Laima Vaikule par sapni, ko tā arī nav izdevies piepildīt

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Baudot vasaru, raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas dodas uz Jūrmalu ciemos pie Laimas Vaikules viņas mājās. Sarunas laikā dziedātāja dalās pārdomās par to, kas viņas dziedājumu padara tik īpašu. Tāpat Laima neslēpj – jaunībā viņa nemaz nav vēlējusies savu nākotni saistīt ar mūziku.

Izrādās, ka Laima Vaikule savulaik sapņojusi par mediķa arodu: “Es gribēju iestāties institūtā bez konkursa, tāpēc iestājos medicīnas skolā, lai vieglāk tiktu institūtā. Es gribēju kļūt par ķirurgu. Medicīnas skolu gan nepabeidzu.”

Atbildot uz jautājumu, kā dzīves līkloči aizveduši no idejas par karjeru medicīnā līdz skatuvei, viņa atbild: “Es esmu spilgts piemērs tam, kā liktenis visu izveido. No manis nekas nav atkarīgs. Es nekad negribēju dziedāt. Gribēju kļūst par ārsti, bet kļuvu par dziedātāju.”

Izklaide

Nīderlandē dzīvojošā latviešu mūziķe Anna Madara Pērkone (skatuves vārdā Annna) ar savu jauno elektroniskās mūzikas projektu “Might Delete Later” sasniedz aizvien jaunas virsotnes. Nupat izdota jauna dziesma, par ko īpaši atzinīgas atsauksmes izteikuši britu dīdžeji, bet galvenais – pavisam drīz uzstāšanās prestižajā un milzīgajā festivālā “Tomorrowland”!

Svarīgākais