Ceturtdiena, 23.maijs

redeem Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

arrow_downwardTe ir darbs Latvijā

Labākie darba piedāvājumi un vakances Latvijā. Esi pirmais, kas tos ierauga

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) novēro augstu atsaucību uz KNAB pirmoreiz izsludināto publisko aicinājumu pievienoties komandai operatīvos darbiniekus, aģentūra LETA uzzināja KNAB.
Vakar, 13:42 Ziņu aģentūra LETA
Valsts kanceleja šodien izsludinājusi konkursu uz Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) direktora amatu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
14.mai Ziņu aģentūra LETA
Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) ir izsludinājusi konkursu uz sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu ombuda amatu, aģentūru LETA informēja SEPLP.
13.mai Ziņu aģentūra LETA
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ir izsludinājusi konkursu uz rektora amatu uz piecu gadu termiņu.
10.mai Ziņu aģentūra LETA
Līdz 19.maijam pagarināts konkurss uz Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra direktora amatu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
9.mai Ziņu aģentūra LETA
VSIA Latvijas Valsts ceļi aicina darbā tiltu būvinženieri.
29.apr Portāls nra.lv
Rīgas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz Rīgas domes Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora amatu, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.
23.apr Ziņu aģentūra LETA
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) līdz 7.maijam aicina pieteikties uz Sporta departamenta direktora amata vietu, liecina paziņojums IZM mājaslapā.
22.apr Ziņu aģentūra LETA
Saeima izsludina atklātu konkursu uz vakanto amata vietu – Saeimas Administrācijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nodaļas vadītāja (-s) (vakance uz nenoteiktu laiku)
22.apr Portāls nra.lv
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Ķepu-ķepā" vietnē "Facebook" publicējusi darba sludinājumu.
20.apr Portāls nra.lv
Uzņēmuma "Compono" izpilddirektors atklāj, kādu interesantu testu, pašiem pat nezinot, viņš liek veikt cilvēkiem, kas piesakas darbā viņa vadītajā uzņēmuma, vēsta "Daily Star".
9.apr tautaruna.lv
Baltijas Starptautiskā akadēmija izsludinājusi atklātu konkursu uz rektora un prorektoru amatiem, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētā informācija.
2.apr Ziņu aģentūra LETA
VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) izsludinājis konkursu uz Projektu vadības daļas vadītāja amatu, liecina LDz publiskotā informācija.
29.mar Ziņu aģentūra LETA
Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi konkursu uz Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) trim valdes locekļu amatiem, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
28.mar Ziņu aģentūra LETA
Izsludināts konkurss uz mobilo sakaru operatora SIA "Latvijas mobilais telefons" (LMT) padomes locekļa amatu, liecina kompānijas kapitāldaļu turētāja SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs "Possessor"" ("Possessor") publiskotā informācija.
27.mar Ziņu aģentūra LETA
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pirmo reizi pastāvēšanas laikā publiski aicina darbā operatīvos darbiniekus, informē KNAB.
27.mar Ziņu aģentūra LETA
VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) izsludinājis konkursu uz finanšu direktora amatu, liecina LDz publiskotā informācija.
19.mar Ziņu aģentūra LETA
Ekonomikas ministrija izsludina konkursu uz Enerģētikas finanšu instrumentu departamenta direktora amatu. Pieteikšanās līdz 26.martam.
18.mar Portāls nra.lv
Lai pēdējā brīdī nebūtu izmisīgi jārakņājas pa skapi, meklējot piemērotu tērpu un apavus, ilgtspējas karjeras konsultante Evija Šalte iesaka iespējamai intervijai gatavoties jau laikus. Iespējams, pat brīdī, kad ir nosūtīts CV potenciālajam darba devējam.
17.mar Portāls nra.lv
Domas par profesijas maiņu var piemeklēt ikvienu speciālistu – agri pēc savas karjeras ceļa uzsākšanas vai pat pēc vairāku desmitu gadu stāža sasniegšanas.
12.mar Portāls nra.lv