Eirovīzija 2014

15.jun
2021.gada Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiks 22.maijā Roterdamā, pirmdien paziņojusi Nīderlandes televīzija.
 
17.mai
Samantai Tīnai, kura ar dziesmu “Still breathing” uzvarēja konkursā “Supernova 2020”, būs iespēja startēt uz lielās Eirovīzijas skatuves – Latvijas Televīzija pieņēmusi lēmumu ļaut Samantai pārstāvēt Latviju 2021. gada Eirovīzijā. Tiesa, ņemot vērā Eirovīzijas noteikumus, nākamā gada konkursā viņa nevarēs piedalīties ar dziesmu “Still breathing”.
 
6.mai
16.maijā plkst.22 pēc Latvijas laika - brīdī, kad Roterdamā vajadzēja sākties Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa lielajam finālam, būs iespēja vērot īpašu šovu "Eirovīzija 2020: Eiropa staro!", kurā tiks godinātas visas dziesmas, kam šogad vajadzēja piedalīties konkursā.
 
14.apr
Briselē un Eiropas Parlamentā viesojās Jorans no grupas "Aarzemnieki", lai Beļģijas un Vācijas presē popularizētu Latvijas Eirovīzijas šī gada dziesmu "Cake to Bake". EP deputāts Krišjānis Kariņš atbalstīja mūsu valsts pārstāvi kopā dziedot un spēlējot Vācijas TV WDR raidījumam.
 
31.mar
Nīderlandē Roterdamas arēnā "Ahoy", kur maijā bija jānotiek Eirovīzijas dziesmu konkursam, tiks ārstēti Covid-19 slimnieki, pirmdien pavēstīja amatpersonas.
 
30.mar
Latvijas Televīzija vēl nav pieņēmusi lēmumu, vai uz nākamā gada Eirovīziju sūtīt nacionālās atlases konkursa Supernova uzvarētāju Samantu Tīnu. Lēmums tiks pieņemts pēc ārkārtējās situācijas beigām.
 
27.mar
Latvijas Televīzija (LTV) vēl nav pieņēmusi lēmumu, vai uz nākamā gada Eirovīziju sūtīt nacionālās atlases konkursa "Supernova 2020" uzvarētāju Samantu Tīnu, solot lēmumu pieņemt pēc ārkārtējās situācijas beigām, informēja medijā.
 
23.mar
Pagājušajā nedēļā rīkotāji paziņoja par Eirovīzijas dziesmu konkursa atcelšanu. Savas domas par šādu lēmumu izteikusi arī Samanta Tīna, kurai šogad Eirovīzija diemžēl ies secen.
 
23.mar
Dziedātāja Samanta Tīna šobrīd ļoti nopietni gatavojās dalībai lielajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kam šopavasar bija jānotiek Nīderlandē Roterdamas pilsētā. Pusfināli bija paredzēti 12. un 14. maijā, savukārt fināls – 16. maijā. Tiesa gan, saistībā ar koronavīrusa pandēmiju starptautiskais dziesmu konkurss arēnā «Ahoy» ir atcelts.
 
21.mar
Eirovīzijas dziesmu konkursa rīkotāji piektdien pavēstīja, ka apsver "alternatīva" pasākuma organizēšanu šā gada konkursa vietā, kas koronavīrusa pandēmijas dēļ tika atcelts, vēsta britu raidsabiedrība BBC.
 
18.mar
Šodien oficiāli paziņots, ka atcelts šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls. Savas domas un sajūtas par šādu lēmumu izteikusi arī Samanta Tīna, kura šogad izcīnīja tiesības Latviju pārstāvēt iesapidīgajā dziesmu konkursā.
 
18.mar
Atcelts šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls, liecina oficiālā informācija dziesmu konkursa mājaslapā.
 
25.feb
Šogad bukmeikeru prognozes liecina, ka vislielākās iespējas uzvarēt Eirovīzijā ir mūsu kaimiņvalsts Lietuvas pārstāvjiem.
 
10.feb
Ar Samantas Tīnas un dziesmas Still Breathing uzvaru sestdien īsi pirms pusnakts Latvijas Televīzijas (LTV) ēkā noslēdzās autoru un izpildītāju konkurss Supernova – dziedātāja tika uz Eirovīziju ar savu piekto mēģinājumu.
 
9.feb
Latvijas Televīzijas rīkotā konkursa "Supernova 2020" uzvarētājas Samantas Tīnas trumpis Eirovīzijā būs jaudīgā balss un skaļais priekšnesums, pauda mūzikas grupas "Triānas parks" soliste Agnese Rakovska. 
 
8.feb
8.februāra vakarā deviņi LTV autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2020" finālisti kāpa uz šova skatuves, lai sacenstos par iespēju pārstāvēt mūsu valsti 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā.
 
30.jan
Kņada ap šī gada Eirovīzijas konkursu nu ieguvusi jaunus apmērus. It kā jau interese par šo dziesmu konkursu, kas vieniem šķiet dārgs balagāns, bet citi nebeidz tajā saskatīt mākslinieciskās vērtības, bija sākusi "slīkt" tādā kā apmātībā. Bet, še tev- organizatori un Marka Rivas fani parūpējās, lai lietas sāktu kļūt interesantākas.
 
25.jan
Realitātes šovos Latvijā iepazītā Elīna Fūrmane, kurā jau vairākus gadus dzīvo ASV un sevi sauv par DJ Ellu, paudusi sašutumu par Latvijas nacionālās atlasi starptautiskajam dziesmu konkursam "Eirovīzija". Elīna arī aizstāv dziedātāju Marku Rivu, kurš šogad netika pieņemts atlases finālā.
 
16.jan
Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2020” finālā 8. februārī piedalīsies Samanta Tīna, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, Miks Dukurs, ANNNA, Bad Habits, DRIKSNA, Katrīna Bindere un Seleste. Tātad kopumā šī gada vienīgajā konkursa tiešraidē LTV1 par uzvaru “Supernovā” un tiesībām pārstāvēt Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē, cīnīsies deviņi dalībnieki.
 
19.nov 2019
Līdz konkursam "Eirovīzija" atlicis pusgads un jau tagad izziņotas valstis, kuras apstiprinājušas savu dalību konkursā, vēsta Skaties.lv.