Eirovīzija 2014

21.mai
Mūzķis Andris Kivičs sociālajā tīklā Facebook iesaistījies Eirovīzijas dziesmu konkursam veltītā diskusijā, kurā dalījies ar ideju, kā Latvijai gūt panākumus konkursā.
 
20.mai
Šogad Eirovīzijas konkursa finālā kā viesmāksliniece uzstājās pasaulslavenā dziedātāja Madonna. Māksliniece Instagram kontā ir dalījusies ar vairākām bildēm un video no konkursa, taču daudzi viņas sekotāji pārmet, ka viņas izpildījums bijis ļoti vājš.
 
20.mai
Latvijas pārstāvji grupa "Carousel" atgriezies dzimtenē. Soliste Sabīne Žuga pateicas par atbalstu.
 
20.mai
Šī gada Eirovīzijas konkursa Lielbritānijas pārstāvis Maikls Raiss, kura izpildītā balāde "Bigger Than Us” palika pēdējā vietā, neveiksmē vaino "Breksit”, raksta "The Sun”.
 
20.mai
Ar 25 gadus vecā nīderlandieša Dankana Lorensa uzvaru svētdien noslēdzās 64. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss. Latvijas pārstāvji finālā neiekļuva jau trešo gadu pēc kārtas.
 
19.mai
Līdz ar starptautiskā dziesmu konkursa izskanēšanu, Eirovīzijas organizatori atklājuši abu pusfinālu un fināla balsošanas rezultātus.
 
19.mai
Jau ziņots, ka Izraēlas pilsētā Telavivā sestdien notikušajā 64.starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā uzvarējis Nīderlandes pārstāvis Dunkans Lorenss ar balādi "Arcade".
 
19.mai
Piedāvājam ieskatu Eirovīzijas finālā, kurā vairāki konkursanti un viesi pārsteidza ar iespaidīgiem šoviem. Jau ziņots, ka šī gada Eirovīzijā uzvaras laurus plūca Nīderlande.
 
18.mai
Izraēlas pilsētā Telavivā šodien plkst.22 pēc Latvijas laika notiks 64.starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls, kurā Latvijas nebūs pārstāvēta, informēja projekta "Supernova" pārstāvji.
 
18.mai
Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls Telavivā, Izraēlā gaidāms jau šo sestdien, 18. maijā. Lai gan Latvijas pārstāvji “Carousel” diemžēl neiekļuva finālā, tomēr tas nebūt nenozīmē, ka interese par šovu būtu atslābusi. Daudzi nekautrējas izteikt kritiku par atsevišķiem skaņdarbiem un izpildītājiem, savukārt citi, gluži pretēji, aktīvi atbalsta savus favorītus. Kura izpildītāja izredzes uzvarēt konkursā visaugstāk vērtē bukmeikeri?
 
17.mai
Interesanti, ka februāra salā, kad norisinājās Supernova, tad tik liela ažiotāža bija soc.tīklos par to, kas ir pareizi vai nepareizi, bet vai tomēr tieši šobrīd, kad Latvija nu jau kārtējo gadu netiek finālā nav īstais brīdis atskatīties kā izvēlējāmies savu pārstāvi?
 
17.mai
Latvijas grupa "Carousel" ar dziesmu "That Night" neiekļuva Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, kurš notiks Izraēlas pilsētā Telavivā.
 
16.mai
ASV popzvaigzne Madonna parakstījusi līgumu par uzstāšanos Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā Telavivā, izbeidzot ieilgušās neskaidrības par viņas uzstāšanos pēc viņai adresētajiem aicinājumiem pasākumu boikotēt.
 
16.mai
Katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs seko līdzi starptautiskajam dziesmu konkursam "Eirovīzija", noskaidrots pētījumu kompānijas "Kantar TNS" veiktajā aptaujā.
 
16.mai
Izraēlas pilsētā Telavivā šodien plkst.22 pēc Latvijas laika notiks Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls, kurā par iekļūšanu finālā ar dziesmu "That Night" sacentīsies Latviešu grupa "Carousel".
 
15.mai
Telavivas ostā uzstādīta 5 metrus augstā skaņas un gaismas instalācija "Play me a record", kurā var noklausīties 240 dažādus ar Eirovīziju saistītus ierakstus. Jau ziņots, ka Izraēlas pilsētā Telavivā otrdienas vakarā notika 64.starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmais pusfināls, kurā šī konkursa finālam tika izraudzītas 10 valstis.
 
15.mai
Izraēlas vadošie ultraortodoksālā jūdaisma rabīni trešdien aicināja uz lūgšanām, bažījoties par Eirovīzijas konkursa dēļ paredzamo jūdaistu miera un lūgšanu dienas profanāciju.
 
15.mai
Vakar ar pirmo pusfinālu Telavivā sākās 64. Eirovīzijas dziesmu konkurss. Ņemot vērā norises vietu, tas politizēts daudz vairāk nekā iepriekšējos gados – palestīnieši un viņiem simpatizējošie mudinājuši pasākumu boikotēt, Izraēla to cenšas izmantot sava tēla spodrināšanai, islāmistu kaujinieki draudējuši ar uzbrukumiem, turklāt laika ziņā konkurss sakrīt ar Katastrofas dienu, kad palestīnieši piemin 1948. gadā notikušo padzīšanu no dzimtajām vietām.
 
15.mai
Otrdienas vakarā Telavivā notika "Eirovīzijas" dziesmu konkursa 1. pusfināls, kur tika noskaidroti pirmie konkursa finālisti.
 
14.mai
12. maijā Telavivā oficiāli tika atklāts 64. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kurā Latviju šogad pārstāv LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2019” uzvarētāji - grupa “Carousel”. Eirovīzijas svinīgā atklāšanas ceremonija norisinājās Izraēlas Nacionālajā teātrī, un šogad teātra pagalmā izritinātais svēku paklājs, kura vienā pusē pulcējas mediji, bet otrā - konkursa fani, bija oranžā krāsā. Mērojot ceļu pa oranžo paklāju, konkursa dalībnieki sniedza intervijas preses pārstāvjiem, kā arī fotografējās un sniedza autogrāfus sanākušajiem faniem. Grupas “Carousel” soliste Sabīne Žuga atklāšanas pasākumā bija izvēlējusies tērpties Latvijas zīmola “Pixie Won’t Play” kleitā un kurpēs.