Teniss

11.jun 2013
Ar uzvaru Vācijas pilsētas Halles ATP sacensības šodien uzsācis Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Triju setu spēlē viņš spēja uzveikt kiprieti Markosu Bagdati (6:4, 3:6, 6:3), nodrošinot 2.kārtas dueli pret pērnā gada čempionu, mājinieku Tomiju Hāsu.
20.mai 2013
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis pēc divu gadu pārtraukuma atgriezies labāko 40 tenisistu sabiedrībā, 20. maija ATP reitingā ieņemot 39. vietu. Pirmo reizi vienspēļu rangā savu vārdu var atrast Jānis Podžus.
16.mai 2013
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis arī ar sesto mēģinājumu nav spējis uzveikt spāņu tenisistu Rafaelu Nadalu. Romas Masters 1000 turnīra 3.kārtas spēli latvietis iesāka izcili, taču turpinājumā veiksmīgāks bija spānis – 6:1, 5:7, 4:6. Romā latvietis nopelnīja 115 reitinga punktus, bet viņa nākamais turnīrs būs „French Open” Parīzē.
30.apr 2013
Latvijas tenisists Ernests Gulbis (ATP 47.) ar uzvaru iesācis Vācijas pilsētā Minhenē notiekošo „BMW Open” tenisa turnīru. Sacensību 1.kārtā viņš divos setos tika galā ar rangā piecas vietas augstāk esošo somu Jarko Nieminenu – 6:4, 6:2, bet nākamo spēli aizvadīs pret mājinieku Tomiju Hāsu (ATP 14.).
6.apr 2013
Latvijas tenisisti sestdien Montekarlo piedzīvoja zaudējumu Eiropas Āfrikas zonas 2. grupas cīņā, ar 4:6, 4:6, 2:6 dubultspēlē zaudējot Monako tenisistiem un mačā nokļūstot iedzinējos ar 1-2. Lai nodrošinātu vietu turnīra izšķirošajā kārtā, rīt nepieciešamas divas uzvaras vienspēlēs.
5.apr 2013
Latvijas tenisa izlase ar uzvaru sākusi Montekarlo notiekošo Deivisa kausa Eiropas Afrikas zonas 2. grupas maču pret Monako.
15.mar 2013
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis nepiedalīsies nākamajā nedēļā gaidāmajā Maiami ATP Masters 1000 turnīrā, kas viņam būtu jāsāk jau pirmdien ar kvalifikācijas cīņām.
14.mar 2013
Latvijas labākajam tenisistam Ernestam Gulbim arī ar piekto mēģinājumu nav izdevies uzveikt Rafaelu Nadalu.
13.mar 2013
Kļuvis zināms Indianvelsas "Masters 1000" turnīra 4. kārtas spēles starp Ernestu Gulbi un Rafelu Nadalu orientējošais sākuma laiks. Latvijas un Spānijas tenisisti savu maču spēlēs ceturtdien pēc pusnakts, aptuveni ap plkst. 2:00.
12.mar 2013
Latvijas tenisists Ernests Gulbis (ATP 67.) izcīnījis 13.uzvaru pēc kārtas. Indianvelsas ATP Masters 1000 turnīra 3.kārtā latvietis no 5:2 pārsvara zaudēja pirmo setu, taču turpinājumā spēja uzlabot savu sniegumu un ar 5:7, 6:3, 6:4 pārspēja itālieti Andreasu Sepi.
10.mar 2013
Ar graujošu uzvaru Indianvelsas ATP „Masters 1000” turnīru turpinājis latvijas tenisists Ernests Gulbis. Viņam bija vajadzīgas tikai 47 minūtes, lai sakautu ATP ranga devītajā vietā esošo serbu Janko Tipsareviču – 6:2, 6:0. 3.kārtā latvietim pretī stāsies itālietis Andreass Sepi (ATP 20.).
8.mar 2013
Ar ļoti pārliecinošu uzvaru Indianvelsas ATP "Masters 1000" turnīru turpinājis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis (ATP 67.). Divos setos ar 6:3, 6:2 viņš apspēlēja ranga 34.numuru, spāni Felisiano Lopesu, nodrošinot vietu 2.kārtā. Tajā sestdien viņam būs jāspēlē pret serbu Janko Tipsareviču (ATP 9.).
7.mar 2013
Trijos setos uzvarot Beļģijas tenisistu Oilivjē Rohusu (6:1, 3:6, 6:2), prestižā Indianvelsas ATP „Masters 1000” turnīra pamatsacensības sasniedzis latvietis Ernests Gulbis. Turnīrā viņš jau nopelnījis 16 reitinga punktus, bet pamatturnīra pirmajā kārtā tiksies ar labi pazīstamo spāni Felisiano Lopezu (ATP 34.).
4.mar 2013
Uzvara Delrejbīčas "ATP World Tour 250" turnīrā Latvijas labākajam tenisistam Ernestam Gulbim ļāvusi veikt ievērojamu kāpumu rangā, atgriežoties pirmajā simtniekā un ieņemot 67. vietu.
4.mar 2013
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis otro reizi kļuvis par Delrejbīčas ATP vienspēļu turnīra uzvarētāju. Finālspēlē Ernests ar 7:6(3), 6:3 apspēlēja francūzi Eduāru Rožē-Vaselānu, izcīnot kopumā trešo ATP vienspēļu titulu karjerā. Jaunākajā ATP rangā Gulbis tiks labāko 70 vidū.
1.mar 2013
Latvijas tenisa pirmais numurs Ernests Gulbis piektdien ļoti vieglā spēlē sasniedza Delrejbīčas "ATP World Tour 250" turnīra pusfinālu. Pirmo reizi spēlējot pret Spānijas tenisistu Danielu Munjosu-De La Navu, Gulbis izmantoja pretinieka vājās vietas un spāni ceturtdaļfināla spēlē sagrāva ar 6:1, 6:4.
1.mar 2013
Latvijas tenisa pirmais numurs Ernests Gulbis pēc uzvaras Delrejbīčas turnīra 2. kārtā pret Semu Kveriju (6:4, 4:6, 7:6(4)) atzina, ka lamāšanās viņam palīdzējusi savākties un atspēlēties. Tikmēr uzvaru izlaidušais Kverijs pauda cerību, ka līdz nākamajam turnīram viņam šo neveiksmi izdosies piemirst.
26.feb 2013
Latvijas tenisisti noslēguši startus šīs nedēļas "Future" turnīros. Krievijā 1. kārtas maču nav pabeidzis Andis Juška, kurš tādējādi nespēlēs arī dubultspēlēs. Tikmēr Ukrainā tālāk par vienu maču nav ticis Mārtiņš Podžus.
26.feb 2013
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis ir neizpratnē, kā daži no tenisistiem iekļuvuši pasaules ranga labāko simtniekā. Uzskata, ka pašam jābūt krietni augstākā vietā nekā tagad. Latvietis vēlas baudīt tenisu, spēlēt vēl kādus piecus gadus un uzvarēt kaut ko patiešām lielu.
25.feb 2013
Par seksuālu uzmākšanos un nepiedienīgu īsziņu sūtīšanu 13 gadus vecai meitenei ASV arestēts 27 gadus vecais tenisists Pjērs–Ludvigs Duklos, kurš šobrīd ieņem 610 vietu ATP rangā, raksta portāls The Fox News.