F1

23.dec 2009
Gandrīz visi lielākie vācu laikraksti un arī citi ietekmīgi izdevumi raksta, ka septiņkārtējais F-1 pasaules čempions Mihaels Šūmahers nolēmis atgriezties F-1. Sportists noslēdzis viena gada līgumu ar ''Mercedes GP''.
22.dec 2009
Pēc nākamās Pirmās formulas (F1) sezonas beigām vai nu Lotus komandas īpašniekam Tonijam Fernandesam, vai arī Virgin Racing bosam Ričardam Brensonam nāksies tērpties konkurenta īpašumā esošās aviosabiedrības (attiecīgi – AirAsia un Virgin) stjuartes tērpā. To paredz abu starpā noslēgtās derības.
24.okt 2009
F1 pasaules čempionāta dalībnieki galveno jautājumu jau atrisinājuši – Brazīlijas GP "Brawn" komandas pārstāvis Džensons Batons finišējot nodrošināja sev titulu.
18.okt 2009
Šodien Brazīlijas F-1 posmā uzvaru izcīnīja Marks Vēbers. Otrais palika polis Roberts Kubica, bet trešais Luiss Hamiltons. Priekšlaicīgi savu pirmo čempiontitulu izcīnīja "Brawn GP" komandas pilots Džensons Batons.
17.okt 2009
Līdz F-1 pasaules čempionāta finišam palikuši vairs tikai divi posmi, pirmais no kuriem šīs nedēļas nogalē notiks Brazīlijā.
6.okt 2009
F1 pasaules čempionāta 15. posmā Japānas GP Sudzukas trasē pārliecinošu uzvaru svinēja vācietis Sebastjans Fetels no "Red Bull" komandas, saglabājot intrigu pirms diviem pēdējiem posmiem.
4.okt 2009
Šodien notikušajā F1 Japānas Grand Prix pie uzvaras tika Sebastians Fetels, kurš sacīkšu laikā ne reizi neatdeva līderpozīcijas kādam citam pilotam. Uz goda pjedestāla zemākajiem pakāpieniem kāpa Jarno Trulli un Luiss Hamiltons.
3.okt 2009
F1 Japānas ''Grand Prix'' kvalifikācijā Suzukas trasē, kas bija zīmīga ar vairākām avārijām, šorīt ''pole position'' izcīnīja ''Red Bull'' pilots Sebastians Fetels, ar kuru kopā no pirmās starta rindas rīt startēs Jarno Trulli (''Toyota'').
11.sep 2009
Itālijā, Moncas trasē, aizvadīti pirmie treniņbraucieni, kuros pagaidām ātrāko laiku uzrādīja "McLaren" komandas piloti. Ātrākais bija Luiss Hamiltons, bet otrais Heiki Kovalainens. Trešo ātrāko laiku uzrādīja "Force India" pilots Adrians Zutils.
9.jun 2009
"Brawn" komandas britu pilots Džensons Batons turpina savu uzvaru gājienu F1 pasaules čempionātā – nedēļas nogalē Stambulas trasē Turcijā viņš izcīnīja jau sesto uzvaru sezonas septiņās sacīkstēs, kopvērtējumā no tuvākā sekotāja, sava komandas biedra Rubensa Baričello atraujoties jau par 26 punktiem.
11.nov 2008
Lūiss Hemiltons kļuvis par jaunāko pasaules čempionu Pirmās formulas vēsturē, par pirmo britu kopš 1996. gada, kas izcīnījis šo titulu.