F1

10.jun 2011
Bahreinas F1 „Grand Prix” organizatori akceptējuši lēmumu par to, ka šogad Bahreinā pasaules čempionāta posms nenotiks.
22.mai 2011
Sezonas F1 piektajā posmā Spānijas Grand Prix izcīņā uzvaru izcīnīja Sebastians Fetels. „Red Bull” pārstāvim šis bija jau ceturtais panākums šajā sezonā, kas ļāvis viņam vēl vairāk palielināt pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem kopvērtējumā. „McLaren” pārstāvji Luiss Hamiltons un Džensons Batons ierindojās attiecīgi otrajā un trešajā vietā.
8.mai 2011
Stambulā notiekošajās F1 Turcijas Grand Prix sacīkstēs trešo reizi četru posmu laikā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa pasaules čempions Sebastians Fetels no ”Red Bull”. Astoņu sekunžu attālumā otrais finišēja uzvarētāja komandas biedrs Marks Vēbers, bet labāko trijnieku noslēdza "Ferrari" pilots Fernando Alonso.
1.mai 2011
"Ferrari" budžets 2011.gada sezonā sasniegs 113 miljonus eiro, kas ir augstākais rādītājs Pirmās formulas (F-1) komandu vidū, informēja "Motorsport".
17.apr 2011
Šodien 2011. gada F1 sezonas 3. posmā Ķīnā skaistu uzvaru izcīnīja ''McLaren'' pilots Luiss Hamiltons, aiz sevis atstājot ''Red Bull'' līderu Sebastianu Fetelu. Fantastisku posmu aizvadīja Marks Vēbers, kurš sacīkstes uzsāka no 18. pozīcijas, bet noslēdza uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena.
10.apr 2011
F1 Malaizijas Grand Prix otro uzvaru sezonā izcīnīja pasaules čempions, "Red Bull" pārstāvošais vācietis Sebastians Fetels.
16.feb 2011
Ņemot vērā grūto un nestabilo politisko situāciju Bahreinā, iespējams, šajā vietā valstī varētu nenotikt pēdējie pirmssezonas F1 testi un sezonas atklāšanas posms.
6.dec 2010
Vācietis Mihaels Šūmahers, kuram līgums ar ''Mercedes'' komandu ir noslēgts uz 2011. un uz 2012. gada sezonu, atzinis, ka mērķis nākamgad ir cīnīties par uzvarām.
1.nov 2010
Kā intervijā atzinis F1 prezidents Bernijs Eklstons, tad šī gada jaunās komandas esot liels apkaunojums visai F1 sabiedrībai.
29.aug 2010
Spa trasē notiekošajās Pirmās Formulas Lielās balvas izcīņā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Lūiss Hamiltons no "McLaren". Otrais finišēja "Red Bull" pārstāvis Marks Vēbers, bet uz trešā goda pjedestāla pakāpiena kāpa "Renault" pilots Roberts Kubica.
18.apr 2010
Saspringtajā un notikumiem bagātajā F1 Ķīnas Grand Prix dubultuzvaru izcīnīja "Mclaren" komanda. Pie savas otrās uzvaras šosezon tika Džensons Batons, bet otrais finišēja Luiss Hamiltons. Uz goda pjedestāla kāpa arī Niko Rosbergs.
11.mar 2010
Jau rīt no rīta Bahreinā ar brīvajiem treniņbraucieniem tiks dots starts jaunajai F-1 sezonai, kura mums solās būt gana interesanta un aizraujoša.
4.feb 2010
Vakar noslēdzās pirmie oficiālie testi, kurus ar ātrāko laiku pabeidza ''Ferrari'' pilots Fernando Alonso. Jāpiebilst, ka Alonso uzrādītais laiks bija ātrākais šajās trijās dienās.
2.feb 2010
Vakar F-1 komandas apstiprināja jaunos noteikumus, kas paredz to, ka desmit kvalifikācijā ātrākajiem pilotiem sacensības būs jāuzsāk ar tām pašām riepām, ar kurām piloti brauca trešajā kvalifikācijas kārtā.
1.feb 2010
Šodien Spānijā, Valensijas trasē, sākušies pirmie oficiālie F-1 testi, pirms kuriem savus jaunos modeļus atrādīja ''Mercedes GP'' un ''Toro Rosso'' komandas.
20.jan 2010
F-1 komandas ''Mercedes GP'' pilots Mihaels Šūmahers pēc testa braucieniem ar GP2 formulu, kur sportists sasniedza pietiekami labus rezultātus, atzina, ka ir priecīgs un saviļņots par pavadīto laiku.
5.jan 2010
WRC komandas ''Citroen Junior Team'' komandas pilots Kimi Raikonens atzinis, ka F-1 šobrīd norisinās nepatīkamas lietas, kā arī F-1 aizkulisēs tiek pieņemti daudzi politiski lēmumi.
29.dec 2009
Septiņkārtējais F-1 pasaules čempions Mihaels Šūmahers, kas atgriežas autosportā, parakstot līgumu ar uz Brawn GP bāzes izveidoto Mercedes GP vienību, bija spiests publiskā vēstulē atvainoties Ferrari līdzjutējiem, jo savulaik solīja sarkanajiem uzticību uz mūžu.
24.dec 2009
Mihaels Šūmahers, kurš vakar kļuva par "Mercedes GP" komandas pilotu, atzinis, ka viņa mērķis 2010.gadā – cīņa par čempiontitulu.
23.dec 2009
"Mercedes GP" paziņojis, ka šodien īpaši veltītā preses konferencē tiks paziņots, ka līdzās Niko Rosbergam nākamgad brauks septiņkārtējais F-1 pasaules čempions Mihaels Šūmahers.