Influencere Sindija Bokāne par attiecībām ar gados jaunāko draugu: Viss iet uz šķiršanos

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Influencere Sindija Bokāne viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas”. Sarunas laikā viņa atklāj, ka šobrīd ar savu draugu dzīvo šķirti. Kā izrādās – tas bijis Sindijas lēmums.

“Arvis ir jaunāks par mani, mums ir četru gadu starpība. Ar viņu mēs iepazināmies diezgan jauni, kad viņam bija 21 gads. Principā oktobrī varētu svinēt jau sešu gadu kopā būšanas jubileju. Pēc ilgākas kopdzīves, pēdējās trīs nedēļas esam paņēmuši tomēr pauzīti. Tas ir mūsu attiecību pārbaudījums. Tā bija mana iniciatīva, pret kuru Arvim bija iebildumi.

Man ir nepieciešams iekšējs miers un vientulība. Pat nezinu, kā tas īsti ir. Neliels kontakts mums vēl ir, jo ir ļoti grūti saraut tās saites. Papildus faktors ir tas, ka pavisam drīz es uz pusgadu pārvācos ārpus Latvijas, tā kā tas arī nāk tam visam līdzi. [..] Bet principā viss iet uz šķiršanos,” tā Sindija.

Slavenības

Baudot vasaru, raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas dodas uz Jūrmalu ciemos pie Laimas Vaikules viņas mājās. Sarunas laikā dziedātāja dalās pārdomās par to, kas viņas dziedājumu padara tik īpašu. Tāpat Laima neslēpj – jaunībā viņa nemaz nav vēlējusies savu nākotni saistīt ar mūziku.

Svarīgākais