Teniss

25.feb 2013
Par seksuālu uzmākšanos un nepiedienīgu īsziņu sūtīšanu 13 gadus vecai meitenei ASV arestēts 27 gadus vecais tenisists Pjērs–Ludvigs Duklos, kurš šobrīd ieņem 610 vietu ATP rangā, raksta portāls The Fox News.
20.feb 2013
Ernestam Gulbim trešdien, 20. februārī, neizdevās iekļūt Marseļas "ATP World Tour 250" turnīra ceturtdaļfinālā. Latvijas pirmais numurs trīs setos ar 4:6, 7:6(10), 4:6 piekāpās Čehijas tenisa līderim Tomāšam Berdiham.
19.feb 2013
Ļoti pārliecinoši Marseļas ATP 250 sērijas turnīru šodien uzsācis Latvijas tenisists Ernests Gulbis.
18.feb 2013
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova izcīnījusi otro uzvaru Bogotas (Kolumbija) WTA vienspēļu turnīra kvalifikācijas 2.kārtā. Šodien turpinot vakar lietus pārtraukto spēli, viņa ar 6:2, 4:6, 6:3 pieveica serbieti Aleksandru Kruniču. Izšķirošajā kvalifikācijas mačā jau šovakar ap 20:00 liepājniece spēlēs pret Horvātijas tenisisti Terēzu Mrdežu.
13.feb 2013
Latvijas sieviešu tenisa līderei Anastasijai Sevastovai nav izdevies pārvarēt Kali (Kolumbija) WTA 125 turnīra 1. kārtu, ar 3:6, 6:7(7) piekāpjoties Ukrainas tenisistei Eļinai Svitoļinai.
12.feb 2013
Parādot pārliecinošu un stabilu sniegumu, Roterdamas ATP Tour 500 vienspēļu turnīra 2.kārtu sasniedzis Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Mājinieku Robinu Hāsi viņš uzveica nepilnas stundas laikā – 6:2, 6:1. 2.kārtā Ernestu gaida cīņa ar argentīnieti Huanu Martinu Del Potro vai francūzi Gaelu Monfīsu.
2.feb 2013
Šodien Latvijas vīriešu tenisa izlase Eiropas Āfrikas zonas 2. grupas mačā nodrošinājusi uzvaru pār Tunisijas izlasi. Piektdien mūsējie trīs setos uzvarēja abās vienspēlēs, bet šodien, Andim Juškam un Ernestam Gulbim uzvarot dubultspēlē, tika panākts graujošais 3:0, kas ļāvis iekļūt nākamajā kārtā, kurā būs jaspēkojas ar Baltkrievijas vai Monako izlasi.
9.jan 2013
Ar uzvaru jauno tenisa sezonu uzsācis Latvijas vīriešu tenisa otrais numurs Andis Juška. Vācijas pilsētas Švīberdingenas Future turnīra vienspēļu 1.kārtā latvietis pārliecinoši apspēlēja vācieti Robertu Kernu – 6:1, 6:4. Dubultspēļu sacensībās Juška gan zaudējis.
31.dec 2012
1.janvāris tenisistiem nav brīvdiena. Jaunzēlandes pilsētā Oklendā WTA turnīra pamatsacensību 1.kārtas spēles Jaungada dienā jāaizvada arī divām Latvijas sportistēm.
29.dec 2012
Ar uzvaru jauno sezonu sākusi Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova, kura piektdien pārvarēja Oklendas WTA "International" sērijas turnīra kvalifikācijas 1. kārtu. Lai iekļūtu pamatsacensībās, nepieciešamas vēl divas uzvaras.
31.okt 2012
Abos setos iegūstot breika handikapu, Andis Juška nenoturēja pārsvaru un Ekentāles "Challenger" turnīra 2. kārtā ar 4:6, 6:7(5) zaudēja Beļģijas tenisistam Rubenam Bemelmansam.
30.okt 2012
Latvijas tenisa otrais numurs Andis Juška pirmo reizi divu gadu laikā sasniedzis "Challenger" turnīru sērijas 2. kārtu, tik tālu tiekot Ekentālē (Vācija).
6.okt 2012
Latvijas dāmu tenisa līdere Anastasija Sevastova šodien nespēja pārvarēt Austrijas pilsētas Lincas WTA vienspēļu turnīra kvalifikācijas 1.kārtu. Trīs setos viņa zaudēja krievietei Verai Duševinai – 6:3, 1:6, 4:6. Tikmēr Latvijas otrais numurs Diāna Marcinkeviča ar uzvaru iesākusi ITF 50 000 turnīru Francijā.
16.sep 2012
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis aizvadīja lielisku vienspēli un ar 6:0, 6:3, 6:1 sagrāva ATP ranga 95. numuru ukraini Sergiju Stahovski, panākot neizšķirtu Deivisa kausa izcīņas mačā pret Ukrainu. Izšķirošā spēle par iekļūšanu 1. grupā tiks uzsākta jau pēc brīža, kad Latviju pārstāvēs Andis Juška, bet ukraiņiem spēlēs Iļja Marčenko.
11.sep 2012
Endijs Marejs beidzot izcīnījis savu pirmo "Grand Slam" titulu. Olimpiskais čempions vējainajā Ņujorkā piecu setu finālā ar 7:6(10), 7:5, 2:6, 3:6, 6:2 uzveica pagājušā gada uzvarētāju Novaku Džokoviču.
5.sep 2012
Nedēļu pirms Deivisa kausa izcīņas spēlēm Latvijā „Challenger” sērijas turnīru Francijā aizvadījis Latvijas tenisists Andis Juška. Panākumi gan izpalika – vienspēlēs Andis nepārvarēja kvalifikāciju, bet dubultspēlēs zaudēja 1.kārtā, paliekot bez reitinga punktiem.
2.aug 2012
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova šodien ar 6:0, 6:3 uzveica Jeļenu Bovinu (WTA 227.), iekļūstot Trnavas ITF 50 000 turnīra ceturtdaļfinālā.
1.aug 2012
Otro uzvaru Lietuvas pilsētas Viļnas „Future” vienspēļu turnīrā šodien izcīnījis Latvijas tenisists Miķelis Lībietis. Ar 6:4, 6:1 viņam izdevās uzveikt ATP ranga 287.vietā esošo spāni Hordi Samperu-Montanu, garantējot vietu ceturtdaļfinālā. Ceturtdaļfinālu Krievijas pilsētas Maskavas „Future” turnīrā izdevies sasniegt citam mūsu tenisistam Denisam Pavlovam.
24.jūl 2012
Ar itin dramatisku uzvaru Kicbīles ATP turnīru šodien uzsācis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis (ATP 67.). Atspēlējot vienu mačbumbu, viņš trijos setos sarūgtināja mājinieku Andreasu Haideru-Maureru (ATP 149.) – 2:6, 7:5, 6:1. Rīt Ernestam 2.kārtas mačs, kurā jātiekas ar brazīlieti Rožerio Dutra-Silvu (ATP 107.).
23.jūl 2012
Šodien publicētajos ATP un WTA tenisa rangos savas pozīcijas uzlabojuši Latvijas vadošie sportisti. Pateicoties veiksmīgam startam ITF sērijas sacensībās, par 28 pozīcijām uz augšu tikusi Anastasija Sevastova (šonedēļ 166.vieta). Tikmēr Ernests Gulbis pakāpies uz 67.pozīciju (piecas vietas augšup).