Katrīna Gupalo: Varbūt varētu arī nogalināt...

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Pašmāju atraktīvā dziedātāja Katrīna Gupalo viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas", sarunas laikā pievēršoties tādai tēma, kā modernā krāpšana. Katrīna arī atbildēs uz jautājumu, vai sarakstīšanās ar citu meiteni jau skaitās krāpšana. Dziedātāja neslēpj – īsti labi tas nav!

Katrīna šobrīd ir attiecībās ar mūzikas producentu Edgaru Vilcānu un sarunas laikā viņa neslēpj - savam draugam viņa pilnībā uzticas, tāpēc viņa telefonu nepārbauda.

Nē, nekad! Man liekas, ka vai nu tu uzticies, vai, ja tev gribas pārbaudīt telefonu, tad kāpēc?” tā Katrīna.

Tāpat viņa ir pārliecināta, ja gadījumā rodas vēlme uzrakstīt vai izrādīt uzmanību kādam, kurš nav tavs partneris, par to ir jārunā ar savu otro pusi. "Man liekas, ka to vajag izrunāt un tad būt tādās brīvās attiecībās, kas, manuprāt, ir sviests, bet varbūt kādam tas der.

Es esmu šausmīgi greizsirdīga, es varētu varbūt ne gluži uzreiz nogalināt, bet varbūt arī nogalināt.. Esmu privātīpašnieciska - mans un viss!"

Plašāku sarunu ar Katrīnu skaties video!

Slavenības

Krievija sākusi kampaņu pret mūzikas straumēšanas platformu "Rumedia", kura ir atteikusies publicēt Kaspara Dimitera sarakstīto mūzikas albumu, kas ir jau sestais, kurš veltīts specoperācijai jeb Krievijas kara atbalstam Ukrainā.

Svarīgākais