Aizkraukle

3.apr 2014
Aizkraukles novada pašvaldība ir iecerējusi izveidot savu pašvaldības policiju, kurā sākotnēji strādās tikai viens cilvēks. Pašvaldībā jau ir apstiprināts pašvaldības policijas nolikums, bet šīs struktūras vajadzībām plānots iegādāties elektromobili.
12.mar 2014
Saruna ar AS Latvenergo ražošanas direktoru Māri Kuņicki.
12.mar 2014
Pēdējos gados Aizkraukles Profesionālā vidusskola ir ļoti rūpīgi strādājusi, lai gan vizuāli atbilstu mūsdienīgas mācību iestādes tēlam, gan praktiski spētu vislabākajā kvalitātē sagatavot audzēkņus darba tirgum.
12.mar 2014
Saprotot, ka sabiedrībā arvien pieprasītākas kļūst ekoloģiski tīras preces, Jānis Staņko nolēma sākt ražot izglītojošas rotaļlietas un spēles, piemēram, 3D puzles, modeļus un suvenīrus no koka. Pavisam oficiāli viņš sevi uzņēmējdarbībā pieteica pērnā gada decembrī, nodibinot SIA JS Dizains.
12.mar 2014
Aizkraukles novada pašvaldība sadarbībā ar IGA centru, Jēkabpils Europe Direct informācijas centru un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru sestdien, 22. martā, rīko ikgadējo Pārnovadu uzņēmēju dienu.
12.mar 2014
Nākamā gada janvārī SIA Seces koks Aizkrauklē plāno nodot ekspluatācijā jaunu 10 megavatu šķeldas katlumāju, kuras kapacitāte daļēji tiks izmantota uzņēmuma darbības nodrošināšanai, bet lielākā daļa saražotā siltuma nonāks pilsētas centralizētās apkures tīklā.
12.mar 2014
Saruna ar Aizkraukles novada domes priekšsēdētāju Leonu Līdumu, attīstības plānotāju Ilonu Kāgani, priekšsēdētāja vietnieci Antu Teivāni un izpilddirektoru Eināru Zēbergu.
11.sep 2013
Aizkraukle ir unikāla vieta, jo tās vēsture vēl tikai top. Aizkraukles pagastam gan jau ir 800 gadu tradīcijas, bet pašai pilsētai tikai 45 gadi. Par vienu no prioritātēm ir izvirzīta sabiedrības iesaistīšana pilsētas vēstures veidošanā.
11.sep 2013
Jaunais mācību gads Aizkraukles novada ģimnāzijā (ANĢ) sācies pacilātā gaisotnē, jo skola šogad svin 40 gadu pastāvēšanas jubileju.
11.sep 2013
Viena no cilvēku pamatprasībām ir drošība, par to rūpējamies savā ikdienā, savās mājās, savā saimniecībā, un tāpat ir ar valsti. A/s Latvenergo saimniecībā atrodas viens no svarīgākajiem objektiem Latvijā – Pļaviņu hidroelektrostacija, kuras drošība ir gādīgu saimnieku rokās. Šāda gādība ir būtiska visai valstij un tās iedzīvotājiem.
11.sep 2013
Jau septembra beigās tiks pabeigts saldumu ražošanas SIA Mikas M realizētais paplašināšanās projekts, kas dos iespēju divkāršot uzņēmuma ražošanas apjomu.
8.jun 2013
Šodien dažādās Aizkraukles novada vietās vienlaikus tiks svinēti Aizkraukles novada svētki un Sporta svētki, piedāvājot aktīvu un izklaidējošu programmu svētku dalībniekiem un viesiem. Šogad visi svētku pasākumi Aizkrauklē būs bez maksas.
1.mar 2013
Šodien SIA "Aizkraukles slimnīca" valdes sēdē nolemts, ka pēc Alīdas Vānes atkāpšanās no amata turpmāk slimnīcu vadīs slimnīcas darbiniece neiroloģe Dzintra Krišjāne.
6.jūl 2012
Pirms mēneša Aizkrauklē vietējā dzīvnieku aizsardzības biedrība "Felida" pēc valdes locekļu apspriedes nolēmusi izveidot kaķu glābējsilīti, vēsta laikraksts "Diena".
4.jūl 2012
Par uzņēmuma darbības sākumu var uzskatīt 1972. gada 1. martu, kad, pamatojoties uz Latvijas Republikas Komunālās saimniecības ministrijas norādījumiem un tai laikā pastāvošā Stučkas rajona Tautas deputātu padomes izpildkomitejas dzīvokļu komunālās nodaļas rīkojumu, tika izveidota Stučkas rajona dzīvokļu saimniecības pārvalde.
4.jūl 2012
Cilvēkam vienmēr ir gribējies un arī gribēsies dzīvot labāk, uzlabot savus dzīves apstākļus. Būvniecības nams Kurši ir labs palīgs ikvienam, kurš būvē, remontē un labiekārto.
4.jūl 2012
Ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem un veciem cilvēkiem garšo saldumi. Tāds riktīgs saldums ir zefīrs, kurš gatavots vēl pēc padomju laiku receptūras un ir tikpat pufīgs, salds un aromātisks, un tādu ražo Aizkraukles uzņēmumā Mikas M.
4.jūl 2012
Aizkraukle šogad svin savas pastāvēšanas 45. gadskārtu – no vienas puses, tas ir maz, bet, no otras raugoties, – pietiekami daudz, lai varētu runāt par tradīcijām, vēsturi un nākotni.
photo_camera
4.jūl 2012
Par Pļaviņu HES stāsta AS «Latvenergo» valdes loceklis Māris Kuņickis.
24.feb 2012
Šovakar notiks draudzības spēle starp Saeimas futbola komandu un veterānu futbola komandu FK Aizkraukle.
18.feb 2012
Aizkraukles novadā, apmeklējot balsotājus dzīvesvietās, vēlēšanu iecirkņu automašīnas sastopas ar piebraukšanas grūtībām piesnigušo ceļu dēļ. Savukārt Jelgavas novada Elejā kāda balsotāja saļimusi gaitenī pie vēlēšanu iecirkņa, aģentūra LETA uzzināja vēlēšanu komisijās.
17.feb 2012
Šodien Aizkrauklē notiks Pirmais vietējās pārtikas amatniecības festivāls "Gardēdis 2012". Festivāls notiek starptautiskas konferences "Vietējās Identitātes produkts (VIP) - ilgtspējīgas atbalsta sistēmas Eiropas kopienām" ietvaros, kurā piedalās 50 ārzemju viesi no Rumānijas, Lietuvas, Albānijas, Slovākijas, Igaunijas, Bulgārijas, Čehijas, Somijas, Bosnijas un Hercegovinas, Polijas, Beļģijas, Īrijas, Portugāles, Nīderlandes, Zviedrijas un viesi no kaimiņu rajoniem, kā arī interesenti no Aizkraukles novada un bijušā Aizkraukles rajona teritorijas.