Kad viņas satiekas

10.jūl
Multimākslinieks Kašers viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur dalās savās pārdomās par pašizolēšanos no sociālajiem tīkliem un privātuma saglabāšanu. Kašers atklāj, ka pēdējā laikā arvien vairāk izbauda laiku, ko pavada vienatnē, kas ļauj viņam labāk sakārtot savas domas un emocijas.
10.jūl
Aktrise Ināra Slucka viesojās raidījuma “Kad viņas satiekas”, kur dalās savās pārdomās par attiecību beigām un vienas valodas atrašanu attiecībās. Tāpat aktrise atklāj savas personīgās pieredzes un uzskatus, kas atspoguļo viņas skatījumu uz dzīvi un attiecībām.
9.jūl
Lieliskā aktrise Indra Burkovska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”. Viņa ikvienu ne tikai žilbina ar savu lielisko talantu, bet arī savu mūžīgo skaistumu. Gadi nevienam nestāv uz vietas un cienījamā aktrise neslēpj – ir jāmāk ar godu novecot.
6.jūl
Psiholoģe Diāna Zande viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”. Sarunas laikā viņa dalās savās pārdomās par leģendāro filmu “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, kurā atveidoja rotaļīgo Lāsmiņas tēlu. Diāna atklāj, kā mainījusies viņas dzīve pēc filmas un ko viņa iemācījusies no Lāsmas tēla atveidošanas.
5.jūl
Tautā iemīļotais aktieris Mārtiņš Egliens viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš atklāj, kā saņēmis piedāvājumu strādāt celtniecībā, un kāpēc nespētu šādu darbu darīt.
20.jun
Influencere Sindija Bokāne viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas”. Sarunas laikā viņa atklāj, ka šobrīd ar savu draugu dzīvo šķirti. Kā izrādās – tas bijis Sindijas lēmums.
19.jun
Dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš atklāj, kādu ekstrēmu pieredzi piedzīvojis – mūziķis izlecis no lidmašīnas vairāku kilometru augstumā.
17.jun
Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.
17.jun
Atraktīvā dziedātāja Dināra Rudāne viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņa neslēpj, ka laika, ko pavadīt divatā ar vīru, viņai praktiski nav. Ņemot vērā, ka viņi abi ir aktīvi cilvēki, satikšanas vien lielākoties notiek vēlos vakaros.
15.jun
Baudot vasaru, raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas Dagmāra, Liene un Baiba dodas uz Jūrmalu ciemos pie Laimas Vaikules viņas mājās. Laima sirsnīgā un atklātā sarunā dalās savas dzīves spilgtākajos un arī skumjākajos momentos. Dziedātāja neslēpj – viņa ir arī saskārusies ar onkoloģisku saslimšanu.
14.jun
Baudot vasaru, raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas dodas uz Jūrmalu ciemos pie Laimas Vaikules viņas mājās. Sarunas laikā dziedātāja dalās pārdomās par to, kas viņas dziedājumu padara tik īpašu. Tāpat Laima neslēpj – jaunībā viņa nemaz nav vēlējusies savu nākotni saistīt ar mūziku.
13.jun
Raidījumā "Kad viņas satiekas" viesojas tautā iemīļotā aktrise Ināra Slucka. Sarunas laikā aktrise atminējās abas savas kāzu reizes. Kā izrādās – nevienā no tām Ināra nav bijusi tērpusies baltā kleitā.
12.jun
Aktieris Kārlis Arnolds Avots, kas pazīstams kā seriāla "Padomju džinsi" galvenās lomas atveidotājs, raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāj aktiera darba specifiku. Sarunā viņš ielūkojas aktiera profesijas smalkumos, atklājot aizkulišu stāstus un pieredzi, kas saistīta ar lomu atveidošanu uz skatuves.
11.jun
Pašmāju atraktīvā dziedātāja Katrīna Gupalo viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas", sarunas laikā pievēršoties tādai tēma, kā modernā krāpšana. Katrīna arī atbildēs uz jautājumu, vai sarakstīšanās ar citu meiteni jau skaitās krāpšana. Dziedātāja neslēpj – īsti labi tas nav!
9.jun
Žurnāliste Ērika Šmeļkova viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņa atklāti dalās savās pārdomās par attiecībām ar savu bijušo vīru mākslinieku Kirilu Šmeļkovu. Viņa neslēpj – šķiršanās nākusi viegli un bijusi kā atvieglojums abiem.
6.jun
Aktieris Kārlis Arnolds Avots viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas", kur dalās savās pārdomās par to, kādām jābūt attiecībām un ko joprojām mācās. Tāpat viņš atklāj, kā iepazinies ar savu meiteni - horeogrāfi Milenu Pavilču.