F1

13.apr 2013
Mercedes" pilots Luiss Hamiltons sestdienas rītā kļuva par Ķīnas GP kvalifikācijas braucienu uzvarētāju Šanhajas trasē un svētdien gaidāmās F1 čempionāta trešo posmu sāks no pirmās rindas kopā ar "Lotus" pārstāvi Kimi Raikonenu.
1.mar 2013
Brazīliešu autosportists Luiss Racija sponsoru neizpildīto solījumu dēļ šogad nevarēs aizvadīt pirmo sezonu Formulā 1, kā bija plānots.
28.nov 2012
F1 sezonas pēdējā posmā Brazīlijas "Grand Prix" izdarītā pārkāpuma (neatļauti veikta apdzīšanas manevra) dēļ trīskārtējais pasaules čempions, vācietis Sebastians Fetels var zaudēt titulu, vēsta as.com.
4.okt 2012
Septiņkārtējais F1 čempions, 43 gadus vecais vācu pilots Mihaels Šūmahers ceturtdien Suzukā (Japāna) paziņojis par karjeras beigšanu pēc 2012.gada sezonas noslēguma.
28.sep 2012
Kā ziņo BBC, tad šodien tiks pielikts punkts spekulācijām par Luisa Hamiltona nākotni un britu pilots nākamsezon pievienosies ''Mercedes'' komandai.
27.sep 2012
Tiek plānots, ka 2014. gadā viens no F1 posmiem notiks Taizemes galvaspilsētā Bangkokā, turklāt sacīkste notiks pilsētas ielās nakts laikā.
8.sep 2012
F1 Itālijas Lielo balvu Moncas trasē rīt no pirmās vietas sāks "McLaren" pārstāvis Lūiss Hamiltons, kurš šodien triumfēja kvalifikācijas sacensībās.
2.sep 2012
Šodien Beļģijā tika aizvadīts 2012. gada F1 sezonas 12. posms. Tajā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Džensons Batons no ''McLaren vienības, otrajā vietā finišēja lielisku sacīksti aizvadījušais Sebastians Fetels, bet uz trešā goda pjedestāla pakāpiena kāpa soms Kimi Raikonens. Startā piedzīvotās smagās avārījas dēļ no sacīkstēm izstājās gan Hamiltons, gan kopvērtējuma līderis Alonso, gan arī Romēns Grožāns un Serhio Peress.
26.aug 2012
Savā vasarnīcā Šveices kalnos slepenā ceremonijā trešo reizi apprecējies Pirmās formulas (F-1) čempionāta vadītājs Bērnijs Eklstouns. 81 gadu vecais miljardieris par sievu apņēmis 35 gadus veco brazīliešu mārketinga speciālisti Fabianu Flosi.
10.jun 2012
1997.gada F1 pasaules čempions, kanādietis Žaks Vilinēvs izteicis savas domas par septiņkārtējā pasaules čempiona, vācieša Mihaela Šūmahera ("Mercedes") veikumu šajā sezonā.
9.jun 2012
Pirmo reizi daudzu gadu laikā nav tikušas izpārdotas biļetes uz Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta posmu Monreālā.
13.mai 2012
Barselonas sacīkšu tiesneši kvalifikācijas uzvarētājam Lūisam Hamiltonam piesprieduši sodu par neaizbraukšanu līdz boksiem pēc lidojošā apļa beigām, kā rezultātā britam sacīkstes šodien būs jāsāk no pēdējās starta vietas.
11.mai 2012
Šodien ar pirmajiem diviem brīvajiem treniņbraucieniem F1 komandas uzsāka gatavošanos Barselonas lielajai balvai, kas norisināsies svētdien. Pirmajos treniņus labāko apļa laiku skatītājiem par prieku uzrādīja mājinieks Fernando Alonso, bet otrajos ātrākais izrādījās "McLaren" pilots Džensons Batons.
22.apr 2012
F1 Bahreinas Grand-Prix izcīņā triumfēja pasaules čempions Sebastians Fetels no "Red Bull", kurš vakar uzvarēja arī kvalifikācijā. Ļoti veiksmīgs posms "Lotus" komandai, jo Kimi Reikenens, ilgu laiku diezgan cieši sekojot Fetelam, finišēja otrais, bet uz zemākā goda pjedestāla pakāpiena kāpa Romēns Grožāns. Līdz ar uzvaru Fetels arī kļuvis par kopvērtējuma līderi.
15.apr 2012
Šorīt F1 Ķīnas Grand-Prix izcīņā triumfēja "Mercedes" pilots Niko Rosbergs, kurš vakar pirmo reizi izcīnīja "pole position", bet šodien tika arī pie savas pirmās uzvaras. Ļoti sīvā cīņā abus pārējos goda pjedestāla pakāpienus ieņēma "McLaren" piloti - otrais palika Džensons Batons, bet trešajā vietā finišēja Lūiss Hamiltons, kurš kļuvis par čempionāta līderi. Pasaules čempions Sebastians Fetels palika piektais.
24.mar 2012
Pirmās formulas sezonas otrā posma - Malaizijas «Grand Prix» - kvalifikācijas sacensībās ātrākais bija «McLaren-Mercedes» britu pilots Lūiss Hemiltons.
18.mar 2012
Šodien ar sacīkstēm Melburnā tika uzsākta 2012. gada F1 sezona.
17.mar 2012
Šorīt Austrālijā notika F1 sezonas pirmā posma kvalifikācija. Tiesības rīt startēt no pirmās pozīcijas ieguva "McLaren" pilots Luiss Hamiltons. Viņam blakus uz starta stāsies komandas biedrs Džensons Batons, bet trešo vietu pārsteidzoši ieguva Romāns Grožāns no "Lotus". Pasaules čempions Sebastians Fetels tikai sestajā vietā.
16.mar 2012
Pēc "Optibet" ekspertu domām jaunās 2012.gada Pirmās formulas (F-1) sezonas, kas jau šajā svētdienā sāksies ar Austrālijas "Grand Prix" izcīņu, galvenais favorīts individuālajā pilotu kopvērtējumā būs "Red Bull" komandas vācu pilots Sebastians Fetels, kurš ir divu pēdējo gadu titula ieguvējs.
16.dec 2011
Sebastians Fetels turpina krāt balvas. Vakar F1 komandu vadītāji divkārtējo pasaules čempionu Fetelu atzina par labāko F1 pilotu 2011.gadā.