Ceturtdiena, 29.februāris

redeem

arrow_downwardTe ir darbs Latvijā

Labākie darba piedāvājumi un vakances Latvijā. Esi pirmais, kas tos ierauga

Komentējot situāciju, kādā šodien ir vairākums darba meklētāju, psihologi saka: jau tas vien, ka esi uzaicināts uz pārrunām, ir liels sasniegums!
Vakar, 18:05 Zenta Sokolova
Ministru kabinets izsludinājis atklātu konkursu uz eksperta vietu Eiropas Padomes Vispārējās konvencijas par nacionālo minoritāšu aizsardzību konsultatīvajā komitejā, liecina paziņojums izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Vakar, 15:00 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Radio aicina darbā dezinformācijas pētnieku, solot jaunā amata izpildītājam pieklājīgu algu.
27.feb Portāls nra.lv
Narcisi darba intervijās gūst lielākus panākumus nekā viņu līdzvērtīgi kvalificētie konkurenti, kuri ir pieticīgāki, atklājies kanādiešu zinātnieku pētījumā.
26.feb Portāls nra.lv
VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) meitasuzņēmums SIA "LDz ritošā sastāva serviss" izsludinājis vakanci uz finanšu direktora amatu, liecina LDz publiskotā informācija.
22.feb Ziņu aģentūra LETA
Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētie bezdarbnieki pēc darba zaudēšanas aizvien ātrāk atgriežas darba tirgū, liecina NVA novērojumi.
18.feb Ziņu aģentūra LETA
Izsludināts konkurss uz VSIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" (ZMNĪ) valdes locekļa amatu, liecina Zemkopības ministrijas (ZM) publicētā informācija.
16.feb Ziņu aģentūra LETA
Meklējam kolēģi, kurš spēj domāt, spriest un rakstīt.
12.feb Portāls nra.lv
VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) izsludinājis vakanci uz LDz vēstures muzeja vadītāja amatu, liecina LDz publiskotā informācija.
11.feb Ziņu aģentūra LETA
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izsludinājusi konkursu uz Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktora amatu, liecina paziņojums ministrijas tīmekļvietnē.
30.jan Ziņu aģentūra LETA
Ēdienu piegādes platforma “Bolt Food” meklē Latvijā pirmos ēdienu kritiķus – viņi būs atbildīgi par vairāk nekā 1000 Latvijas restorānu ēdienkaršu pārlūkošanu, lai pēc augstākās kvalitātes standartiem degustētu un noteiktu labākos ēdienus, un pēc tam sniegtu noderīgas atsauksmes kā pašiem restorāniem, tā arī to klientiem.
29.jan Portāls nra.lv
Satiksmes ministrija pagarinājusi pieteikšanos konkursā uz Autotransporta direkcijas (ATD) valdes priekšsēdētāja amatu, kā arī konkursā uz valdes locekļa ar kompetenci pakalpojumu nodrošināšanas jautājumos autopārvadājumu jomā un konkursā uz valdes locekļa ar kompetenci sabiedriskā transporta un risku vadības jomā, liecina ministrijas publiskotā informācija.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Līdz 24.janvārim sievietes, kuras vēlas pārkvalificēties uz IT sektoru, var pieteikties bezmaksas 12 mēnešu mācību programmai "WoTech", kurā būs iespēja apgūt programmēšanas pamatprasmes un gūt atbalstu, kas palīdzēs sagatavoties darba maiņai, informē biedrība "Riga TechGirls".
17.jan Portāls nra.lv
"Latvenergo" izsludinājis konkursu uz valdes locekļa amatu.
17.jan tautaruna.lv
Valsts kanceleja izsludina konkursu uz Dabas aizsardzības pārvaldes ģenerāldirektora amatu, liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
16.jan Portāls nra.lv
Alus degustētāja darbs alus darītavā Ziemeļīrijā tika reklamēts kā “labākais darbs pasaulē”. Tomēr darba devēji negaidīja, ka šai vakancei pieteiksies 2500 pretendentu.
2.jan Portāls nra.lv
Satiksmes ministrija izsludinājusi konkursu uz Autotransporta direkcijas (ATD) valdes priekšsēdētāja amatu, kā arī konkursu uz valdes locekļa ar kompetenci pakalpojumu nodrošināšanas jautājumos autopārvadājumu jomā un konkursu uz valdes locekļa ar kompetenci sabiedriskā transporta un risku vadības jomā, liecina ministrijas publiskotā informācija.
2.jan Ziņu aģentūra LETA
Jaunais “E-Piim” piena kombināts Igaunijas pilsētā Paidē joprojām meklē strādniekus, raksta postimees.ee.
8.nov 2023 Portāls nra.lv
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) konkursā meklē Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Japānā vadītāju, liecina aģentūras publiskotā informācija.
17.okt 2023 Ziņu aģentūra LETA