Rīga pasaulē

18.mai 2014
Šodien "Nordea" Rīgas maratona laikā pie Brīvības pieminekļa nodejoto deju ar trejdekšņiem ir iecerēts pieteikt Ginesa rekordam, aģentūru LETA informēja nodibinājuma "Rīga 2014" sabiedrisko attiecību programmas vadītājs Mārtiņš Drēģeris.
 
16.feb 2014
Nākamnedēļ, 22.februārī, tiks atzīmēta Starptautiskā tūristu gidu diena, kuras mērķis ir iepazīstināt rīdziniekus un pilsētas viesus arī ar neparastiem maršrutiem un interesantiem pilsētas notikumiem, aģentūru LETA informēja Latvijas Profesionālo gidu asociācijā.
 
13.jan 2014
Joprojām notiek sarunas ar "Trump Organization" pārstāvjiem, lai Rīgā varētu realizēt viesnīcas un augsta līmeņa dzīvojamā kompleksa būvniecību, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmējs Viesturs Koziols.
 
13.dec 2013
"Swedbank" Mājokļu pieejamības indekss Rīgā 3.ceturksnī sasniedzis 158,4 punktus un tas ir augstākais starp Baltijas valstu galvaspilsētām, secināts jaunākajā "Swedbank" Baltijas mājokļu pieejamības apskatā.
 
6.dec 2013
Valsts valstī. Tā Rīga tiek apsaukta gan Saeimas, gan Ministru kabineta gaiteņos. Pirms gada puteņa biļetes uzjundīja gadu desmitiem gruzdošu sāncensību starp Rīgas pašvaldību un valsts centrālo varu, kas šobrīd, līdz ar apņemšanos ieviest lētākus braucienus rīdziniekiem, ir sasniegusi kulmināciju.
 
21.nov 2013
Viena no lielākajiem ASV laikrakstiem "USA Today" lasītāji par visglītāko Eiropas pilsētu atzinuši Rīgu, liecina "USA Today Travel" tūrisma sadaļā "10 Best" publiskotā informācija.
 
19.nov 2013
Pasaules šaha čempions un Krievijas demokrātiskās opozīcijas aktīvists Garijs Kasparovs Saeimā ir iesniedzis lūgumu piešķirt viņam Latvijas pilsonību. 28% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka Garijam Kasparovam ir jāpiešķir Latvijas pilsonība (8% - noteikti jā; 20% - drīzāk jā). To atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, novembrī veiktais pētījums.
 
16.okt 2013
Otrdien, 15. oktobrī, Eiropas Parlamenta Baltijas ceļa gaitenī ar krāšņu vokālās grupas „Latvian Voices” priekšnesumu tika atklāta Latvijas Nacionālās bibliotēkas veidotā izstāde „Jūgendstila Rīga”. Pasākums, kas tapis pēc Eiropas Parlamenta deputātes Ineses Vaideres iniciatīvas sadarbībā ar nodibinājumu „Rīga 2014” un ar Latvijas vēstniecības Beļģijā atbalstu, Latvijai tuvās skaņās un raksturīgās garšās iepazīstina ar galvaspilsētu Rīgu. „Latvija ir unikāla valsts – latviešu tautai ir izdevies saglab
 
4.okt 2013
Par kašķīgi drebelīgo Saeimas koalīciju, par tramīgi nervozo valdību un nākamo vēlēšanu problēmām – saruna ar politikas apskatnieku, fotogrāfu Mārci Bendiku un politologu Filipu Rajevski.
 
20.aug 2013
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs savā pirmajā ārvalstu vizītē pēc pārvēlēšanas amatā apmeklē Tallinu, kur tiekas ar Tallinas mēru Edgaru Savisāru un Viļņas mēru Artūru Zuoku.
 
2.jun 2013
Kosmosa tēmai veltītajā jauniešu konkursā "Mums pieder debesis 2013" uzvaru izcīnījuši Rinalds Bērziņš no Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas un Paula Bloma no Rīgas Celtniecības koledžas vidusskolas. Balvā viņi saņems iespēju no 20.jūlija līdz 26.jūlijam piedalīties starptautiskajā nometnē "Space camp" ASV Kosmosa un raķešu centrā Alabamā, aģentūru LETA informēja Ventspils Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Kristaps Auzāns.
 
