Trešdiena, 22.maijs

redeem Emīlija

arrow_right_alt Sports

Nadals pārceltajā spēlē viegli iekļūst pusfinālā

© scanpix.ee

Rafaels Nadals šodien atsāktajā "French Open" ceturtdaļfināla mačā ar 4:6, 6:3, 6:2, 6:2 sakāva Argentīnas tenisistu Djēgo Švarcmanu, kuru vakar no sliedēm izsita lietus radīts pārtraukums. Švarcmans tā arī vairs nespēja saņemties pēc dabas iejaukšanās.

Rafaelam Nadalam vakar bija "French Open" karjerā reti piedzīvotas problēmas, esot iedzinējos ar setu un breiku (4:6 un 2:3), kad viņu izglāba lietus. Spānis pēc mača atsākšanas vakar uzvarēja trīs geimos pēc kārtas, tiekot līdz 5:3, bet šodien turpināja iesākto, kamēr Djēgo Švarcmansregulāri nespēja trāpīt laukumā, bet Nadals sausā un saulainā laikā jutās daudz komfortablāk nekā vakar.

Švarcmans būtībā kortā pēc pirmās lietus pauzes tā arī "neatgriezās" - ne vakar, kad zaudēja visos trīs izspēlētajos geimos, nedz arī šodien, kad viņam geimos sakāve ar 4-17. Nadalam lielākās grūtības radās mača pēdējā geimā, kad viņš 10 minūtes servēja par uzvaru. Nadalam pēc divu mačbumbu neizmantošanas vajadzēja atspēlēt trīs breikbumbas, līdz beidzot izdevās finišēt.

Nadals 27. reizi iekļuva "Grand Slam" pusfinālā. Parīzē viņam būs 11. pusfināls, kas ir turnīra rekords. Otrais labākais rādītājs ar astoņiem pusfināliem pieder Novakam Džokovičam.

Nadals šodien kļuva par trešo spēlētāju, kurš kādā no četriem "Grand Slam" turnīriem 11 reizes ticis līdz pusfinālam. Rodžeram Federeram un Džimijam Konorsam ir divi tādi turnīri. Federers 14 reizes spēlējis "Australian Open" pusfinālā un 13 reizes Vimbldonā. Tikmēr Konorsam ir 14 "US Open" pusfināli un 11 Vimbldonā.