Aļonas Ostapenko startu "Roland Garros" turnīrā vērtē spāņu tenisiste un trenere Anabela Medina Garigesa, kuras vadībā pirms gada Ostapenko Parīzē kļuva par čempioni. "Sezona ir pietiekami gara, vēl priekšā divi "Grand Slam" turnīri. Viņa bija finālā Miami, 20 gadu vecumā ir uz pirmā desmitnieka sliekšņa. Aļonai vienkārši jāturpina spēlēt!"
Karjeras lielāko uzvaru jūnija pirmajā dienā Parīzē svinēja Rumānijas tenisiste Mihaela Buzarnesku (#33), kura "French Open" 3. kārtas mačā ar 6:3, 7:5 sakāva pasaules ceturto raketi Eļinu Svitoļinu.
1.jun 2018 Portāls Sportacentrs.com
Aļona Ostapenko pavisam drīz varēs doties prom no šogad ļoti neveiksmīgās Parīzes, kur trīs dažādos turnīros nostartēja bez uzvarām.
31.mai 2018 Portāls Sportacentrs.com
Piedzīvojis zaudējumu "Roland Garros" pamatturnīra otrajā kārtā itālietim Mateo Berretīni, Ernests Gulbis uz tikšanos ar žurnālistiem ieradās vīlies par parādīto sniegumu. "Viņš neko īpašu nerādīja, vienkārši nepieļāva stulbas kļūdas. Sajūta tāda, ka uzdāvināju pretiniekam maču," secināja Gulbis.