Ceturtdiena, 23.maijs

redeem Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

arrow_downwardTe ir darbs Latvijā

Labākie darba piedāvājumi un vakances Latvijā. Esi pirmais, kas tos ierauga

Alus degustētāja darbs alus darītavā Ziemeļīrijā tika reklamēts kā “labākais darbs pasaulē”. Tomēr darba devēji negaidīja, ka šai vakancei pieteiksies 2500 pretendentu.
2.jan Portāls nra.lv
Satiksmes ministrija izsludinājusi konkursu uz Autotransporta direkcijas (ATD) valdes priekšsēdētāja amatu, kā arī konkursu uz valdes locekļa ar kompetenci pakalpojumu nodrošināšanas jautājumos autopārvadājumu jomā un konkursu uz valdes locekļa ar kompetenci sabiedriskā transporta un risku vadības jomā, liecina ministrijas publiskotā informācija.
2.jan Ziņu aģentūra LETA
Jaunais “E-Piim” piena kombināts Igaunijas pilsētā Paidē joprojām meklē strādniekus, raksta postimees.ee.
8.nov 2023 Portāls nra.lv
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) konkursā meklē Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Japānā vadītāju, liecina aģentūras publiskotā informācija.
17.okt 2023 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Universitāte (LU) ir izsludinājusi atklātu starptautisku konkursu uz rektora amatu.
25.sep 2023 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome savā twitter kontā publicējusi vairāk kā 80 aktuālas vakances - tiek meklēti gan vadītāja, gan vienkārša darba darītāji. Algu aplitūda plaša.
29.jan 2023 tautaruna.lv
Izsludināta vakance uz VSIA "Latvijas Radio" Ziņu dienesta vadītāja amatu, liecina Latvijas Radio tīmekļvietnē publiskotā informācija. Kandidātiem pieteikumi jāiesniedz līdz 29.janvārim.
11.jan 2023 Ziņu aģentūra LETA
Atsaucība, piesakoties uz Satversmes aizsardzības biroja (SAB) maija beigās izsludināto analītiķa vakanci, bijusi negaidīti liela - birojs saņēmis vairākus simtus pieteikumu no visdažādāko jomu pārstāvjiem.
13.jūl 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldība izsludinājusi publisku kandidātu pieteikšanās procedūru uz SIA "Rīgas 1.slimnīca" valdes locekļa amatu ar kompetenci finanšu vadības, korporatīvās pārvaldības un stratēģiskās attīstības jautājumos, piedāvājot 4950 eiro atalgojumu, liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
7.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) vadītāja amatam pieteikušies pieci kandidāti, vēsta Valsts kancelejas pārstāve Santa Jirgensone.
19.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Potenciālo tiesnešu sliktā snieguma dēļ konkursa uz desmito Ekonomisko lietu tiesneša (ELT) amatu ceturtā kārta noslēgusies bez rezultāta, informē Tiesu administrācija.
11.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Maskavā viens no uzņēmumiem meklē speciālistu video skatīšanai sociālajā tīklā TikTok ar algu 250 tūkstoši rubļu (2890 eiro) mēnesī. Sludinājums publicēts vienā no darba meklēšanas vietnēm.
18.aug 2021 tautaruna.lv
Pašlaik Sauszemes spēku Mehanizētajā kājinieku brigādē Ādažos ir pieejamas darbavietas līdz pat 1000 Latvijas pilsoņiem 170 dažādās specialitātēs.
28.okt 2020 Portāls nra.lv
Viena no amerikāņu kompānijām, kas nodarbojas ar alus ražošanu, piedāvā sapņu vakanci - jaunatklājumu menedžeris, raksta "life.ru".
27.sep 2020 tautaruna.lv
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora atlases komisija nolēmusi uz konkursa trešo kārtu izvirzīt piecus pretendentus, informēja Valsts kancelejā.
9.dec 2019 Portāls nra.lv
Kāda grezna Aspenas kūrorta viesnīca Amerikā izsludinājusi konkursu uz "spalvu virsulaiņa" vakanci, vēsta ārvalstu medijs "The Mirror".
3.nov 2019 Baiba Puriņa
Zviedru mākslinieki Saimons Goldins un Jakobs Senebijs veiks sociālo eksperimentu "Eternal Employment Foundation". Šim projektam atvērts speciāls fonds, no kura tiks pārskaitīta alga "strādniekam".
7.apr 2019 tautaruna.lv
Luksusa preču mājaslapa HushHush publicējis vakanci - tiek meklēts ceļotājs, kura darba pienākumos ietilps dārgu auto, jahtu testēšana un braukšana uz dažādiem kūrortiem, raksta "News.com.au".
10.feb 2019 tautaruna.lv
Latvijā izveidojusies paradoksāla situācija, kad no vienas puses mēs it kā runājam par darbaspēka aizplūšanu šķietamā darba trūkuma dēļ, tomēr tirgus rāda pilnīgi pretējo. Proti, ir daudzas nozares, kurās darba pietiek, bet nav kas tajās nāk un strādā! Kāpēc tāda situācija izveidojusies un kur slēpjas problēma, skaidro Ilva Bērziņa, kas personālvadības nozarē darbojas jau divdesmito gadu.
9.dec 2018 Portāls nra.lv
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) izsludinājis konkursu uz Operatīvā vadības centra vadītāja amatu, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
7.okt 2018 Ziņu aģentūra LETA