Ceturtdiena, 18.aprīlis

redeem Jadviga, Laura

arrow_downwardTe ir darbs Latvijā

Labākie darba piedāvājumi un vakances Latvijā. Esi pirmais, kas tos ierauga

Izsludināts konkurss uz VSIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" (ZMNĪ) valdes locekļa amatu, liecina Zemkopības ministrijas (ZM) publicētā informācija.
16.feb Ziņu aģentūra LETA
Meklējam kolēģi, kurš spēj domāt, spriest un rakstīt.
12.feb Portāls nra.lv
VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) izsludinājis vakanci uz LDz vēstures muzeja vadītāja amatu, liecina LDz publiskotā informācija.
11.feb Ziņu aģentūra LETA
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izsludinājusi konkursu uz Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktora amatu, liecina paziņojums ministrijas tīmekļvietnē.
30.jan Ziņu aģentūra LETA
Ēdienu piegādes platforma “Bolt Food” meklē Latvijā pirmos ēdienu kritiķus – viņi būs atbildīgi par vairāk nekā 1000 Latvijas restorānu ēdienkaršu pārlūkošanu, lai pēc augstākās kvalitātes standartiem degustētu un noteiktu labākos ēdienus, un pēc tam sniegtu noderīgas atsauksmes kā pašiem restorāniem, tā arī to klientiem.
29.jan Portāls nra.lv
Satiksmes ministrija pagarinājusi pieteikšanos konkursā uz Autotransporta direkcijas (ATD) valdes priekšsēdētāja amatu, kā arī konkursā uz valdes locekļa ar kompetenci pakalpojumu nodrošināšanas jautājumos autopārvadājumu jomā un konkursā uz valdes locekļa ar kompetenci sabiedriskā transporta un risku vadības jomā, liecina ministrijas publiskotā informācija.
24.jan Ziņu aģentūra LETA
Līdz 24.janvārim sievietes, kuras vēlas pārkvalificēties uz IT sektoru, var pieteikties bezmaksas 12 mēnešu mācību programmai "WoTech", kurā būs iespēja apgūt programmēšanas pamatprasmes un gūt atbalstu, kas palīdzēs sagatavoties darba maiņai, informē biedrība "Riga TechGirls".
17.jan Portāls nra.lv
"Latvenergo" izsludinājis konkursu uz valdes locekļa amatu.
17.jan tautaruna.lv
Valsts kanceleja izsludina konkursu uz Dabas aizsardzības pārvaldes ģenerāldirektora amatu, liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
16.jan Portāls nra.lv
Alus degustētāja darbs alus darītavā Ziemeļīrijā tika reklamēts kā “labākais darbs pasaulē”. Tomēr darba devēji negaidīja, ka šai vakancei pieteiksies 2500 pretendentu.
2.jan Portāls nra.lv
Satiksmes ministrija izsludinājusi konkursu uz Autotransporta direkcijas (ATD) valdes priekšsēdētāja amatu, kā arī konkursu uz valdes locekļa ar kompetenci pakalpojumu nodrošināšanas jautājumos autopārvadājumu jomā un konkursu uz valdes locekļa ar kompetenci sabiedriskā transporta un risku vadības jomā, liecina ministrijas publiskotā informācija.
2.jan Ziņu aģentūra LETA
Jaunais “E-Piim” piena kombināts Igaunijas pilsētā Paidē joprojām meklē strādniekus, raksta postimees.ee.
8.nov 2023 Portāls nra.lv
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) konkursā meklē Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Japānā vadītāju, liecina aģentūras publiskotā informācija.
17.okt 2023 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Universitāte (LU) ir izsludinājusi atklātu starptautisku konkursu uz rektora amatu.
25.sep 2023 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome savā twitter kontā publicējusi vairāk kā 80 aktuālas vakances - tiek meklēti gan vadītāja, gan vienkārša darba darītāji. Algu aplitūda plaša.
29.jan 2023 tautaruna.lv
Izsludināta vakance uz VSIA "Latvijas Radio" Ziņu dienesta vadītāja amatu, liecina Latvijas Radio tīmekļvietnē publiskotā informācija. Kandidātiem pieteikumi jāiesniedz līdz 29.janvārim.
11.jan 2023 Ziņu aģentūra LETA
Atsaucība, piesakoties uz Satversmes aizsardzības biroja (SAB) maija beigās izsludināto analītiķa vakanci, bijusi negaidīti liela - birojs saņēmis vairākus simtus pieteikumu no visdažādāko jomu pārstāvjiem.
13.jūl 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldība izsludinājusi publisku kandidātu pieteikšanās procedūru uz SIA "Rīgas 1.slimnīca" valdes locekļa amatu ar kompetenci finanšu vadības, korporatīvās pārvaldības un stratēģiskās attīstības jautājumos, piedāvājot 4950 eiro atalgojumu, liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
7.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) vadītāja amatam pieteikušies pieci kandidāti, vēsta Valsts kancelejas pārstāve Santa Jirgensone.
19.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA