Un vai tpc es drīkstu nošaut savus debīlos kaimiņus, kuri katru nakti ārdās līdz 24.00 vai pat 00.30? Menti uz viņu izdarībam nekā nereģē, menti dzīvo pēc principa- kamēr kāds nav noslepkavots mēs neiejaucamies...
Lieliski, tieši tā arī daru, ar ļoti retiem izņēmumiem.
Jā, pētījums būtu balstīts uz ko?
Vēl Gorbačova laikā iznāca brošūra par dzīvības ritmiem. Tur diennakts bija sadalīta pa divām stundām - aktīvās nomaina neaktīvās, bet tās aprēķina pēc saules lēkta. Stundu pirms un stundu pēc ir aktīvā fāze un tad ir jāceļas, jo pa īstam pamosties izdosies tikai kad sāksies aktīvā fāze. Pretējais ir vakarā, kad aktīvā fāzē būs jāskaita aitiņas, bet tur arī ir interesanti - aitiņas jāskaita atpakaļ, bet ne uz priekšu, jo skaitot uz priekšu notiek visu procesu aktivizēšana, bet ne atslābināšana. Atceros omi, tā vispār ar sauli cēlās un ar sauli gāja gulēt. Nodzīvoja pāri astoņdesmit gadiem.
Un vēl tajos laikos bija apraksts par kādu novērojumu kādā Krievijas pilsētiņā, kurai cauri vijās dzelzceļš. Kad sācis braukt ātrvilciens, kurš šajā pilsētiņā nekad nepiestāj, tikai braucot gar staciju palaiž skaļu garu signāl pūtienu, pilsētiņā sācies īsts baby bums. Sākumā nesapratuši iemeslu, bet vēlāk noskaidrojies, ka pēc garā pūtiena pulksten piecos no rīta, visi pamodušies, bet celties pārāk agrs,miegs arī vairs nenāk . Ko darīt? Protams, jāsāk darbi pa gultu, tur arī visa atbilde.
Vispār, jautājums, cikos cilvēkam gulēt jāiet, nav diskutējams.
Tas "pētnieks", acīmredzot, ir tūtiņdreijers, kurš no rīta var gulēt cik vien vēlas.
Manā pilsētā beķerejas veras jau piecos no rīta, tad nu cepējiem darba rīts sākas trijos- lai piecos maizītes būtu gatavas un karstas.
Cik zinu, lauku cilvēki arī ceļas pirms ausmas- gotiņas jāslauc un milzumdaudz citu, neatliekamu darbu.
Un, lūk, tiem cilvēkiem ir agri gulēt jāiet.
Vēl tikai trūka , ka kāds mani regulēs, cikos iet gulēt, es gulēt eju pret rītu, kad esmu izgulējusies, tad mostos. Jā, vasarā es ceļos agrāk, jo aizkarus neturu.
Un kā ar vasaras laiku un ziemas laiku?
Kāda jēga kaut ko pētīt ja visu sačakarē tā pulkstens griešana!
Pulkstenis jāgriež par 2 stundām.
Te citi man par celšanos no rīta agri jo agri uz darbu... Pētnieks ir aizmirsis ne tikai par jums, bet arī par cilvēkiem, kuri reizēm pēc vieniem naktī tikai atnāk mājās no darba. 🤣 Diez vai kāds būs apmierināts, ja cilvēki sāks iet gulēt vēl turpat darba vietā. 😀 Tāpat taču ir arī cilvēki ar nakts maiņām.
Drīzāk ticami ir tie apgalvojumi, kuri saka, ka vienkārši vajag pieturēties pie sava ritma. Apmēram vienā laikā iet gulēt un vienā celties. Tiesa, arī ne vienmēr sanāk, bet pašsajūta tiešām ir labāka, ja kādu brīdi sanācis pieturēties apmēram pie vieniem laikiem.
Un ko darīt, ja man jau 20:00 nāk miegs? Sešos esmu darbā. Kad pagriež rudenī to stundu atpakaļ, tas jau ir galvenais veselības problēmu radītājs.
Nē. Tā sauktais “vasaras laiks” rada veselības priblēmas. Rudenī ir atpakaļ dabiskais joslas laiks.
Kā tad! Diženais pētnieks noteikti agrāk par 8 - 9 no migas ārā neraušas. Lai pamēģina celties 5, tad labākais laiks iet gulēt izrādīsies 9 vakarā.
😆😆😆😆😆😆😆🍑
Tas nav pētījums, kā virsrakstā teikts. Tas vispār nav nekas!
Līmenis šim rakstiņam ir- VIENA TANTE TEICA.
Un kā tad ar pulksteņa griešanu uz vasaras un ziemas laiku?
Bla bla bla.
Ja tam "pētniekam" būtu katru rītu jāceļas četros, lai jau piecos izietu uz darbu, viņš tādas glupības nerakstītu.
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».
/Māra Zālīte/
Bet kā būt ar maitas putniem? Ar tiem, kuru dēļ citiem putniem tie knābji nošļūk? /badžoo/
Oooo,tad jau aatri veel varat izskriet pastaidziņa:)))