F-1

23.jun
Nīderlandes pilots Makss Verstapens svētdien Barselonā svinēja uzvaru Pirmās formulas (F-1) čempionāta Spānijas "Grand Prix".
12.dec 2021
"Red Bull" nīderlandiešu pilots Makss Verstapens svētdien Abū Dabī "Grand Prix" pēdējā aplī izrāva savu karjerā pirmo Pirmās formulas (F-1) pasaules čempiona titulu.
15.nov 2020
"Mercedes" komandas britu pilots Lūiss Hamiltons svētdien izcīnīja uzvaru Turcijas "Grand Prix" un trīs posmus pirms sezonas beigām nodrošināja savu septīto Pirmās formulas (F-1) pasaules čempiona titulu.
11.mai 2020
Pirmās formulas pārstāvji risina sarunas ar britu valdību par to, kā apiet obligāto 14 dienu dienu pašizolāciju pēc ierašanās no citām valstīm, lai plānotu F-1 posma notikšanu Silverstonas trasē jūlijā, žurnāls "Autosport" pirmdien citē F-1 pārstāvi.
13.mar 2020
Pirmās formulas (F-1), Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) un Austrālijas "Grand Prix" vadība ceturtdien kopīgi lēma par sezonas pirmā posma atcelšanu saistībā ar Covid-19 vīrusa straujo izplatību.
21.mai 2019
Austriešu uzņēmēja un trīskārtēja Pirmās formulas (F-1) pasaules čempiona Nikija Laudas nāve nebija negaidīta, neslēpa viņa ārsts Valters Klepetko.
14.apr 2019
Britu pilots Lūiss Hamiltons no "Mercedes" vienības svētdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta trešajā posmā - Ķīnas "Grand Prix", kas prestižajā seriālā bija 1000.sacīkstes vēsturē.
16.jan 2019
Leģendārā Pirmās formulas (F-1) braucēja, vācieša Mihaela Šūmahera dēls Miks pievienojies slavenās "Ferrari" komandas pilotu akadēmijai.
26.aug 2018
Vācu pirmās formulas pilots Sebastians Fetels svētdien F1 pasaules čempionāta 13. posmā Beļģijā izcīnīja uzvaru un kopvērtējumā pietuvojās Luisam Hamiltonam līdz 17 punktu attālumam.
7.nov 2017
Nu jau četrkārtējais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions Lūiss Hamiltons, izmantojot īpaši komplicētas shēmas, izvairījies no nodokļu maksāšanas par savu privāto lidmašīnu, izpētījuši britu žurnālisti.
13.jūl 2017
Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta jaunā īpašniece "Liberty Media" vienojusies ar ziņapmaiņas pakalpojumu platformu "Snapchat", noslēdzot pirmo līgumu ar kādu no lielajām digitālajām platformām.
14.feb 2017
Atklātībā nākuši dati par to, cik 2017. gada sezonā pelnīs Formula 1 piloti. Vislabāk apmaksātais sportists aizvien būs Fernando Alonso, kamēr Valteri Botasa alga, pēc pievienošanās "Mercedes" komandai, augusi par aptuveni pieciem miljoniem ASV dolāru (USD).
12.apr 2013
Bahreinas policija ārpus galvaspilsētas Manamas pielietojusi asaru gāzi un trokšņu granātas pret simtiem cilvēku, kas protestēja pret šomēnes paredzēto Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta posmu.
10.jun 2012
1997.gada F1 pasaules čempions, kanādietis Žaks Vilinēvs izteicis savas domas par septiņkārtējā pasaules čempiona, vācieša Mihaela Šūmahera ("Mercedes") veikumu šajā sezonā.
13.mai 2012
Barselonas sacīkšu tiesneši kvalifikācijas uzvarētājam Lūisam Hamiltonam piesprieduši sodu par neaizbraukšanu līdz boksiem pēc lidojošā apļa beigām, kā rezultātā britam sacīkstes šodien būs jāsāk no pēdējās starta vietas.
11.mai 2012
Šodien ar pirmajiem diviem brīvajiem treniņbraucieniem F1 komandas uzsāka gatavošanos Barselonas lielajai balvai, kas norisināsies svētdien. Pirmajos treniņus labāko apļa laiku skatītājiem par prieku uzrādīja mājinieks Fernando Alonso, bet otrajos ātrākais izrādījās "McLaren" pilots Džensons Batons.
22.apr 2012
F1 Bahreinas Grand-Prix izcīņā triumfēja pasaules čempions Sebastians Fetels no "Red Bull", kurš vakar uzvarēja arī kvalifikācijā. Ļoti veiksmīgs posms "Lotus" komandai, jo Kimi Reikenens, ilgu laiku diezgan cieši sekojot Fetelam, finišēja otrais, bet uz zemākā goda pjedestāla pakāpiena kāpa Romēns Grožāns. Līdz ar uzvaru Fetels arī kļuvis par kopvērtējuma līderi.
15.apr 2012
Šorīt F1 Ķīnas Grand-Prix izcīņā triumfēja "Mercedes" pilots Niko Rosbergs, kurš vakar pirmo reizi izcīnīja "pole position", bet šodien tika arī pie savas pirmās uzvaras. Ļoti sīvā cīņā abus pārējos goda pjedestāla pakāpienus ieņēma "McLaren" piloti - otrais palika Džensons Batons, bet trešajā vietā finišēja Lūiss Hamiltons, kurš kļuvis par čempionāta līderi. Pasaules čempions Sebastians Fetels palika piektais.
18.mar 2012
Šodien ar sacīkstēm Melburnā tika uzsākta 2012. gada F1 sezona.
4.dec 2011
Vakar Čempionu sacīkstēs piekto uzvaru pēc kārtas Nāciju kausā nodrošināja Vācijas izlase, kuras sastāvā brauca Mihaels Šūmahers un Sebastjans Fetels.