Interneta lietotāju uzmanību piesaistījis kāds Facebook ieraksts, kurā viens no Dziesmu un deju svētku koncertu apmeklētājiem dalījās ar stāstu par nelāgu situāciju skatītāju tribīnēs, kurā iesaistīta populārā stiliste un juriste Liene Stūraine.
Pēc ieraksta autora rakstītā, Stūraine ar draudzeni, esot skatītāju tribīnēs, uzvedās tā, ka traucēja citiem skatītājiem baudīt noslēguma koncertu. Uz aizrādījumiem gan no citiem skatītājiem, gan no organizatoru puses abas dāmas nereaģēja.
"Aizgājām uz Deju uzveduma noslēguma koncertu 8.jūlijā, tālāk uz priekšu kaut kur priekšā sēd divas čikitas un visos veidos pozē, bildējās, nu lab, katram savs prieciņš vai ta žēl. Atrodamies B26 sektorā un baudam uzvedumu.
Uzvedums turpinās, abas personas piecełās kājās un sāk filmēt (lasīt - priekšā dažiem cilvēkiem, kas koncertu vairs tikai dzird, bet nu mūzika laba, piekrītu, var sadzīvot). Esam tomēr svētkos, visi iejūtīgi visiem forši, personas tomēr pēc dažām minūtēm, kad pieklājīgi aizrāda sieviete ar bērnu apsēžās, bet nu pamatińš ielikts. Atvainojiet melots melnajā vainagā esošo persona takš neies te paklausīt kaut kādus svētku baudītājus un apsēžās pati pēc trīsdesmit sekundēm (lasīt - pati izdomāšu, kad apsēsties, jo koncertā esmu viena)
Koncerts turpinās abas personas piecełās vēlreiz un neviena netraucētas knipsē filmē, tā it kā aiz vińām neviena nebūtu.
Nu jau cilvēki sāk pieklājīgi palūgt apsēsties, īpaši sieviete ar bērnu, kura tieši sēž aizmugurē un tiešām skatās šīs personas mugurā jau kādu trešo minūti. Atbilde no šīs skaistules? “nāc pati apsēdies!” Un turpina baudīt koncertu stāvot kājās, aizrāda vēl viens, divi cilvēki, atbilde joprojām tā pati? “Nāc pats apsēdies”. Abiem līdzi pańemtajiem draugiem paliek laikam neērti un tie arī palūdz apsēsties, bet kas tev dos.
Atnāk vīrietis załā kreklā no organizētājiem un lūdzu personai apsēsties, atbilde joprojām tā pati “nāc pats apsēdies”. Fonā dzirdu, ka kāds rupjā balsī sāk kliegt, lai persona apsēžās, pievienojās vēl kāds…es sēžu ar gułošu bērnu rokās un domāju…i bitīt matos, nu kā tā var. Svētku sajūta tajā brīdī pazūd un rodās jautājums, neērts, bet kāds ir tāds ir - cik patmīlīgam, egoistiskam un tukšam ir jābūt cilvēkam, lai šādi uzvestos Dziesmu un Deju svētkos, sūtot visu apsēsties, vai tu apsargs, skatītājs ar bērnu vai līdzpańemts draugs, pat ja stāvi priekšā un cilvēki tiešām neredz koncertu," ar iesapidiem no koncerta dalās apmeklētājs.
Viņš uzsver, ka šāda uzvedība sabojāja svētku sajūtu.
"Likās, ka aizmirsīšu, bet jau tad pazińas teica, ka kaut kur redzēts personāžs, un šodien atsūta bildi no instagram. 15 000 sekotāji instagram, skaists rakstińš un bildes par emocijām, kopā būšanu un vispār, skat, kā pasākumus izbaudu. Tam visam apakšā pie tam ir vēl šādi teksti, pēc tā visa redzētā?
Šādu attieksmi reti sastopu, bet dziesmu svētkos, nu tā ir vieta, kur tu ko tādu nesagaidi.
No koncerta abas divas aizgāja, tā arī nesagaidīdamas noslēgumu, laikam sabiedrība nespēja novērtēt vińu pienesumu koncertam un nełāva taisīt storijus un bilžas.
Žēl, bet svētku sajūtu uz kādu brīdi šāda uzvedība, nozaga. It kā varētu aizmirst, ko tur nemties, bet, saliekot tik cēlus tekstus par to, kā izbaudīti svētki, tomēr neliekās pareizi, ka kāds nopērkot biłeti izrāda klaju necieńu gan pret apkārtējiem, gan organizetajiem."
Jāpiebilst, ka pati Stūraine savā Instagram Dziesmu svētkiem bija veltījusi ierakstu ar vairākām fotogrāfijām no svētku norises vietām.
"Emocijas nedēļas garumā, kuras nevar izteikt vārdos," viņa komentēja.