Aktrise Ināra Slucka: Pirmoreiz, kad precējos, sacēlos pret padomju iekārtu

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Raidījumā "Kad viņas satiekas" viesojas tautā iemīļotā aktrise Ināra Slucka. Sarunas laikā aktrise atminējās abas savas kāzu reizes. Kā izrādās – nevienā no tām Ināra nav bijusi tērpusies baltā kleitā.

“Man nekad nav bijusi balta kleita. Es ceru, ka manai meitai būs. Pirmoreiz, kad precējos, es sacēlos pret padomju iekārtu - es pat neiegāju tajā zālē, jo man nepatika tie pantiņi, ko tur lasīja! Mēs vienkārši apmainījāmies ar lieciniekiem priekštelpā, apmainījāmies ar gredzeniem. Man bija puķaina, dīvaina piegriezuma kleita. Savukārt otrajā reizē man bija krēmīgi zaļš kostīms.”

Kaut arī abas reizes precējusies dzimtsarakstu nodaļā, iespēju par trešajām kāzām baznīcā un baltā kleitā Ināra stipri apšauba: “Man šobrīd tas vairs nav tik svarīgi.”

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais