Otrdiena, 7.maijs

redeem Henriete, Henrijs, Jete

arrow_downwardBrexit

Lielbritānija 2021.gadā iebraucējiem no Eiropas Savienības (ES) prasīs uzrādīt pases, ceturtdien paziņojusi valdība.
8.okt 2020 Ziņu aģentūra LETA
Neskatoties uz jaunajām domstarpībām, ko izsaucis pretrunīgi vērtētais Lielbritānijas likuma par iekšējo tirgu, britu un Eiropas Savienības (ES) delegācijas cer, ka šonedēļ sarunās par abu pušu turpmākajām attiecībām pēc breksita izdosies panākt izrāvienu.
28.sep 2020 Ziņu aģentūra LETA
Izredzes noslēgt vienošanos ar Lielbritāniju par nākotnes tirdzniecības attiecībām ar Eiropas Savienību (ES) samazinās ar katru dienu, trešdien brīdinājusi Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena.
16.sep 2020 Ziņu aģentūra LETA
Šī gada 31.decembrī noslēdzas Breksita pārejas periods, līdz ar to Eiropas Savienības (ES) tiesību akti, kas aizliedz vai ierobežo zāļu, aktīvo vielu, medicīnas ierīču, cilvēka izcelsmes produktu importu un eksportu, tiks piemēroti tirdzniecībā ar Apvienoto Karalisti tāpat kā ar jebkuru trešo valsti, informēja Zāļu valsts aģentūrā (ZVA).
7.sep 2020 Ziņu aģentūra LETA
Ja vienošanās par brīvo tirdzniecību ar Eiropas Savienību (ES) netiks panākta līdz 15. oktobrim,  Lielbritānijas un ES sarunas turpināt nav jēgas, paziņojis Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons.
7.sep 2020 Ziņu aģentūra LETA
Lielbritānijas delegācijas vadītājs Deivids Frosts intervijā laikraksta "Mail" svētdienas numurā izteicies, ka Londona nebaidās aiziet no pēcbreksita sarunām ar Eiropas Savienību (ES).
6.sep 2020 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienība (ES) pēcbreksita sarunās pieprasa veto tiesības uz Lielbritānijas likumiem, atsaucoties uz augsta ranga valdības amatpersonām, sestdien vēsta laikraksts "The Times".
5.sep 2020 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienības (ES) breksita sarunu delegācijas vadītājs Mišels Barnjē piektdien atzinis, ka ir satraukts par progresa trūkumu pēdējā breksita tirdzniecības sarunu raundā, vienlaikus brīdinot, ka vienošanās panākšanas šajā stadijā šķiet mazticama.
21.aug 2020 Ziņu aģentūra LETA
Ir skaidrs, ka Londonai neizdosies līdz jūlija beigām panākt provizorisko vienošanos par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES), ceturtdien paziņoja Lielbritānijas vecākais breksita sarunvedējs Deivids Frosts.
23.jūl 2020 Ziņu aģentūra LETA
Otrdien atsākas Lielbritānijas un Eiropas Savienības (ES) sarunas par turpmākajām savstarpējām attiecībām pēc breksita.
21.jūl 2020 Ziņu aģentūra LETA
Eiropadomes prezidents Šarls Mišels piektdien ierosināja izveidot piecu miljardu eiro rezervi neparedzētu breksita seku mīkstināšanai Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs.
10.jūl 2020 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienības (ES) un Lielbritānijas pēcbreksita sarunas Briselē šonedēļ noslēdzās ātrāk, nekā bija plānots.
2.jūl 2020 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienībai (ES) jāsagatavojas iespējamībai, ka pēcbreksita sarunas par turpmākajām attiecībām ar Lielbritāniju var beigties bez vienošanās, trešdien brīdinājusi Vācijas kanclere Angela Merkele.
1.jūl 2020 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien Briselē sākas nākamā kārta Eiropas Savienības (ES) un Lielbritānijas sarunās par abu pušu attiecībām pēc breksita.
29.jun 2020 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienībai (ES) ir nepieņemami, ka Apvienotā Karaliste selektīvi izvēlas dažus politikas virzienus un cenšas panākt, lai pēc breksita tai būtu piekļuve vienotajam tirgum, tādu nostāju pieņemtajā rezolūcijā paudis Eiropas Parlaments (EP).
18.jun 2020 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Parlaments (EP) nav gatavs atbalstīt "jebkādu" "Brexit" vienošanos, tā trešdienas EP plenārsesijas debatēs brīdinājuši vairāki deputāti, vērtējot sarunas par Eiropas Savienības (ES) un Lielbritānijas turpmākajām attiecībām.
18.jun 2020 Ziņu aģentūra LETA
Lielbritānija piektdien oficiāli noraidījusi iespēju pagarināt pārejas periodu pēc izstāšanās no Eiropas Savienības (ES).
12.jun 2020 Ziņu aģentūra LETA
Lielbritānija piektdien oficiāli noraidījusi iespēju pagarināt pārejas periodu pēc izstāšanās no Eiropas Savienības (ES).
12.jun 2020 Ziņu aģentūra LETA
Lielbritānijas centrālā banka - Anglijas Banka - trešdien aicināja valstī strādājošās bankas gatavoties iespējami neveiksmīgām Eiropas Savienības (ES) un Lielbritānijas sarunām par abu pušu attiecībām pēc breksita.
3.jun 2020 Ziņu aģentūra LETA
Otrdien atsākas Eiropas Savienības (ES) un Lielbritānijas sarunas par abu pušu attiecībām pēc breksita, taču tās ievadījusi asa vārda apmaiņa, kāda pēdējās dienās bija vērojama starp Londonu un Briseli.
2.jun 2020 Ziņu aģentūra LETA