F1

12.dec 2011
Somu F1 pilots Kimi Raikonens nedēļas nogalē iedzīvojies nelielā plaukstas locītavas savainojumā, kad sportists piedzīvojis kritienu ar sniega motociklu.
4.dec 2011
Vakar Čempionu sacīkstēs piekto uzvaru pēc kārtas Nāciju kausā nodrošināja Vācijas izlase, kuras sastāvā brauca Mihaels Šūmahers un Sebastjans Fetels.
27.nov 2011
Šovakar tika aizvadīts F1 sezonas pēdējais posms. Brazīlijas Grand-Prix uzvaru izcīnīja Marks Vēbers no "Red Bull", savukārt viņa komandas biedrs un čempions Sebastians Fetels palika otrais.
13.nov 2011
Šodien F1 Abu Dabi Grand-Prix uzvaru izcīnīja "McLaren" pilots Luiss Hamiltons, kuram tā bija trešā šosezon. Otrais finišēja Fernando Alonso ("Ferrari"), savukārt trijnieku noslēdza Hamiltona komandas biedrs Džensons Batons.
29.okt 2011
Šodien F1 Indijas Grand-Prix kvalifikācijā uzvarēja un rīt no pirmās vietas jau 13. reizi sezonā startēs pasaules čempions, "Red Bull" pārstāvis Sebastians Fetels. Otrajā vietā kvalificējās Luiss Hamiltons no "McLaren", tomēr brits saņēmis trīs vietu sodu, līdz ar to rīt startēs no piektās pozīcijas.
28.okt 2011
Indijas "Grand Prix" pirmos treniņbraucienus jaunajā Pirmās formulas (F-1) trasē piektdien pārtrauca paklīduša suņa dēļ, un piloti pie ierastās nodarbes varēja atgriezties pēc piecu minūšu pauzes.
27.okt 2011
Krasnodaras apgabala gubernatora pārstāvis paziņojis, ka Krievijas valdība paziņojusi, ka tā F1 trases būvniecībai piešķirs 200 miljonus ASV dolāru.
17.okt 2011
Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) prezidents Žans Tods pēc nepilna mēneša apmeklēs Rīgu, lai pārrunātu ar satiksmes drošību saistītus jautājumus.
9.okt 2011
Par divkārtēju F1 čempionu šorīt kļuva "Red Bull" pilots Sebastians Fetels, kurš Japānas Lielās balvas izcīņā finišēja trešais, taču ar to pilnība pietika, lai četrus posmus pirms sezonas beigām nodrošinātu titulu. Visā sacīkstē uzvaru izcīnīja Džensons Batons no "McLaren", savukārt otrais finišēja Fernando Alonso ("Ferrari").
25.sep 2011
F1 Singapūras Grand-Prix izcīņā šodien jau devīto uzvaru šosezon izcīnīja kopvērtējuma līderis Sebastians Fetels. "Red Bull" pilotam līdz čempiona titula nodrošināšanai pietrūka viena punkta. Otrais finišēja Džensons Batons, bet zemākais goda pjedestāla pakāpiens otram "Red Bull" pārstāvim Markam Vēberam.
11.sep 2011
Šodien F1 Itālijas Grand-Prix izcīņā Moncas trasē pie astotās uzvaras sezonā tika kopvērtējuma līderis, "Red Bull" pilots Sebastians Fetels. Otrais finišēja Džensons Batons, uz goda pjedestāla arī Fernando Alonso. Fetela pārsvars pār tuvāko sekotāju pieaudzis jau līdz 112 punktiem, un teorētiski vācietis var tikt pie titula jau nākamajā posmā.
10.sep 2011
Šodien Moncas trasē notika F1 Itālijas Grand-Prix kvalifikācijas sacensības. Trešo "pole-position" pēc kārtas un 10. sezonā izcīnīja čempions un kopvērtējuma līderis Sebastians Fetels, aiz sevis atstājot Luisu Hamiltonu un Džensonu Batonu. Labāko piecinieku noslēdza Fernando Alonso un Marks Vēbers.
8.sep 2011
Kā vēsta ziņu aģentūra Mehr, tad Irānas valdība piekritusi piešķirt līdzekļus F1 trases būvniecībai. Plānots, ka trasi varētu celt 35 kilometrus no Irānas galvaspilsētas Teherānas.
28.aug 2011
Šodien F1 Beļģijas Grand-Prix sacensībās Spā trasē uzvaru izcīnīja "Red Bull" pilots Sebastians Fetels, aiz sevis atstājot komandas biedru Marku Vēberu.
31.jūl 2011
Šodien F1 Ungārijas "Grand-Prix" sacensībās uzvaru izcīnīja "McLaren" pilots Džensons Batons, kuram šīs bija 200. sacīkstes karjerā.
30.jūl 2011
F1 pasaules čempionāta Ungārijas "Grand Prix" kvalifikācijā "Hungaroring" trasē šodien kārtējo uzvaru svinēja "Red Bull" un Sebastians Fetels.
20.jūl 2011
30. jūlijā Ukrainas galvaspilsētā Kijevā norisināsies Formula 1 Pasaules čempionāta posms ātrumlaivām, kurā strartēs Latvijas pilots - Valts Sīlis F1 atbalsta klasē - Formula 4S. Iespēja piedalīties saņemta, pateicoties Norvēģijas un Latvijas ūdens motosporta federāciju sadarbībai un atbalstam.
10.jūl 2011
Šodien F1 Lielbritānijas „Grand-Prix” sacensībās Silverstonas trasē triumfēja „Ferarri” pilots Fernando Alonso, aiz sevis atstājot Sebastianu Fetelu, bet trešajā vietā ierindojās Marks Vēbers. Šī bija Alonso 27. uzvara kādā no F1 posmiem viņa karjerā.
9.jūl 2011
Šodien F1 Lielbritānijas Grand-Prix kvalifkācijā Silverstonas trasē triumfēja "Red Bull" pilots Marks Vēbers, aiz sevis atstājot komandas biedru Sebastianu Fetelu un "Ferarri" pārstāvjus Fernando Alonso un Felipi Masu. "McLaren" pilots Džensons Batons un Pols di Resta no "Force India" noslēdza labāko sešinieku.
26.jun 2011
Svētdien Spānijas pilsētas Valensijas trasē notikušajā pirmās formulas astotajā posmā Eiropas Grand Prix kārtējo uzvaru šosezon svinēja pasaules čempions no "Red Bull Racing" vienības vācietis Sebastiens Fetels, kurš iepriekš izcīnīja uzvaru arī kvalifikācijā.