22.apr 2013
Ņemot vērā, ka diennakts vidējā temperatūra vairākas dienas pēc kārtas sasniegusi plus 8 grādus, pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) no rītdienas, 23.aprīļa, sāks siltumapgādes atslēgšanu pārvaldījumā esošajām dzīvojamajām mājām, informē uzņēmuma pārstāvis Krists Leiškalns.
 
18.apr 2013
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) priekšlikums apturēt pašvaldību deputāta pilnvaras, ja pret viņu sākts kriminālprocess, bijis nepārdomāts un pārmērīgi netaisnīgs pret potenciālajiem deputātiem.
 
12.mar 2013
Rīgas brīvostas pārvaldes darbība nav bijusi atbilstoša labas pārvaldības principiem un tiesību aktu prasībām, kā rezultātā ir pieļauti nelikumīgi un nelietderīgi finanšu līdzekļu tēriņi un nav gūti pienākošies ieņēmumi, revīzijā konstatējusi Valsts kontrole (VK).
 
27.feb 2013
Šodien Japānas galvaspilsētā Tokijā Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Japānā Pēteris Vaivars, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un maratona organizators Aigars Nords prezentēja Nordea Rīga maratonu.
 
7.feb 2013
Maskavā no 15.līdz 22.aprīlim norisināsies plaša mēroga izstāde – gadatirgus, kur Krievijas galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja iegādāties Latvijā ražotus pārtikas produktus un preces – par to šodien tiekoties vienojās Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Maskavas mērs Sergejs Sobjaņins.
 
21.nov 2012
Rīgas dienu ietvaros Maskavas centra prestižajā veikalā Jeļisejevskij gastronom atklāts pēc skaita jau divpadsmitais Latvijas pārtikas produktu stends Rižskij dvorik. Līdz gada beigām Maskavā būs jau 20 šādu stendu dažādos veikalos, kur vienkopus varēs nopirkt Latvijā ražotu produkciju.
 
8.okt 2012
Rīgā atgriezusies Japānas kinoaktrise un latviešu režisora Māra Martinsona filmas "Amaya" galvenās lomas atveidotāja Kaori Momoi, lai kopā ar Japānas lielāko valsts televīzijas kompāniju NHK veidotu dokumentālu filmu par Rīgu, tās cilvēkiem, kultūru un vēsturi, informē producente Linda Krūkle.
 
21.sep 2012
Eiropas sliežu platuma projekta "Rail Baltica" kopuzņēmuma galvenā mītne tiks izvietota Rīgā un šī apņemšanās iekļauta triju Baltijas valstu premjerministru kopējā paziņojumā, kas tapis vakar, 20.septembrī, Viļņā, Baltijas Ministru padomes sanāksmes ietvaros.
 
8.jūl 2012
Pašvaldības lēmums aizliegt ubagošanu Rīgas vēsturiskajā centrā sakārtos pilsētas vidi, taču tūrisma biznesu būtiski neietekmēs, liecina biznesa portāla "Nozare.lv" veiktā aptauja, kurā tūrisma nozares pārstāvji tika lūgti novērtēt šo Rīgas domes lēmumu un atbildēt uz jautājumu, vai nācies uzklausīt tūristu sūdzības par ubagotājiem Rīgas ielās.
 
6.jūl 2012
Sarunās par Eiropas Savienības (ES) jauno daudzgadu budžetu panākts zināms progress Latvijai prioritārajās jomās, tostarp par kohēzijas finansējuma apjomu 2014.-2020.gadam, taču Latvijai turpmākajā sarunu procesā jāturpina aktīvi aizstāvēt savas intereses mūsu valstij būtiskajās jomās.
 
5.jūl 2012
Dalībai Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūta un Zemkopības ministrijas (ZM) organizētajā kopstendā izstādē "Riga Food 2012" pieteikušies septiņi uzņēmumi.